Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

czw lut 09, 2006 8:05 pm

<!--quoteo(post=259257:date=Feb 7 2006, 10:26 PM:name=Filio)-->
Filio pisze:
<!--quotec--><br />Czy kto¶ (Dalamarze :) ) mo¿e mi powiedzieæ wprost, jaki jest najpotê¿niejszy pancerz ciê¿ki w L2?<br /><br />Pozdrawiam<br />Filio<br />
<br /><br />Imperial Crusader Heavy Armor - S grade
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pt lut 10, 2006 11:06 pm

<!--quoteo(post=259602:date=Feb 9 2006, 08:05 PM:name=Dalamar Velkyn)-->
Dalamar Velkyn pisze:
<!--quotec-->Imperial Crusader Heavy Armor - S grade
<br />A cz³owiek mo¿e go nosiæ?<br />
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

sob lut 11, 2006 12:06 am

:/ ka¿dy mo¿e go nosiæ
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

sob lut 11, 2006 3:23 pm

W³a¶nie wróci³em moim przysz³ym Gladiatorem od Baium. Chcia³bym podzieliæ siê z Wami ¶wie¿o zrobionymi skreenami :mrgreen: <br />N-joy!<br /><br />1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11<br /><br />Pozdrawiam<br />Filio
 
Mefistolefes666
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2006 6:47 pm

pn lut 13, 2006 11:08 am

Jakie znacie gry online typu "przegl±darka internetowa". Jako przyk³ad podam jakie ja znam:<br />-red dragon<br />-ogame<br />-xwars<br />-my-fantasy<br />-galaxywars
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

pn lut 13, 2006 11:12 am

Lubimy oryginalne tematy... :f<br /><br />Z innych gier online znamy sudoku. I bąbelki. I skrabla... znaczy Literaki. I jeszcze planarity.net znamy. I grę forumową pod tytułem "kto pierwszy opieprzy autora głupich pytań". <br />A z gier typu przeglądarka znamy grę w Firefoxa. :razz:
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

wt lut 14, 2006 12:48 pm

Ok, to troszkê opó¼niona odpowied¼, ale ¿e nie by³o mnie tu oh... dwa lata...<br />Poprostu wkurza mnie, jak *ehem*kto¶*ehem* Podaje innym nieprawdziwe info o AO, moim MMORPG of choice.<br /><br /><!--quoteo(post=235474:date=Oct 12 2005, 09:25 AM:name=Dalamar Velkyn)-->
Dalamar Velkyn @ Oct 12 2005, 09:25 AM) [snapback]235474[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><br />Wiêc masz wybór grania za darmo w niedorobion± wersjê?[/quote]<br />To nie jest niedorobiona wersja... Jest kompletna. Patchowana i wogóle. Tak naprawde, dodatki zaczynaj± byæ wa¿ne, je¶li chcesz zrobiæ z siebie twinka. <br />Podstawka jest w pe³ni grywalna. Nawet badzo.<br /><br /><!--quoteo(post=235530:date=Oct 12 2005, 05:37 PM:name=Bjorn Westlander)--><div class='quotetop'>QUOTE(Bjorn Westlander pisze:
<!--quotec--><br />Tzn. patche do podstawowej wersji s± regularnie wypuszczane, dodatki to g³ównie bajery-rowery dla wysokopoziomowych postaci, typu wykrêcone umiejêtno¶ci na poziomach rzêdu 200-300, jakie¶ poletka dla powergamerów, zaludnione "czo³gowymi" stworkami...<br />
<br />Regularnie... huh...<br />Jesie¶ pewien, ¿e wogóle chciale¶ siê czegokolwiek dowiedzieæ o Shadowlandach? ¦licznie zacytowa³e¶ info ze strony AO. Tylko trochê ci siê pomyli³o. To "poletko" jest tak du¿e jak Rubi-Ka. "Wykrêcone umiejêtno¶ci", to Perki, które zdobywasz od pocz±tku, leveli mo¿na zdobyæ o ca³e 20 wiêcej (czyli do 220) i tak dalej, i tak dalej.<br />Bah. Móg³by¶ siê nieco wysiliæ i podaæ cz³owiekowi prawdziwe info...<br /><br />Jak ju¿ mówi³am, Anarchy Online to MMORPG w który gram. Na pocz±tku nie podchodzi³ mi fakt, ¿e to nie fantasy (i pewnie st±d ma³a popularno¶æ tej gry tutaj, patrz±c po waszych wcze¶niejszych notkach), oraz przera¿a³a mnie ilo¶æ tzw "n00bz", gankerów i KSerów, zw³aszcza w¶ród Klam (w ¶wiecie AO s± trzy frakcje, Omni-Tek, Klany i Neutralni), ale potem siê przemog³am, i mnie wkrêci³o.<br />Pozatym, trafi³am do fantastycznego orga.<br /><br />Wy tutaj lubicie, jak ³adnie wygl±da i b³yszczy siê jak wypolerowane glany ¿o³nierza, wiêc wam siê grafika nie spodoba, ale dla mnie nie to jest najwa¿niejsze. <br /><br />AO ma fantastyczny, bardzo rozbudowany system umiejêtno¶ci, oparty na point-buy'u, pozwalaj±cym na prawie dowolne rozwijanie postaci, to jeden z najwiêkszych plusów tej gry.<br /><br />W AO jest du¿o role-playowych eventów, które wp³ywaj± na ¶wiat na danym serwerze, a tak¿e mnóstwo rozrywkowych smaczków, na ka¿de ¶wiêto (np, polowanie na ¶wi±teczne wersje mobów, jak dyniog³owe upiory w Halloween lub SantaLeety w Bo¿e Narodzenie, ¿eby zdobyæ socjalne ciuszki), ¶wi±teczne questy organizowane przez half-adminów wesela i tak dalej...<br /><br />Tak¿e nie zapomniano o PVPowcach, specjalnie dla nich wprowadzono walki o "wp³ywy" na ¶wiecie (przy okazji których nieraz toczone s± i¶cie epickie bitwy) oraz specjalny system punktowo/tytu³owy dla duelistów.<br /><br />¦rednia wieku na AO jest ok. dwukrotnie wy¿sza ni¿ u WoWowców (na przyk³ad, u mnie w orgu, jestem jedn± z m³odszych osób, a ¶rednia to ok 27 lat), dziêki czemu znacznie ¿adziej ni¿ na WoWie spotyka siê, za przeproszeniem, æwieræmózgów (z³e do¶wiadczenia...), a jak ju¿, to w¶ród Klam, a nie Omni (Go Omni! [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] ).<br /><br />Tu macie linka do oficjalnej strony, tu linka do Wikipedii.<br /><br />Jak wam siê nudzi, to mo¿ecie mnie poszukaæ na RK2. Ja to ta postaæ, ta postaæ, ta postaæ i ta postaæ
 
Warlord__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 18, 2006 8:33 am

sob lut 18, 2006 8:42 am

Z lepszych Gier online znam...<br />1.Tibia-na stronie tibia.com mo¿na sci±gnoæ tê gre ale "inne" programy do tibi Znajdziesz na stronie www.tibia.xx.pl lub tibia.org.pl <br />2.Supreme destiny(co¶ takiego)Ciekawa gierka Tylko ta gra jest w 3d i grafika jest nawet dobra.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn lut 20, 2006 11:21 pm

Tak się zastanawiam i zastanawiam i nie mogę dojść do sensownej odpowiedzi. Może ktoś bardziej doświadczony odpowie:<br /> - Jaką klasę, pancerz i broń posiada ten oto bohater?<br />1 [banner], 2 [wallpaper], 3 [movie]<br /><br />Z góry dziękuję<br /><br />Pozdrawiam<br />Filio
 
Skie__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: sob cze 14, 2003 1:37 pm

śr lut 22, 2006 10:39 am

Witaj Loe... to ja tylko dodam od siebie a propos '¶redniej wieku' w WoW. Najpierw gra³em przez jakie¶ 2 tygodnie na serwerze Normal, gdzie faktycznie masa by³a 12 latków którym siê ró¿ne rzeczy wydawa³y. Podobmo na serwerach PVP jest jeszcze gorzej i nikt normalnie siê nie odzywa, tylko -jak w Guild Wars- same dziwne skróty lec±. Ale ju¿ od 2mcy jestem na super serwerze Roleplaying Moonglade, a w mojej gildii s± te¿ sami doro¶li (srednia wieku tak ok26 czyli podobnie)<br />Tak¿e jak zawsze, wszystko zale¿y :)
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

śr lut 22, 2006 11:12 am

Hej, tylko mówi³am o tym, z czym siê spotka³am ja. Nie mówiê, ¿e w WoWa nie graj± doso¶li (lub doj¿alsi, jak wolisz) ludzie. Poprostu, mia³am kiepskie do¶wiadczenia.<br /><br />Cieszê siê, ¿e ty znalaz³e¶ fajn± gildiê. <br />Sorry, je¶li urazi³am.
 
Skie__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: sob cze 14, 2003 1:37 pm

czw lut 23, 2006 11:00 am

<!--quoteo(post=260970:date=Feb 22 2006, 11:12 AM:name=Loethlin@-'-,--)-->
Loethlin@-'-,-- pisze:
<!--quotec--><br />Hej, tylko mówi³am o tym, z czym siê spotka³am ja. Nie mówiê, ¿e w WoWa nie graj± doso¶li (lub doj¿alsi, jak wolisz) ludzie. Poprostu, mia³am kiepskie do¶wiadczenia.<br /><br />Cieszê siê, ¿e ty znalaz³e¶ fajn± gildiê. <br />Sorry, je¶li urazi³am.<br />
<br />My lady<br />W niczym zupelnie ura¿onym siê nie czuje i nie czu³em, a wrêcz onie¶mielony i zaszczycony z Tob± mog±c nawet tych kilka s³ów b³ahych zamieniæ.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt lut 28, 2006 11:27 am

Huxley<br /><br />Pierwszy MMOFPS (Massively Multiplayer Online First Person Shooter), który zapowiada siê bardzo dobrze.<br /> - ¯yj±cy ¶wiat, na który wp³yw maj± sami gracze<br /> - Wielkie bitwy PvP a la Siege w Lineage 2<br /> - Wysokie A.I. (jak przysta³o na porz±dny FPS) i masa questów<br /> - ¯yj±cy bohater, którego ca³y czas rozwijamy<br /> - ¦wietna grafika...<br /><br />Co wy na to, mi³o¶nicy gier on-line?<br /><br />Pozdrawiam<br />Filio<br />
 
Vampez__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 08, 2006 9:22 pm

śr maja 10, 2006 11:52 pm

Witam<br />Jestem nowy na forum i akurat trafi³em na ten temat.<br /><br />Ja osobi¶cie polecam gre RuneScape(www.runescape.com).<br />Grafika na pewno nie powala na kolana, lecz nie o to w niej chodzi.<br />Mamy mnóstwo statystyk takich jak np. atak, si³a, obrona, magia, ³ucznictwo, z³odziejstwo b±dz sprawno¶æ fizyczna.<br />Mamy wiele misji. Misji darmowych mamy 18, a p³atnych ponad 70!<br />Wspomnia³em ju¿ o "p³atnych misjach", otó¿ za niewielk± wp³ata 5$ wykupujemy tak zwany "membership".<br />Jest to naprawde niewielka op³ata dzieki, której otwieraja sie wielkie bramy ca³ego ¶wiata tej gry.<br />Je¶li wykupimy abonament do naszej dyspozycji bêdzie:<br />-ca³y ¶wiat gry<br />-wszystkie misje<br />-masa nowych przedmiotów<br />-wszystkie statystyki<br />A to tylko pocz±tek.<br />Graczy jest wiele jak na gre tego typu. Rekord to 200,000 graczy graj±cych w tym samym momencie.<br />Jest wiele tak zwanych "fun site`ów". Kiedy¶ wraz z kolegami z gry prowadzili¶my najwiekszy portal tego typu ale to ju¿ przesz³o¶æ.<br />Teraz moge poleciæ strony:<br />www.runepl.com - teraz chyba najlepszy polski "fun site"<br />www.tip.it - najlepsza strona po¶wiêcona grze RuneScape<br />www.runehq.com - bardzo solidnie zrobiony "fun site" z mnóstwem przydatnych informacji.<br />Gra siê w ni± naprawde fantastycznie. W³a¶nie tego "czego¶" brakuje mi w grach typu World of Warcraft czy te¿ Guild Wars.<br />Nie wiem jak to okre¶liæ...<br />Mo¿e to klimat, mo¿e wspaniali ludzie graj±cy w t± gre naprawde nie wiem co w niej jest, ¿e przyci±ga tak wiele osób.<br />Koñcze bo troszke siê rozpisa³em.<br /><br />Mam nadzieje, ¿e t± krótk± prezentacja pisemna zachêci³em przynajmniej czêsæ osób by weszli na strone i zapoznali siê z gr± RuneScape.<br /><br />Pozdrawiam Vampez
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości