Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

sob cze 10, 2006 1:08 pm

TexHnolyze?
<br /><br />Se wlecia³o do wishlista.<br /><br />Chwilowo mam ca³y czas Kiminozo, Azumangê i I My Me! Strawberry Egg, mo¿e te¿ School Rumble, wiêc mi siê wype³ni³o. <br />No i powinienem Witch Hunter Robin skoñczyæ.
 
Awatar użytkownika
Malek Deneith
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 09, 2004 1:56 pm

wt cze 13, 2006 8:10 am

Coz ... poszperałem, poszperałem i jak narazie z róznych recek i opisów nowego .hack'a dowiedziałem się że "The World" miał dużego errora i został praktycznie od zera zrobiony spowrotem (moment ... .hack bez aury? NIEEEEEEEEEE!!!) a gracze szukaja "Key of Twillight" (znooowuuuu?)... Generalnie z punktu widzenia "fanatycznego" hackowca ( :wink: ) wyglada to trochę jak rippoff z seri sign (nawet ten nowy bohater ma tatuaże na twarzy te same co Tsukasa) ... cóz - dorwałem kilka pierwszych odcinków i dzis sprawdzę ... mam nadzieję ze się okaze że się myliłem....<br /><br />[EDIT]Opinia po obejrzeniu 3 pierwszych odcinków: Cóż - chyba nie jest to zrzynka ... klimat i wygląd "The World" się pozmieniał - na lepsze czy na gorsze to jeszcze muszę ocenic. Fabuła poplątana jak na tą serię przystało. Muza jak zwykle niezła (fajne intro i BGM pojawiający się pod koniec 3 odcinka ... outro mi niezbyt do gustu przypadło). Na plus trzeba tez zaliczyć bohatera który stanowi krok na przód w stosunku do Tsukasy - nie znika od razu przy spotkaniu z innymi. Ogólnie rzecz biorąc seria może sie mimo wszystko okazac dobra...
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

śr cze 14, 2006 12:10 pm

<br />[EDIT]Opinia po obejrzeniu 3 pierwszych odcinków: Có¿ - chyba nie jest to zrzynka ... klimat i wygl±d "The World" siê pozmienia³ - na lepsze czy na gorsze to jeszcze muszê ocenic. Fabu³a popl±tana jak na t± seriê przysta³o. Muza jak zwykle niez³a (fajne intro i BGM pojawiaj±cy siê pod koniec 3 odcinka ... outro mi niezbyt do gustu przypad³o).
<br /><br />CIULU!<br /><br />Ali Project <kompzycja muzyki, ending/outro> to jeden z lepszych zespo³ó w d¿apañskich, fajne gotyckie disco polo, odszeczekaj : > <br /><br />Skoñczy³em IMMSE i ca³kiem fajna seryja to jest, a teraz zassysam DearS. -_-'<br /><br />Mam downa _-_
 
Awatar użytkownika
Malek Deneith
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 09, 2004 1:56 pm

śr cze 14, 2006 4:26 pm

CIULU!<br /><br />Ali Project <kompzycja muzyki, ending/outro> to jeden z lepszych zespołó w dżapańskich, fajne gotyckie disco polo, odszeczekaj : >
<br />Bardzo mi przykro - jakkolwiek inne melodie z .hack//roots podoba mi sie bardzo, o tyle ending jest moim zdaniem kiepski... zwłaszcza jeśli go porównać z Yasashi Yoake czyli endingiem z .hack//sign autorstwa See Saw
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

śr cze 14, 2006 7:05 pm

<br />Bardzo mi przykro - jakkolwiek inne melodie z .hack//roots podoba mi sie bardzo, o tyle ending jest moim zdaniem kiepski... zw³aszcza je¶li go porównaæ z Yasashi Yoake czyli endingiem z .hack//sign autorstwa See Saw
<br /><br /><br />See Saw, to Kajiura dalej, ale ending jest fajny :<<br />Kurna, dajcie mi diwidi, nie mam gdzie przechowywaæ anime -_-<br /><br />A co ¶miszniejsze, Ali Project jest strasznie rozpoznawalny, jak w pierwszym odcinku us³ysza³em insert song, to by³em 100% pewny, ¿e to oni, wiêc wytrwa³em przy niej 5 odcinków : >
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

wt lip 04, 2006 11:04 pm

!@#$%^&* jak dawno mnie tu nie by³o... ale jak by³em ostatnim razem, to ten temat grza³ 3 lub 4 stronê karczmy... :wink: To teraz dla odmiany ja siê pobawiê w kap³ana :razz:<br /><br />Mugen no Ryvius - s-f, kosmos, wielkie starshipy i wielkie przemy¶lenia, które jak zwykle nijak nie pasuj± do nieletnich bohaterów... Ale w sumie ca³kiem przyjemna seria z nienachalnym mora³em. Polecam.<br /><br />Saikano - dno dna, wodorosty i metrowa warstwa mu³u. Jakie¶ chore po³±czenie romansu i s-f, w którym bohaterkê wyposa¿ono w stercz±cy z pleców kawa³ ¿elastwa (dlaczego? a bo tak, dla jaj). Cienkie, ale s± ludzie, którym siê podoba.<br /><br />Elfen Lied - znowu klêska. Go³a nastolatka z ró¿owymi w³osami i rogami na g³owie nawiewa ze ¶ci¶le tajnego o¶rodka. Na pla¿y znajduje j± dwoje nastolatków i... oczywi¶cie zabieraj± do domu. A dalej sensu jest jeszcze mniej. Nie wiem, co hameryka w tym widzi...<br /><br />Kimi ga Nozomu Eien - o, nareszcie co¶ smacznego ^_^ . Niby to jest drama/romans jakich na pêczki, ale ma w sobie to *co¶*. Po RahXephonie, to jest druga seria, jak± oceni³em na AniDB 10/10.<br /><br />W kolejce czeka The Place Promised in Our Eraly Days (by Makoto Shinkai - ten od "Hoshi no Koe", które by³o ca³kiem ca³kiem) i koñcówka Love Hiny (bo KAA wreszcie skoñczy³o :razz: ). Nad 12 Kingdoms siê zastanwiam, ale jak patrzê na rozmiar (ponad 11 GB) to pow±tpiewam...
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

wt lip 04, 2006 11:34 pm

<br />Elfen Lied - znowu klêska. Go³a nastolatka z ró¿owymi w³osami i rogami na g³owie nawiewa ze ¶ci¶le tajnego o¶rodka. Na pla¿y znajduje j± dwoje nastolatków i... oczywi¶cie zabieraj± do domu. A dalej sensu jest jeszcze mniej. Nie wiem, co hameryka w tym widzi...
<br /><br />Przeca to g³upie i ma du¿o fanservice'u, (s)hit murowany! [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif[/img] Ale mi te¿ siê nie podoba³o<br /><br />
<br />Kimi ga Nozomu Eien - o, nareszcie co¶ smacznego ^_^ . Niby to jest drama/romans jakich na pêczki, ale ma w sobie to *co¶*. Po RahXephonie, to jest druga seria, jak± oceni³em na AniDB 10/10.
<br /><br />A mi siê nie spodoba³o, poczatek zacny, ale potem ju¿ coooraz gorzej, bleh.<br /><br />A Juuni Kokuki jest miau! ^___^<br /><br />A ja ogl±dam Ergo Proxy - jak komu¶ siê podoba³ Blame! ewentualnie lubi cyberpunk ma³o cyberpunkowy, to niech obejrzy.
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

śr lip 05, 2006 11:33 am

A u mnie odwrotnie - pocz±tek KGNE by³ do d**y, a dalej jako¶æ stopniowo ro¶nie :D . IMHO ;)<br /><br />Za czytanie BLAME! w³a¶nie zamierzam siê zabraæ (pierwsza manga w moim ¿yciu...)
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

śr lip 12, 2006 7:47 am

Dorwa³em osta do //ROOTS i osta Tsubasa Chronicle: Future Soundscape III<br /><br />Najpierw rootsowy.<br />Ostatecznie wysz³o ma³o dziwne. Ali Project zdoby³ mnie swoimi muzycznymi dziwactwami, a ten ost jest taki...no, niektórzy mówi±, ¿e to przeca nienormalne, ale jak na Ali Project ca³kiem normalne :S Ale ogólnie mi siê podoba³ no i mogê pos³uchaæ God Diva w ca³o¶ci ^___^<br /><br />No i Future Soundscape III<br />Moja kochana Kajiura traci poziom? . _ .<br />Ten ost jest s³aby, na moj± 'Future Soundscape Playlist' nawet jednego utworu nie wrzuci³em. Pierwsze dwa 'Future...' by³y kapitalne, ten jest po prostu md³y, tê muzykê niby gdzie¶ s³ysza³em, w sumie brak czego¶ powalaj±cego, chocia¿ to ju¿ jest ost do II serii, która te¿ jest s³aba. Spadek ogólnego poziomu Tsubasa Chronicles.<br /><br />No i co mam z anime na tapecie *bo wakacje ^_______^*<br /><br />Noir - Kiedy¶ obejrza³em pierwszy odcinek i mi siê nie spodoba³o, ale teraz obejrza³em 3 na raz i potem jeszcze 2 i muszê przyznaæ, ¿e bardzo mi siê podoba :S Zw³aszcza Mireille, chocia¿ u¿yteczno¶æ widelca w wykonaniu Kiriki mnie przera¿a ; ) <br /><br />.hack//SIGN: No co, KAA zaczê³o wypuszczaæ h264 rip, to pomy¶la³em, ¿e dam serii drug± szansê no i mo¿e to dlatego, ¿e wiedzia³em czego siê spodziewaæ, bo podoba mi siê bardzo. Subaru jest bardzo klaw± postaci±, a Tsukasa wkurza jak dawniej. <br /><br />Zero no tsukaima: Taka tam sobie g³upia seria, która mi siê podoba...
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

śr lip 12, 2006 9:11 am

Przepraszam ¿e siê wcinam w dyskusje ale kto¶ mo¿e mi podaæ ¼ród³o ( ale nie internet:P) z k±d mogê dorwaæ full metall alchemist ova
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

śr lip 12, 2006 2:09 pm

Przepraszam<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->,<!--colorc--></span><!--/colorc--> ¿e siê wcinam w dyskusje<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->,<!--colorc--></span><!--/colorc--> ale kto¶ mo¿e mi podaæ ¼ród³o (ale nie internet:P) <!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->sk±d<!--colorc--></span><!--/colorc--> mogê dorwaæ full metall alchemist ova
<br /><br /><br />http://www.amazon.co.jp/gp/switch-language...anguage=en%5FJP<br /><br />Ale na pewno te¿ gdzie¶ na jutubie kr±¿±.<br />Nie licz na co¶ ciekawego, g³upie s± ; )
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

czw lip 13, 2006 8:04 am

no to bêdê musia³ poczekaæ a¿ mi internet zacznie normalnie dzia³aæ bo nic ¶ci±gaæ nie mogê i siê filmiki w necie nie otwieraj± ale dziêki pewnie siê przyda
 
Awatar użytkownika
Behir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 446
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 4:51 pm

czw lip 13, 2006 8:04 pm

Pora, zebym ja też wypowiedział się w tym temacie :wink:.<br /><br />Anime:<br />Hellsing- Moje ulubione anime, mogę spokojnie polecić( w sumie, to nie jako jedyny :wink: ). Genialna ścieżka dźwiękowa, pozornie nie pasująca do sceny, ale jest to wrażenie mylące. Oglądałem już kilka razy i dalej nie mam dość [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img].<br />Hellsing OVA I- Śliczne. Łączy pierwsze trzy tomy mangi(jeśli dobrze pamiętam). Poza tym, bardziej się z mangą zgadza. Straciło trochę na klimacie(typowe chwyty z powiększaniem głów i tak dalej), ale mimo to stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Rozbudowana walka z Andersonem, a dla mnie to wiele znaczy [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]. Spokojnie mogę polecić.<br />Vision of Escaflowne- Pierwsze anime jakie oglądałem. Byłem wtedy chyba w drugiej klasie szkoły podstawowej. Świat fantasy, z melefami, prawie wymarłym ludem Draconian oraz Hitomi pochodząca z Ziemi(dla tambylców Mistycznego Księżyca). Fabuły nie bedę streszczał, powiem, że jak mi sie podobał jak byłem młodszy, tak podoba mi się do teraz.<br />Naruto- No cóż. Widziałem tylko kilka odcinków, ale mi bardzo się spodobało :wink:. <br /><br />Manga:<br />Hellsing The Dawn- Akcja mangi dzieje się... w Polsce! Opowiada o czasach kiedy Walter był mały i już walczył [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]. Polecam, przeczytajcie sami. Co prawda tłumaczenia znalazłem tylko 3 z bodajże 6 lub 7 tomów, ale te po japońsku też są ładnie zrobione :wink:.<br />Hellsing- Powiem tyle: Polecam. Świetna manga.<br />Kenshin- Manga opowiada o samuraju, który próbuje żyć normalnie. A jest bohaterem wojny, zabił tysiące osób i zyskał przydomek Rzeźnik. Obecnie wawlczy mieczem hartowanym odwrotnie. Ciekwae, choć przeczytałem dopiero 1 tom.
 
Zaknus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 9:37 pm

czw lip 13, 2006 9:58 pm

A w³a¶nie nie wypowiedzia³em siê:razz:<br /><br />Najfajniejsze anime z tych co widzia³em to Ful metal Alchemist:D<br />Po nim oczywi¶cie naruto niestety dobrn±³em dopiero do 125 odcinka i nie widzia³em 2 walki Sasuke i Naruto;/<br />Hellsing sprawa oczywista wymiata ten ova te¿ wiêcej krwi:D<br />Rouroni Kenshin (jako anime) widzia³em z dubbingiem angielskim ¶wietne to samo co w mandze:D<br />Berserk zawodowe stare ale zawodowe<br />Wszystkie dragonball [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] pierwsza seria najlepsza<br /><br />Mangi<br /><br />G.T.O. super humor:D<br />Love Hina ¶wietne<br />Rouroni Kenshin równie dobre co anime<br />Naruto prawie jak anime:P<br />Hellsing bardzo mi siê podoba³o ale wole anime<br /><br />i na razie to tyle przymierzam siê do triguna:D<br /><br /><br />
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

czw lip 13, 2006 10:06 pm

<!--QuoteBegin-"Tharivol"+-->
"Tharivol" pisze:
<!--QuoteEBegin-->W kolejce czeka The Place Promised in Our Eraly Days (by Makoto Shinkai - ten od "Hoshi no Koe", które było całkiem całkiem)
<br />The Place Promised in Our Early Days - całkiem całkiem, ale mnie nie zachwycił. Za to...<br />Hoshi no Koe - Obejrzałem wczoraj, 8.5/10. Aż mi się smutno zrobiło i musiałem sobie Juno Reactor włączyć ;(.<br />Elfen Lied ma świetny opening. A sama seria to niebo w porównaniu z OAVką :wink:.<br />BLAME! mangi nie czytałem, widziałem tylko ten miniserial. To było... Brak mi słów. Dementia chyba? I ogólnie nie awiadomo o co chodzi.<br /><br />Ostatnio coś męczyłem filmy (Tokyo Godfathers, Ninja Scroll, Mononoke Hime...), zero seriali. Teraz tak patrzę na to co mam i nie wiem co oglądać:<br />Bleach - Obejrzałem 72 odcinki, zaczyna mi to coraz bardziej przypominać Dragon Ball Z, chyba sobie odpuszczę (zwłaszcza że saga Baunsów jest nudna).<br />School Rumble - Mam pierwszy sezon, OVę i 9 odcinków drugiego sezonu. I tak się zastanawiam czy oglądać, czy czekać z nadzieją że wannabe fansubs skończy ten 2 sezon (a się nie zapowiada :/).<br />Azumanga - Mam połowę, na bierząco się ściąga reszta z ed2k. Chyba nie wytrzymam i sobie odpalę w weekend.<br />Jak skończę ściągać Azu, to poleci 12 Kingdoms nareszcie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img].
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

pt lip 14, 2006 10:24 am

£±czy pierwsze trzy tomy mangi(je¶li dobrze pamiêtam)
<br /><br /><br />A nie jeden? :S
<br />Hellsing The Dawn- Akcja mangi dzieje siê... w Polsce! Opowiada o czasach kiedy Walter by³ ma³y i ju¿ walczy³ icon_biggrin.gif. Polecam, przeczytajcie sami. Co prawda t³umaczenia znalaz³em tylko 3 z bodaj¿e 6 lub 7 tomów, ale te po japoñsku te¿ s± ³adnie zrobione icon_wink.gif.
<br /><br />Nie czyta³em wprawdzie, ale Dawn nie jest tomikowy tylko rozdzia³owy. *tzn. tak prawi± maniacy hellsinga na innym forum*. Pzt. akcja siê dzieje podczas Powstania Warszawskiego, dlatego Walter czêsto wspomina, ¿e nazi¶ci przypominaj± mu dawne czasy. Ale tu jest z³y przyk³ad dla dzieci, bo 10-letni Walter jest palaczem *ale ja dawna nie czyta³em, bo skanów nie wielbiê, poczekam na jpf*
Rouroni
<br /><br />Rurouni nie 'rouroni'. A mi sie ostatnio samurajskie tytu³y podobaj± tak wiêc kenshina te¿ lubiê. Ale i tak Kozure Okami aka Lone Wolf and Cub to majstersztyk.<br />
<br />The Place Promised in Our Early Days - ca³kiem ca³kiem, ale mnie nie zachwyci³. Za to...
<br /><br />Moi w ogóle nie s³ysza³ . _ . *szuka torrenta*
Elfen Lied
<br /><br />Elfen Lied jest IMO tak beznadziejne, ¿e nie rozumiem co ludzie w tym widz± :S Tzn. jak kto¶ lubi fanservice + rêka, noga, mózg na ¶cianie, to mu siê spodoba, ale ta seria nie ma nic innego do zaoferowania.
BLAME! mangi nie czyta³em, widzia³em tylko ten miniserial. To by³o... Brak mi s³ów. Dementia chyba? I ogólnie nie awiadomo o co chodzi.<br />
<br /><br />Miniserialu nie widzia³em, ale to cecha mangi te¿. S±, szukaj±, gdzie¶ id±, gdzie¶ s±, czego¶ szukaj±, walcz±, a i tak cholera wie o co chodzi. Ale graficznie jest mi³e ^.^
Bleach
<br /><br />Fillery *Saga bounto nie jest bazowana na mandze* mi siê te¿ nie spodoba³y i olewam je, poczekam a¿ akcja wróci torem do mangi, a Rukia wreszcie poka¿e pazurki, tzn. zanpakutou ^__^
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

pn lip 24, 2006 3:17 pm

Elfen Lied ma świetny opening. A sama seria to niebo w porównaniu z OAVką
<br />I tylko opening. Ale jak słyszysz go 13 razy, to już się nudzi.<br /><br />A OAVki nie oglądałem i oglądać nie zamierzam.<br /><br />
BLAME! mangi nie czytałem, widziałem tylko ten miniserial. To było... Brak mi słów. Dementia chyba? I ogólnie nie awiadomo o co chodzi.
<br />Anime BLAME! kończy pewien wątek, który w mandze pozostawiono bez wyjaśnienia. Dlatego nie dziw się, że nic nie zajarzyłeś :wink:
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

czw lip 27, 2006 10:29 pm

I tylko opening. Ale jak słyszysz go 13 razy, to już się nudzi.<br /><br />A OAVki nie oglądałem i oglądać nie zamierzam.
<br />No co Ty. Ten opening jest cudny. Móglbym go posłuchać jeszcze z 30 razy :wink:.<br /><br />Z nowości na playliście:<br /><br />Obejrzałem School Rumble, chyba w dwa dni. Geniusz! Niesamowita komedia, lepsza niż GTO IMHO. Wspiąłem się na szczyt Otaku'owości i zakochałem się w bohaterce anime - Yakumooon! (Oczywiście żart, ale jej oczy i sposób w jaki wymawia "Nee-san" są niesamowite;)).<br />.<br />Teraz oglądam Azumangę. Dopiero dwa epki, więc się nie wypowiadam.<br /><br />Zaraz po Azumandze miałem ściągać 12 Królestw, ale jak zwykle plany plany planami, a życie życiem. W tak zwanym międzyczasie poszło:<br />Mushishi, Genshiken, OAV'ki Kenshina, Melancholy of Haruchi Suzumiya i właśnie się kończy ściągać nowa wersja Serial Experiments Lain od Basaki. <br />I nareszcie, po chyba 3 miesiącach czajenia się zacząłem ściągać te 12 Królestw.<br /><br />Towaru na 2 miesiące intensywnego oglądania... A tyle jeszcze by się chciało obejrzeć. Hachimitsu to Clover , Air, Kino no Tabi: the Beautiful World, Le Chevalier D`Eon, Kimi ga Nozomu Eien, Gankutsuou... Życia mi chyba nie starczy ;_;.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

pt lip 28, 2006 12:59 am

Fajne jest Mushishi? Bo mam 'od³o¿one' na pó¼niej.<br /><br />A mi siê transfer wyczerpa³ na 50 odcinku monstera, buuu :< <br /><br />A Chevalier d'Eon te¿ mam, chyba sobie obejrzê :S<br /><br />Hachikuro mi siê bardzo nie podoba³o, imo przereklamowane ostro, seria jest nudna i o dziwo nie by³a robiona przez Gonzo [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]<br />*co by t³umaczy³o jej nudno¶æ*<br />I nie ma fanservice'u [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_rolleyes.gif[/img]<br /><br />Aira nie widzia³em, a zapowiada siê nieciekawie, ale opiniê wys³ucham.<br /><br />Mia³em sobie Sakurkê raz jeszcze obejrzeæ, ale i tak bedê ogl±da³ przy type'owaniu napisów dla winterbirda *o ile siê zabierze [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_rolleyes.gif[/img]* wiêc sobie SACi które wysz³y i Gunslinger Girl raz jeszcze obejrzê :S<br />
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

wt sie 01, 2006 1:15 pm

Fajne jest Mushishi? Bo mam 'odłożone' na później.
<br /><br />Widziałem na razie dwa odcinki, w przerwach między Azumangą. <br />Jeśli chodzi o grafikę, to postaci i wnętrza są ładne. Krajobrazy, roślinność i budynki od zewnątrz, po prostu wgniatają w fotel. Niesamowite. Aż chciałoby się by były dłuższe spojrzenia na okolicę "z lotu ptaka" (Najlepiej takie 10 minutowe ~_^).<br /><br />Jeśli chodzi o fabułę, to każdy odcinek jest krótką nowelą. Nie ma szybkiej akcji, pościgów, strzelanin, czy nawet głębszego rysu poznanych bohaterów. Ale są to bardzo fajne nowelki.<br /><br />Za te 2 odcinki, które widziłem 8.8/10.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

wt sie 01, 2006 11:11 pm

A ja skoñczy³em monstera )>^ .^)> <br />Bajer seria ^___^<br /><br />Plany sierpniowe *trochê ich jest*<br />Najpierw juz obejrzane/porzucone<br /><br />Mahoromatic - Fajny rozdzia³ akcji: g³upi i chory fanservice *no sorry, ale nauczycielka wyobra¿aj±ca sobie ucznia i rzucaj±ca tekst 'oh, you suck my nipple so hard'...to je przera¿aj±ce*, parê g³upich fillerów odcinków, a na koniec mamy FABU£ê. Ale tak± srajnaksow±, wiêc do [beeep]. Ale obejrza³em [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_rolleyes.gif[/img]<br />Karekano - Pierwsze dwa odcinki - zacne. Trzeci...zaczyna gadaæ...o, szkoñczy³a....czwarty...hrrrr....hrrrr..............o, skasowa³em. Tyle, srajnaks jest drugim studiem na mojej blackli¶cie *pierwsze to jedyne, niepokanane GONZO!*<br /><br />Na szczê¶cie Ouran i School Rumble mi os³adzaj± te przykre wspomnienia :S<br />No i plany.<br />- PlanetES<br />- Elf o karu mono tachi *mo¿e*<br />- Crest of the Stars<br />- Excel Saga *mo¿e*<br />- Armitage<br />- Hana Yori Dango *na 90%*<br />- Angelic Layer *po czterech odcinkach* <br />- Onegai Teacher<br />- Orochuban Ebichu :S<br />- Read or Die<br />
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

czw sie 03, 2006 12:35 pm

Tyle, srajnaks jest drugim studiem na mojej blackliście
<br />A mi się ich Furi Kuri podobało. I Shinseiki Evangelion też :wink:.<br /><br />
*pierwsze to jedyne, niepokanane GONZO!*
<br />Hellsing też był fajny ;p. I Samurai 7 uszedł w tłoku.<br /><br />
Na szczęście Ouran i School Rumble mi osładzają te przykre wspomnienia :S
<br />Scramble'a jak już pisałem wielbię :wink:. Powiesz coś więcej o Ouran? Chociaż jak patrzę na Twoją listę na sierpień to nasze gusta się rozmijają - jedynie Onegai Teachera widziałem i to dla tego że się trafił od kumpla, reszta to zupełnie nie mój klimat ;p.<br /><br />U mnie się nic nie zmieniło, poza tym że czekam z niecierpliwością na normalną wersję Gedo Senki. A premiera dugiej części Hellsing Ultimate znów przełożona ;(.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

czw sie 03, 2006 10:00 pm

<br />A mi siê ich Furi Kuri podoba³o. I Shinseiki Evangelion te¿ icon_wink.gif.<br />
<br /><br /><br />Evangelion jest fajny nawet, gorzej z jego fanami, a Shinji to buc do kwadratu, równie zrypana postaæ jak kamuj z xa.<br />FLCL - nie podesz³o mi.
<br />Hellsing te¿ by³ fajny ;p. I Samurai 7 uszed³ w t³oku.<br />
<br /><br />Hellsing to ich najlepsza seria - nadal ¶redniak.<br /><br />
Samurai 7
<br /><br />Mo¿liwe, ze gdybym lubi³ samurajów, to bym obejrza³ :S<br />Ale próbowa³em te¿ Chrno Crusade i Trinity Blood - to drugie strasznie nudne, pó³ jednego z pierwszych odcinków to jest ³a¿enie bohatera po mie¶cie i na tym polega rozwój fabu³y :S
<br />Scramble'a jak ju¿ pisa³em wielbiê
<br /><br />Kiedy¶ siê za to wezmê, na 3 odcinku stan±³em z takim sobie odczuciem.<br /><br />
Powiesz co¶ wiêcej o Ouran?
<br /><br />Ouran jest chory. Zal±¿ek 'fabu³y' durny, ale nie o to chodzi. Ta seria z OLBRZYMIM powodzeniem wy¶miewa schematy szkolnych komedii, wszelakich romansów, serii ultraps-ychologicznych, shonen ai i w sumie ka¿dego mo¿liwego gatunku nawet troszeczkê mechów. IMO humor jaki tam jest nie ka¿demu przypadnie do gustu, ale jest boskie *mangê sprowadzam ^__^*<br /><br /><br />
Chocia¿ jak patrzê na Twoj± listê na sierpieñ to nasze gusta siê rozmijaj± - jedynie Onegai Teachera widzia³em i to dla <br />tego ¿e siê trafi³ od kumpla, reszta to zupe³nie nie mój klimat ;p
<br /><br />A widzisz, ja nawet nie patrzê na gatunek, a te serie wybra³em sobie ze wzglêdu na staro¶æ/potencjaln± fajno¶c *Burn up!;Armitage;Hana Yori Dango;Excel Saga;Crest of...* albo po prostu 'bo popularne' *PlanetES - porzucony, reszty nie widzia³em ; )<br />A w sumie z serii tego sezonu to tylko Nana, Ouran, Zero No Tsukaima i Bokura Ga Ita, ale tego dopiero odcinek obejrza³em :s<br />
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

czw sie 03, 2006 10:38 pm

Kiedyś się za to wezmę, na 3 odcinku stanąłem z takim sobie odczuciem.
<br />Z początku tez mi się wydawało że to będzie zwykła komedia szkolna. Później się to zmieni. Z tego co czytam, to Ouran jest do Scramle'a bardzo podobny, muszę sobie załatwić ^_^.<br /><br />
A w sumie z serii tego sezonu to tylko Nana, Ouran, Zero No Tsukaima i Bokura Ga Ita, ale tego dopiero odcinek obejrzałem :s
<br />A ja z tego, 2006. roku to prawie niczego nie widziałem (tylko School Rumble 2nd Term i Mushishi, no i Bleach, ale on się nie liczy), aż wstyd ~_^. Musze się zapoznać, bo jak przyjdzie styczeń to nie będe wiedział na co głosować w Anime Reactor Community Awards. Chociaż wymienileś same romnsidła... Pshaw :wink:<br /><br />Kurcze. Przydałby się mergan, bo coś smutno we dwóch tylko rozmawiać...<br /><br />PS: ShadEnc, jeśli to czytasz to podziel się swoją listą "do obejrzenia" :>.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

pt sie 04, 2006 12:05 am

No w³a¶nie, cosik znowu ma³o osób :S<br /><br />Nana to Yazawa Ai, wiêc must see :S<br />Ouran to taki romans jak z evangeliona g³êbokie anime.<br />Zero No Tsukaima - ponownie komedia.<br />Bokura Ga Ita - a jako¶ mi siê spodoba³o :S
 
Havoclivekiller__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: czw lip 20, 2006 3:35 pm

pt sie 04, 2006 12:43 am

Ouran jest bardziej komedi± ze szczypt± romansu.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

pt sie 04, 2006 1:17 am

Ouran jest bardziej komedi± ze szczypt± romansu.
<br /><br /><br />Ale fajny je, nee~?<br /><br />Po drugim odcinku ola³em Bokura Ga Ita - pierwszy by³ bardzo dobry, drugi ju¿ rozwia³ z³udzenia.<br /><br />Wiêc...po drugim odcinku mushishi - where's my eyeball? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]<br />A tak¿e wracam do Suzuharu.<br />Lekkie przetasowanie - prawodpodobnie poci±gnê City Huntera i Cat's Eye - stare, ale jare ; ) <br /><br />A Ty, Havoc, powiedz co¶ wiêcej :S
 
Havoclivekiller__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: czw lip 20, 2006 3:35 pm

pt sie 04, 2006 9:44 am

Wiêcej Ouran? :wink:<br /><br />Mam odcinki od 1 do 17 i w ka¿dym jest co¶ ¶miesznego. Warto ogl±daæ je¶li lubisz takie anime jak Harem (wszyscy zakochani w jednej osobie). Na pocz±tku mnie to nie ci±gne³o bo jak us³ysza³em ¿e to by³o Reverse-Harem (faceci zakochani w kobiecie) to mnie odci±ga³o, ale jak ogl±dne³em... to do tego momentu mam 17 odcinek. Polecam.
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

sob sie 05, 2006 9:56 pm

A Ty, Havoc, powiedz coś więcej :S
<br />
Więcej Ouran? :wink:
<br />Myślę że Phobosowi chodzi o to co oglądasz aktualnie i wrażenia, a nie tylko o Ouran.<br /><br />
Więc...po drugim odcinku mushishi - where's my eyeball?
<br />Obejrzyj dwunasty odcinek, jeśli chcesz się więcej o tym oku dowiedzieć.<br /><br />A ja wczoraj skończyłem Azumangę. Z początku mi sę nie podobało, ale z czasem doceniłem uroki debilizmu Osaki :>.<br /><br />Teraz kończę Mushishi. A właściwie kończę te dwadzieścia epizodów od ANBU, które mam.<br /><br />I obejrzałem pierwszy epizod Ouran. Całkiem fajne. Wyczuwam ostrą walkę o tytuł komedii roku (przynajmniej 3 mocnych rywali).
 
Havoclivekiller__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: czw lip 20, 2006 3:35 pm

sob sie 05, 2006 10:09 pm

Ostatnio og³±da³em Ouran (:razz:) <br /><br />Bleach - czekam a¿ fillery min± ... by³a fajna akcja na pocz±tku ... a tera nuda. Wiêc siê przerzuci³em na mange.<br /><br />Air Gear - ogl±dam anime i równocze¶nie czytam mange. Od twórców Tenjou Tenge. ¦wietne anime pe³ne komedi, akcji i dobrze dobranej muzyki.<br /><br />School Rumble S2 - a tak z nudów ogl±dam sezon drugi... do¶æ ciekawie siê zaczyna³o ... tera to ju¿ siê przejad³o i przesz³o bardziej na romans ni¿ komedie.<br /><br />Jeszcze inne ogl±dam ale nie mam ich na dysku wiêc nie pamiêtam ich nazw.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości