Zrodzony z fantastyki

 
Sajmon154
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 124
Rejestracja: pn sty 16, 2006 5:24 pm

czw cze 01, 2006 12:23 pm

Czy miał ktoś okazje zagrać kiedyś w tę grę?? Według mnie jest dość dobra choć w wielu miejscach niedopracowana, choćby taki świat w którym się gra, za mało obszerny, mało zadań, ogółem świat jest mało urozmaicony jak na taką grę. Następny minus nie ma 2 klas druida i mnicha. Co wy sądzicie o tej grze??
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

czw cze 01, 2006 12:47 pm

Podobno gra może równać się z World of Warcraft. DnD znam tlyko z opowiadań, ale podobno jest wyjątkowo dobra. System wlaki jak w Gothicu: atak następuje po naciśnięciu odpowiednich klawiszy, a nie po prostu kliknięciu na wroga. Jest Wspinaczka. Mnich i Druid są wyjątkowo specyficznymi klasami, zwłaszcza umiejętności tego pierwszego cięzko byłoby odwzorować w grze.<br />Ja sądzę, że osądzę ja jak zagram. Jednak gra wydaje się bardzo obiecująca, pre-paidy jeszcz enie wyszły, wiec prawodpodobnie nie grał nikt, jednak mój kolega ma 7. dniowy zadarmowiec, i bardzo ją chwali.
 
sir_elmin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 12:20 pm

czw wrz 21, 2006 7:01 pm

<!--quoteo(post=269339:date=Jun 1 2006, 12:23 PM:name=Sajmon154)-->
Sajmon154 pisze:
<!--quotec--><br />...¶wiat w którym siê gra, za ma³o obszerny, ma³o zadañ, ogó³em ¶wiat jest ma³o urozmaicony jak na tak± grê.<br />
<br /><br />Z tego co pamiêtam, to za³o¿eniem twórców by³o maksymalne rowiniêcie interakcji pomiêdzy postaciami - by by³o jak w normalnym RPG, a nie kolejna siekanina i trzaskanie leveli. Wiêkszo¶c mmorpg'ów to quasi rpg, tylko wybrane elementy. D&D Online skupi³o siê na innych rzeczach: graczach - dlatego jest wyj±tkowe i nie ma sensu porównywaæ z innymi mmorpg. <br /><br />Poza tym dla kilku postaci g³osów uzyczyli... uwaga: Gary Gygax i (mniej uwaga) Dave Arneson! [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Havoclivekiller__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: czw lip 20, 2006 3:35 pm

pt wrz 22, 2006 10:05 am

Gra³em tylko w Open Bete (lub to by³ trial ju¿ nie pamietam). Ciekawie siê rozpoczyna³a gra lecz przy moim ³±czu nie da³o sie graæ. Nie by³o te¿ z³ych charakterów tylko neutralne i dobre. Du¿y minus.
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

czw wrz 28, 2006 4:52 pm

W grę nie grałem, jest może darmowa ? wątpie ale zapytać nie zaszkodzi [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] <br /><br />
System wlaki jak w Gothicu: atak następuje po naciśnięciu odpowiednich klawiszy, a nie po prostu kliknięciu na wroga.
<br />Ta zniewaga krwi wymaga ! Ataki z prawej,lewej i cięcie "przednie" jak w Gothciku ? I to ma być dnd ? Rozumiem że w takim układzie nie ma też podziału na rundy ? ehhh straszne (serio) [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img] <br />
a nie kolejna siekanina i trzaskanie leveli
<br />To również jest element rpg, a trzaskac levele można nie tylko trzaskajac wrogów ale także trzaskając questy (posługując się tym lekko trzasnietym słownictwem :wink: ). Jeśli tego nie ma to nie rpg, tylko przygodówka.<br />
D&D Online skupiło się na innych rzeczach: graczach - dlatego jest wyjątkowe i nie ma sensu porównywać z innymi mmorpg.
<br />... bez komentarza<br />
Nie było też złych charakterów tylko neutralne i dobre. Duży minus.
<br />Jak tak można ? Faworyzowac dobrych. Pytam się - kto to wymyslił ? Prawdę mówiąc już mnie zniecheciło do tej gry z tego co o niej mówicie.
 
Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: czw mar 25, 2004 3:45 pm

czw wrz 28, 2006 7:29 pm

Z tego co wiem to można chyba 10 dni za darmo grać...
 
Havoclivekiller__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: czw lip 20, 2006 3:35 pm

czw wrz 28, 2006 10:45 pm

<!--quoteo(post=281439:date=Sep 28 2006, 07:29 PM:name=joseph)-->
joseph pisze:
<!--quotec--><br />Z tego co wiem to mo¿na chyba 10 dni za darmo graæ...<br />
<br /><br /><br />Je¶li masz kartê kredytow±. Tylko w taki sposób otrzymasz te 10 dni.
 
maradis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:17 pm

pt wrz 29, 2006 1:00 am

Nie rozumiem nikt nie grał, a wszyscy się wypowiadają co za OT.
 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

pt wrz 29, 2006 1:24 am

Nie rozumiem nikt nie grał, a wszyscy się wypowiadają co za OT.
<br />A to dlaczego OT? Jeśli wiadomo, jakie są cechy, np. jak ktoś wcześniej wspomniał brak charakteru złego, to czemu tego nie komentować? Można oczywiście potem zobaczyć, jak to działa w samej grze, ale na tej podstawie można zdecydować, czy w ogóle warto się starać zagrać.
 
maradis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:17 pm

pt wrz 29, 2006 3:38 pm

No fakt, ale różne gusta, jednemu może się podobać drugiemu nie.. No i mamy konflik gustów, jeden jest bardziej wygadany i przekona że gra jest zła i nie warto grać.. A może jednak warto? <br />Tylko że cenna w Polsce jak dobrze pamiętam to 159 zł, zaś w Niemczech 5 Euro... To samo to zniechęca.. Bo u nas to nie wiadomo ile brać za co.. Dlatego nienawidze Polskich dystrybutorów gier.
 
sir_elmin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 12:20 pm

ndz paź 15, 2006 9:11 pm

Ciekawym jest w ogóle czy np. przet³umacz± grê na jêzyk polski na wzór Guld Wars. Pomys³ my¶lê dobry, zawsze wiêcej ludzi po to siêgnie. Poczekamy, zobaczymy. Fakt - cena odstrasza.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości