Zrodzony z fantastyki

 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

Szukamy DMa, Warszawa

sob sty 07, 2006 5:23 pm

Szukamy (Darklord i ja) DMa w wieku lat 18+ prowadzącego D&D w Warszawie.
Marzy mi się (Darki niech mówi za siebie) - po dwóch sesjach próbnych - rozegranie rocznej książkowo zaplanowanej kampanii uwzględniającej osobiste motywacje i umiejętności naszych postaci, w logicznym, konsekwentnym i pomysłowym świecie klasycznego D&D, w konwencji heroic z uwzględnieniem i powergamingu i taktyki, i rolpleja.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

wt sty 10, 2006 11:48 am

W pe³ni potwierdzam za³o¿enia podane przez Thomasa. Dodam jeszcze tylko, ¿e nie mamy te¿ nic przeciwko przed wstêpn± rozmow± i na niej zaplanowaniu czy odbêd± siê wstêpne sesje.
 
Awatar użytkownika
Druss
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 5:26 pm

wt lut 07, 2006 11:29 pm

Thomas Percy a mi się marzy wygrana w totka... Ale szanse, że znajdziesz takiego MG są takie same. ale na wypadek gdyby się udało to czy mógłbym się przyłączyć? :mrgreen:<br /><br />Pozdrawiam<br />D
 
Klebern__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: czw gru 01, 2005 4:08 am

śr lut 08, 2006 9:21 am

<!--quoteo(post=256673:date=Jan 7 2006, 07:23 PM:name=Thomas Percy)-->
Thomas Percy pisze:
<!--quotec--><br />Szukamy (Darklord i ja) DMa w wieku lat 18+ prowadz±cego D&D w Warszawie.<br />Marzy mi siê (Darki niech mówi za siebie) - po dwóch sesjach próbnych - rozegranie rocznej ksi±¿kowo zaplanowanej kampanii uwzglêdniaj±cej osobiste motywacje i umiejêtno¶ci naszych postaci, w logicznym, konsekwentnym i pomys³owym ¶wiecie klasycznego D&D, w konwencji heroic z uwzglêdnieniem i powergamingu i taktyki, i rolpleja.<br />
<br /><br /><br />Czyli, którko mówi±c poszukujecie idealnego mistrza gry. Zg³aszam siê na ochotnika.<br />Co¶ o mnie kilka s³ów: <br />wiek: 25 lat<br />sta¿: 6 lat<br />Do¶wiadczenie jako MG: 2 lata, obecnie prowadze kampaniê, nie¼le sobie radê dajê, bo gracze ¶wietnie siê bawi± i chc± nastêpnych sesji, wiêc nie mo¿e byæ ¼le.<br /><br />Moje sesje odbywaj± siê raz na tydzieñ, ale chcê wiêcej - poprostu czujê ostry g³ód rpg<br /><br />Proponowany przeze mnie ¶wiat to FR + ewentualnie ma³a podró¿ po planach<br /><br />Wiêcej szczegó³ów to raczej nie na forum, tylko na spotkaniu hmmm... organizacyjnym. Mój mail to: [email protected]<br />
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pn maja 01, 2006 10:12 am

Nasze ogłoszenie jest nadal aktualne. <br /><br />Klebern, jeśli z jakichś przyczyn technicznych nie dostałeś moich maili, odezwij się tutaj.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pn maja 01, 2006 2:15 pm

Hmmm... a może tutaj zerkniecie? Ja gram już z kompletem Graczy i nie zapowiada się, by sytuacja miała się zmienić w najbliższym czasie. Poza tym, nie sądze, by moje podejście do RPG firmowane w dodatku "mechaniką" D20 Wam odpowiadało :wink:<br />Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pn maja 01, 2006 8:18 pm

A to Ty jesteś Klebern?
 
Klebern__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: czw gru 01, 2005 4:08 am

wt maja 02, 2006 2:41 pm

heh. Nie dostalem, ¿adnego z maili. Do Darklorda wys³a³em wiadomo¶æ prywatn± z moim numerem telefonu.<br /><br />Tak dla informacji to moje gg: 2287481. Zazwyczaj jestem, ale nie zawsze mam czas by odpowiedziec natychmiast. Zostawcie notkê a ja na 100% prêdzej czy pó¼niej odpowiem.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

wt maja 02, 2006 3:38 pm

A to Ty jesteś Klebern?
<br /><br />A to Wasze ogłoszenie jest aktualne tylko dla Kleberna? Jeśli tak, to sorry wodzu :wink:<br />Zdrówka i spokoju życzę.<br />
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

wt maja 02, 2006 4:23 pm

<!--quoteo(post=266384:date=May 2 2006, 03:38 PM:name=Hekaton)-->
Hekaton pisze:
<!--quotec--><br />
A to Ty jesteś Klebern?
<br /><br />A to Wasze ogłoszenie jest aktualne tylko dla Kleberna? Jeśli tak, to sorry wodzu :wink:<br />Zdrówka i spokoju życzę.<br />
<br />Ja naprawdę myślałem, że to Ty zalogowałeś się jako Klebern (w celu dajmy na to niepodniecania Filio), my długo Ci nie odpowiadaliśmy i Twoja-jako-Kleberna oferta przestała być aktualna, więc teraz już jako Hekaton wyjaśniłeś, że spóźniliśmy się i nie możesz z nami grać. <br /><br />Jak widać, wszystko tu było nieporozumieniem do minimum sześcianu, ale już wiem, że Ty to Ty, a Klebern to Klebern. <br /><br />Klebernie, odezwę się na gg.<br /><br />ps. Podejrzewam, że Darklorda i moja skrzynka pw są zapchane i nie działają.
 
scoutmaster
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 05, 2005 12:20 pm

śr maja 03, 2006 11:24 am

my¶lê ¿e odpowiada³oby wam moje og³oszenie
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

śr maja 03, 2006 5:03 pm

Poniewaz coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaiu, ze moje pw nie dzialaja, sprobuj sie ze mna kontaktowac na maila<br /><!--coloro:#6666CC--><span style="color:#6666CC"><!--/coloro-->To może wyczyść skrzynkę PW i sprawdź ustawienia, a nuż zaczną działać?.. (tutaj, bo PW przeciez nie napiszę Obrazek) /Eri<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Angel__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw lis 10, 2005 1:14 pm

pt maja 05, 2006 2:24 pm

je¶li szukacie powa¿nego mistrza gry radzê odwiedziæ temat http://dnd.pl/forum/Szukam-Graczy-MG-warszawa-t13654.html<br />poniewa¿ ja szukam powa¿nych graczy : )

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość