Zrodzony z fantastyki

 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt sie 18, 2006 5:36 pm

Zdarzyło wam się dostać kiedyś wybrakowaną figurkę, której brakuje jakiegoś elementu? I nie mówię tu o ułamanych rękach, nogach itp. które przyszły tyle że luzem. Tylko o tym, że po prostu nie było w boosterze części figurki. Mi przyszedł Griffon Cavalry bez chmurkim na podstawce. Przez to cały czas się przewraca :[.
 
Mistrz Musk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: czw lip 27, 2006 8:34 am

pt sie 18, 2006 5:55 pm

Masz pecha, u mnie by³y najwy¿ej powyginane. Tak powa¿nie niekompletnej figurki nie rozpakowuj, tylko z³ó¿ reklamacjê!
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt sie 18, 2006 8:30 pm

Kurde za późno, ja się nie przyjrzałem w galerii WotC że tam jest chmurka i myślałem że tak ma być. Przewracał mi się dziad i któregoś dnia jak przeglądałem galerie dopiero zczaiłem dlaczego.
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pt sie 18, 2006 8:57 pm

To nie ma znaczenia ze ja rozpakowales i uzywales, jesli figurka jest wybrakowana wciaz masz prawo z³ozyc reklamacje.<br /><br />Mi sie raz zdarzylo dostac niekompletna figurka i nie mialem problemu z wymiana tego pechowego boostera.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt sie 18, 2006 9:45 pm

Wysłałem dzisiaj maila do ISY z prośbą o wymianę. Domyślam się, że nie będą robić problemów. A tobie co? Caly booster nowy przysłali czy tylko tą figurkę? Czy stary kazali odesłać??
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pt sie 18, 2006 10:19 pm

Ja musialem odeslac caly booster do sklepu, w ktorym kupilem (na szczescie nic szczegolnie fajnego sie nie trafilo wiec nie bylo szkoda odsylac). Przyslali mi nowy i nawet zwrocili moje koszty wysylki :wink: <br /><br />Nie wiem jak takie sprawy za³atwia ISA, ale mysle ze tez caly booster wymienia.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pn sie 21, 2006 12:37 am

Ahhh...<br /><br /><br />Finalna wersja Griffon Cavalry NIE MA CHMURKI!<br /><br /><br />Da siê go ca³kiem ³atwo naprawiæ - odpowiednio go wygi±æ, pomagaj±c sobie gor±c± wod±.
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

pn sie 21, 2006 9:10 pm

Podobno koledze przyleciala tylko podstawka ze śladami po nogach figurki. To dopiero wybrakowanie, nie?
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

pn sie 21, 2006 9:59 pm

[img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] <br /><br />To takie rzeczy siê dziej±? Ja tam w sumie kolekcjonuje figurki od niedawna ale ju¿ te na¶cie boosterków kupi³em i jeszcze nigdy nie zdarzy³o mi siê aby czego¶ brakowa³o <br /><br /> [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

pn sie 21, 2006 10:03 pm

Ja nie wiem, ja tu tlyko sprzątam... Nigdy nie zbieralem figurek, i pewnie zbierać nie będę.<br />Dostal ktoś kiedyś puste pudelko?
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

wt sie 22, 2006 8:33 am

Szczerze mówi±c jako¶ nie chce mi siê w to wierzyæ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/eusa_eh.gif[/img] <br /><br />Wygl±da mi to raczej na jak±¶ tani± plotê... To tak jakby w boosterku do med¿ika zabrak³o karty... no dajcie spokój, przecie¿ Wizardsi to nie jest ¿adna podwórkowa firma [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_neutral.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
Maelstrom
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 976
Rejestracja: sob mar 12, 2005 1:02 pm

wt sie 22, 2006 10:43 am

<!--quoteo(post=277345:date=Aug 22 2006, 08:33 AM:name=Greebo)-->
Greebo pisze:
<!--quotec-->To tak jakby w boosterku do med¿ika zabrak³o karty... no dajcie spokój, przecie¿ Wizardsi to nie jest ¿adna podwórkowa firma [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_neutral.gif[/img]<br />
<br />Albo jakby w boosterku by³a sam podstawowy kartonik, bez nadruku z przodu, tylko z ty³u? Bo to siê zdarza³o [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_rolleyes.gif[/img] Podobnie jak inne wybrakowane egzemplarze (takie jak slynny Lightning Bolt bez opisów w dodatku, w którym go wogóle nie powinno byæ - seria próbna nowej drukarni dosta³a siê do boosterów).<br /><br />Wizardzi czêsto pope³niaj± takie drobne b³êdy - ale potem te "b³êdy" mo¿na sprzedaæ na e-bay'u za wiêksz± cenê :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr sie 23, 2006 12:22 pm

Hmm... Otwiera³em ju¿ dobre kilkadziesi±t boosterów i nigdy nie mia³em tego typu problemów. Nigdy nic nie brakowa³o, nic nie by³o zniszczone etc.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

śr sie 23, 2006 1:22 pm

Jeśli chodzi o zniszczone to ja wyciągnałem kiedyś Flind Captaina ze urwaną ręką.
 
Cpt Jash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 6:06 pm

czw wrz 28, 2006 12:52 pm

Dostałem dziś z internetowego sklepu otwarty boooster (!) z odpakowanymi kartami (!) i w dodatku rare był wybrakowany - mianowice, brak topora u SKullsplittera! Aby nie szerzyć oszczerstw, pytam się czy w boosterze Aberrations karty postaci są zafoliowane tak, jak figurki, czy też wrzucone w otwarty foliowy woreczek? Bo jak dotąd byłem bardzo ze sklepu zadowolony i miał być moim głównym dostawcą boosterków a tu takie coś [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

czw wrz 28, 2006 12:54 pm

[img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] <br /><br />Karty powinny byæ zapakowane, zafoliowane i zgrzane, tak jak w ka¿dym innym boosterku!! Pisz ch³opie co to za sklep, ¿eby nikt inny tam nie kupowa³... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] <br /><br />I od razu pisz do nich maila z reklamacj±....<br /><br />Brak mi s³ów [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img] dobrze, ¿e ja mam boosterki w sklepie na miejscu...
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

pn paź 02, 2006 5:25 pm

Obrazek<br /><br /> [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] <br /><br />Czemu mój aspect of moradin w wersji epickej jest z³y? Czy to normalne? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
Raven (TS)
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 614
Rejestracja: śr mar 15, 2006 12:15 pm

pn paź 02, 2006 10:03 pm

Może nie jestem ekspertem odnośnie D&D Minis, ale z tego co wiem skrót LG oznacza Praworządny Dobry :wink:. Nie wiem więc skąd te pytanie.<br />Pozdrawiam [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img].
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pn paź 02, 2006 10:09 pm

<!--quoteo(post=281855:date=Oct 2 2006, 05:25 PM:name=Greebo)-->
Greebo pisze:
<!--quotec--><br />Czemu mój aspect of moradin w wersji epickej jest z³y? Czy to normalne? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img]<br />
<br /><br />Z tego co wiem, to na wszystkich kartach epickich tej figurki jest ten b³±d, wiec nie ma sie czym przejmowaæ. Nie wiem jednak czy nazwa³bym to normalnym :wink:
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

wt paź 03, 2006 1:09 pm

<!--quoteo(post=281906:date=Oct 2 2006, 10:03 PM:name=Raven (TS))-->
Raven (TS) @ Oct 2 2006, 10:03 PM) [snapback]281906[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><br />Mo¿e nie jestem ekspertem odno¶nie D&D Minis, ale z tego co wiem skrót LG oznacza Praworz±dny Dobry :wink:. Nie wiem wiêc sk±d te pytanie.<br />Pozdrawiam [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img].<br />[/quote]<br /><br />Chodzi o symbol, korbacz z wieloma g³owniami na czerownym tle to symbol z³ej frakcji LE. To, ze tam jest napisane LG to wiem i to inna bajka... <br /><br /><!--quoteo(post=281908:date=Oct 2 2006, 10:09 PM:name=Kensei)--><div class='quotetop'>QUOTE(Kensei pisze:
<!--quotec--><br />Z tego co wiem, to na wszystkich kartach epickich tej figurki jest ten b³±d, wiec nie ma sie czym przejmowaæ. Nie wiem jednak czy nazwa³bym to normalnym :wink:<br />
<br /><br />Buu... a ju¿ my¶la³em, ze mam jaki¶ super unikat :razz: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości