Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

pt sie 18, 2006 10:43 am

Witam. <br />Ostatnio ściągając sobie (lubię przedawnianie się praw autorskich...[img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]) ilustracje z "Kunstformen der Natur" i kilku innych książek przyrodniczych złapałam się na myśli "Jakbym to w Monster Manualu zobaczyła, to pomyślałabym, że tylko w WotC mogli coś takiego wymyślić...".<br /><br />Więc co ciekawsze i co bardziej inspirujące zwierzaki postanowiłam tu wrzucać. Potem wystarczy zwierzaka powiększyć, rozpisać mu jakieś ciekawe współczynniki i zdolności, i wrzucić dotematu o nowych potworach. Zachęcam.<br /><br />(Po kliknięciu - większy obrazek, pełnorozmiarowe można znaleźć tutaj.)<br /><br />Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

pt sie 18, 2006 10:46 am

Kolejne obrazki - Forum nie łyka za wielu w jednym poście: <br /><br />Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek<br />Obrazek<br />Obrazek
 
Awatar użytkownika
Canthir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1053
Rejestracja: wt cze 27, 2006 5:13 pm

śr sie 23, 2006 3:57 pm

Obrazki świetne, ale mam pytanie:<br /><br />Czy możnaby zalegalizować zakładanie oddzielnych tematów dla autorskich stworów? Albo pójdę krok dalej: założyć zakładkę w dziela potwory na autorskie monstra?<br /><br />W takim wypadku łatwiej będzie komentować poszczególne prace i starsze projekty nie zostaną zapomniane.<br /><br />Pozdrawiam<br /><br />PS. Ma ktoś może Red Aletra 2, najlepiej niezainstalowanego? Potrzebuję ScreenShota z instalacji gry, jak wyświetla się schemat Drona Terroru, a nie chce mi się przeinstalowywać gry...<br /><br />Edit:<br /><br />To może lobbuj za mną, bo ja mam nikłą siłę przebicia w takich dziedzinach. Podobnie możnaby zrobić np. z klasami. Wtedy niebyłoby problemu z pomieszaniem klas autorskich i pytania do PrC książkowych, bo byłyby tylko autorskie...<br /><br />
Czy możnaby zalegalizować zakładanie oddzielnych tematów dla autorskich stworów?
<br />Toż wielu ludzi tak robi...
<br /><br />Ale admodowie się krzywo patrzyli, kasowali tematy albo scalali z głównym tematem, grozili warnami i w ogóle....<br />Do czego to doszło... Sam siebie cytuje w temacie, który cytuje...<br /><br />Pozdrawiam"<br /><br />PS2. Coś mi forum wariuje, miałem problemy z wysłaniem tego edita...
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

śr sie 23, 2006 5:44 pm

Czy możnaby zalegalizować zakładanie oddzielnych tematów dla autorskich stworów?
Toż wielu ludzi tak robi...<br />
Albo pójdę krok dalej: założyć zakładkę w dziela potwory na autorskie monstra?
Pytaj Suldarr'a, on jest adminem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość