Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Karczmarz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1000
Rejestracja: pn sie 08, 2005 11:27 am

ndz cze 25, 2006 4:20 pm

Hmmm<br /><br />No w sensie ze jak bedziesz miał jakas ekipę i bedzie brakło ludzi (jak chociazby ta ekipa tu z tego topicu tylko z tego co widze w tej ekipie ludzi nie brakuje :razz:)<br /><br />Bo tamta stara ekipa co nam kiedys prowadziles rozpadla sie daaaaawno :razz: (tzn wyselekcjonowalo sie kilka osob i obecnie pykamy w Neuroshime juz w konkretnym gronie nie tak ze raz tak raz inaczej zaleznie jak kto przyjdzie :razz:)<br /><br />Tylko oczywiscie jakbys cos prowadzil to nie D&D pliz :razz: (ps ja bym sie najchetniej pod Neuro podłaczył)<br /><br />PS. Dawid moze dolaczysz sie do nowej zbieranej ekipy do Neuro ? (bo od kilku dni zbieram ekipe wakacyjną na Neuro i sporo chetnych tylko miejscówki narazie brak :/) przewidywany start sesji od 30.06.. miejsca narazie nie ma wiec trzeba cos wymyslec (tzn jest ale nie pewne)<br />Jak coś to wal na GG: 2516921
 
Awatar użytkownika
Karczmarz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1000
Rejestracja: pn sie 08, 2005 11:27 am

ndz cze 25, 2006 7:30 pm

Hmmm<br /><br />Czy ja wiem czy jest takie tematyczne? <br /><br />Moim zdaniem to poprostu największe foroom jeśli chodzi o dział Szukam MG/BG. Takie mam wrazenie ze tu w przeciwienstwie do takich działow na innych forach ktoś coś pisze ^^ i to dość czesto wiec sobie czasem zaglądam moze ktoś fajny sie trafi bo w koncu mozna wyjść z załozenia "chce grac w D&D" ale po krótkiej perswazji człowiek kończy grajac w coś innego :razz:<br /><br />Swoja drogą Imanel nie przesadze mowiąc ze Kal_Torak to człowiek który chyba do końca zycia zapisał sie w mojej RPGowej pamieci jako koleś który najlepiej odgrywa postacie jakiego w życiu do tej pory spotkałem (a troche ich było :razz:)<br /><br />Kal.. tego skrzata-demona to ja do tej pory opowiadam ludziom jak odgrywales podajac jako przyklad wlasnie najwyzszej klasy wczuwania sie ^^ Geniusz ^^
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

ndz cze 25, 2006 9:12 pm

Angel je¶li wybór miêdzy sobot± a pi±tkiem to je¶li nikt nie ma nic przeciwko to wola³bym w pi±tek bo w sobotê mam go¶ci którzy wyje¿d¿aj± dopiero we wtorek
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz cze 25, 2006 9:24 pm

Angel - no poprostu brak mi słów.<br />Chyba ktoś tam na górze nie chce, żebym chociaż raz zagrał porządną sesję z porządnymi ludźmi.<br /><br />Wiecie co? Ja się teraz mogę przez cały tydzień z kimkolwiek spotkać. Podajcie datę/czas, zbierzcie porządną drużynę i gramy.<br />Mam już dosyć tego czekania/szukania/nie pojawiania się.<br /><br />Kurrrriiiiiva!
 
Kal_Torak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 343
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:38 am

ndz cze 25, 2006 11:40 pm

<!--quoteo(post=272021:date=Jun 25 2006, 07:30 PM:name=Karczmarz)-->
Karczmarz pisze:
<!--quotec-->Swoja drogą Imanel nie przesadze mowiąc ze Kal_Torak to człowiek który chyba do końca zycia zapisał sie w mojej RPGowej pamieci jako koleś który najlepiej odgrywa postacie jakiego w życiu do tej pory spotkałem (a troche ich było :razz:)<br /><br />Kal.. tego skrzata-demona to ja do tej pory opowiadam ludziom jak odgrywales podajac jako przyklad wlasnie najwyzszej klasy wczuwania sie ^^ Geniusz ^^<br />
<br /><br />[img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif[/img] <br /><br />Karczmarzu zawstydzasz mnie :). No i co ja teraz mam powiedziec...no ze teraz to mus Ci poprowadzic :). Czyli rozumiem, ze u Ciebie ostala sie druzynka Neuroshimowa. Wlasnie zakupilem niedawno podrecznik i dwa dodatki Bohatera^2 i Bohater^3 i czytam, no i przymierzam sie do prowadzenia. <br /><br />Imanel, mysle ze forum D&D to nie jakies getto i oprocz D&D mozna sie wypowiedziec tu na jakis inny temat :). No i Karczmarz z tego co wiem juz nieraz grywal w D&D (wiec co do skuszenia sie to sie skusil - a jaki z tego moral to juz Karczmarz dobrze wie). Mam nadzieje Karczmarzu, ze nie wyjawilem jakies skywanej tajemnicy, albo palnolem glupoty. Jesli tak to mnie popraw :).<br />
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz cze 25, 2006 11:54 pm

Kal_Torak, Karczmarz, Angel:<br />Mo¿e siê zbierzemy (my¶lê, ¿e bym takiego Rebounda za sob± poci±gn±³) i w co¶ zagramy?<br />
 
Kal_Torak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 343
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:38 am

pn cze 26, 2006 1:10 am

Filio ja z checia sie zbiore :). <br /><br />Angel wspominal o najblizszym tygodniu. Rozumiem, ze chcesz zagrac wczesniej, czyli najblizsze dni (wtorek, sroda) :). Tylko sadze, ze Karczmarz zostalby przeglosowany i padloby na granie w D&D - a tego jego serce i dobra wola moze nie scierpiec :). Ja jak mowilem chociaz jestem rasowym MG prowadzenia D&D sie nie podejme (tylko granie) ale poprowadzic moge za to inne systemy (jakie - to chyba juz wczesniej wymienilem). <br /><br />Co do grania jestem gotowy. Wpominales Angel o jakims wprowadzeniu dla mojej postaci. Historie juz przeslalem (a juz sie kroi juz jej uzupelnienie w formie pamietnikow, ktorych forme Ci na spotkaniu juz przedstawilem :) ). Spokojnie mozesz do mnie przyjechac i poprowadzic. Odebrac moga Cie w jakims ogolnie znajomym miejscu, zeby nie bylo klopotow z dojazdem (do mnie sie latwo dojezdza, z centrum bierzesz 117 albo 151 i jedziesz do samej petli, na petli moge juz czekac, albo jak wolisz w centrum). <br /><br />Nic tylko grac.....
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 7:48 am

Heh, no to mo¿na pomy¶leæ, ¿e nasza nowa dru¿yna wygl±da³aby tak. :)<br /><br />MG <br /> - Angel<br />Gracze:<br /> - Kal_Torak<br /> - Karczmarz<br /> - Rebound<br /> - moi<br /><br />Ja siê nawet mogê spotkaæ jutro (wtorek), aby móc pograæ...
 
Angel__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw lis 10, 2005 1:14 pm

pn cze 26, 2006 10:29 am

Nie zapominajcie że są jeszcze 2 dziewczyny ode mnie które chcą grać :razz: oraz jedna osoba z mojego poprzedniego squadu jest na tyle kompetentna że z czasem też ją wprowadzę.. ale nie od początku. dlatego też musimy zrobić 2 drużyny których z chęcią poprowadzę... potem gdy jedni nie będą mogli grać do inni ich zastąpią. więc drużyny będą się mieszały :)<br />w ten weekend wyjeżdżam. wiec albo poprowadzę pierwszą sesję w piątek albo w NASTĘPNY wtorek.. albo w piątek i we wtorek :razz: mam również dosyć czekania.<br /><br />p.s. jestem zainteresowany grą TYLKO w DnD bo to najlepszy system. co prawda grałem w wiele innych, ale chce pozostać przy tym.<br /><br />p.s. 2 -panie mnichu. wyślij mi znów historie postaci bo ta którą dostałem nie ejst w formacie tekstowym O.o więc zakładam że plik jest uszkodzony... sorry : ) znow. ale chce ją dziś dostać i ocenić odrazu. dzis wystawie oceny za przygotowane materiały.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 10:55 am

Pasuje.<br />Ja zg³aszam chêæ (i gotowo¶æ) do grania w: pi±tek i wtorek; godz. ka¿da pasuje; miejsce: gdzie chcecie.<br /><br />Czekam na resztê.
 
Awatar użytkownika
Karczmarz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1000
Rejestracja: pn sie 08, 2005 11:27 am

pn cze 26, 2006 11:26 am

Hmmm<br /><br />Mnie nie liczcie, nigdzie nie pisalem ze chce grac w D&D ^^ (pozatym widze ze i tak macie nadmiar graczy :)) (a co do Neuro to Kal na GG sie zgadamy)
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 2:08 pm

No chod¼, Karczmarz.<br />Zagrajmy w D&D... ;-)<br />Naprawdê, zmienisz zdanie o tym systemie po kilku sesjach z takimi postaciami jak Angel (¶wietny MG), Kal_Torak (jak s³yszê, ¶wietny gracz), Rebound (¿ywa legenda [z przymru¿eniem oka... :razz:]).
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

pn cze 26, 2006 3:03 pm

To mo¿e prze¶le Ci t±historie przez gg bo widaæmailem nie idzie ju¿ wysy³am.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 6:39 pm

OK.<br />Kto jest gotów przyj¶æ jutro, niech siê tutaj podpisze.<br />Nie mam zamiaru do 6. lipca planowaæ kolejnych spotkañ. Chcia³bym wreszcie zagraæ.
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

pn cze 26, 2006 6:57 pm

to wreszcie w ten wtorek czy w nastêpny wydawa³o mi siê i¿ mia³o byæ we wtorek w nastêpnym tygodniu
 
Kal_Torak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 343
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:38 am

pn cze 26, 2006 7:45 pm

<!--quoteo(post=272091:date=Jun 26 2006, 02:08 PM:name=Filio)-->
Filio pisze:
<!--quotec-->Kal_Torak (jak słyszę, świetny gracz)
<br /><br />O wypraszam sobie!! Najpierw cudowny MG, dopiero pozniej swietny gracz (trzymajmy sie kolejnosci) :mrgreen: <br /><br />Filio nie uda Ci sie przekonac Karczmarza. Karczmarz ma swoj honor i godnosc, stad nie moze zagrac w cos co ma w tytule "Lochy i smoki" [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /><br /><br />
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 10:01 pm

Bosze...<br />Karczmarz, to chocia¿ wpadnij i popatrz jak gramy, cio?<br /><br />No to kto siê jutro/w ¶rodê pojawi w Trafficu na kolejne (mam nadziejê, ¿e ostatnie) spotkanie?<br />Chcia³bym siê zapoaznaæ z moj± dru¿yn±.<br />Mam nadziejê, ¿e Angel tym razem nie bêdzie siê chowa³ po k±tach. :razz:
 
Kal_Torak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 343
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:38 am

pn cze 26, 2006 10:06 pm

To jest spotkanie? W takiem razie w srode chetnie sie pojawie. No i w razie klopotow pamietajcie o komorce!!! Wtedy Angelowi sie nie uda schowac :). Tropienie to podstawa, co znacznie wlasnie komorka ulatwia :). Niech to bedzie na parterze, przy jednym ze stolikow. <br /><br />P.S Filio dlaczego Karczmarz mialby patrzec [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img] Przeciez to nie zboczeniec [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /><br /><br /><br />
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

pn cze 26, 2006 11:33 pm

Ja tam wolê na 3. piêtrze. :razz:<br />Tym razem ja spróbujê co¶ zorganizowaæ. :razz:<br /><br />To bêdzie tak:<br />Ka¿dy chêtny do gry (lub zobaczenia pewnych "s³awnych" osobisto¶ci :mrgreen:) w D&D niech przyjdzie do trafficu w ¶rodê (28. czerwca) o godz. 16 na 3. piêtro (naj³atwiej jest siebie znale¼æ).<br />Je¶li nie bêdziecie siê mogli odnale¼æ, d¼woñcie (505943662), a napewno pomogê.
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

wt cze 27, 2006 7:06 am

Czyli to ma byæ spotkanie na osobn± sesje czy t± Angela ( tylko by poznaæ dru¿yne, sorry trochê niekumaty jestem)
 
Awatar użytkownika
Karczmarz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1000
Rejestracja: pn sie 08, 2005 11:27 am

wt cze 27, 2006 9:52 am

Hmmm<br /><br /><Karczmarz: w trybie sprostowania> (wow niemal jak na mownicy poselskiej ^^)<br /><br />Kal ja wcale nie mam tak strasznej awersji do D&D... no dobra mam :razz: ale nie az taka zeby w zyciu w to nie grac.. czasem pograc milo (sesje z niejakim Andre wspominam bardzo dobrze) <br /><br />Ale raczej D&D jesli juz to tak w zakresie 2-8 poziom max.. i tylko na 1-3 sesje dla zrelaksowania sie. Poprostu totalnie nie czuje świata FR (a w inne nie gralem to sie nie wypowiadam) i to jest głowny mankament.. nie mechanika :razz:<br />
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt cze 27, 2006 1:22 pm

Czyli to ma byæ spotkanie na osobn± sesje czy t± Angela ( tylko by poznaæ dru¿yne, sorry trochê niekumaty jestem)
<br />A nie wiem. Niech przychodz± wszyscy. :razz:<br />Lepiej jest tak siê podzieliæ na dru¿yny, ni¿ przez forum.<br /><br />
sesje z niejakim Andre wspominam bardzo dobrze
<br />¦wiêta racja. Najlepszy MG, z jakimkolwiek mia³em do tej pory do czynienia.<br /><br />
Poprostu totalnie nie czuje ¶wiata FR (a w inne nie gralem to sie nie wypowiadam) i to jest g³owny mankament..
<br />Heh. A w³a¶nie nie bêdziemy grali w FR. :razz:
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

wt cze 27, 2006 1:30 pm

Tylko w Grayhawku wiêc bêdziesz mia³ okazje uprzedziæ siê do nastêpnego ¶wiata:P
 
Angel__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw lis 10, 2005 1:14 pm

wt cze 27, 2006 2:46 pm

ale debata pod moją nieobecność :mrgreen: O LOL<br /><br />ok mogę jutro wpaść o tej 16 na 3 piętro trafica... i może wreszcie się WSZYSCY spotkamy :> mój numer kom jest na tym forum już od dawna. jakby co :wink:<br /><br />i raczje nie spotkamy się na grę a na ostatnie spotkanie przed sesją i dokończymy wypełniać wszystkie karty postaci itd... i się osobiście wszyscy zapoznamy i wymienimy numerami : )
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

wt cze 27, 2006 6:41 pm

Apropo postaci trzeba bêdzie przerobiæ moj± postaæ na 3,5 wiêc angel we¼ nie wiem wydrukowan± stronê z zasadami do stworzenia mnicha 3,5 a ja postaram siê przynie¶æ ten "szkic" postaci a i jeszcze jedno przyniosê Ci naruto spowrotem i mam nadzieje ¿e nagra³e¶ ju¿ film?
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt cze 27, 2006 11:10 pm

No.<br />Widzicie jak szybko i ³adnie posz³o organizowanie spotkañ przeze mnie? :mrgreen:<br />Widaæ, mam ju¿ w tym wszysztkim wprawê. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif[/img]<br /><br />Do zobaczenia jutro!
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

czw cze 29, 2006 10:05 am

No nareszcie pierwsza sesja. Ile to ¿e¶my siê t³ukli ¿eby zagraæ? miesi±c? I o której mamy zacz±æ siê zbieraæ 17- 17,30 tak?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości