Zrodzony z fantastyki

Clariburnus
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz paź 29, 2006 5:48 pm

Mo¿esz podaæ stronê, nie wiem która to?<br /><br />Co do BoVD: mój kumpel mia³ niewiarygodnego bzika na punkcie Fierny<br />Ja z kolei nie przepadam za tym podrêcznikiem, ale ta panienka jest niez³a. Magia i piêkno, do tego kruczoczarne w³osy :wink: <br /><br />Wysz³o tyle nowych podrêczników do DnD z ilustracjami niesamowitych ¶licznotek, mo¿e reaktywujmy ten temat? Proszê was, forumowicze, o za³±czanie linków do ka¿dej pieknej DnD-nowskiej kobiety, jak± znajdziecie.<br /><br />Edit do posta ni¿ej: Chwalebne!

Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz paź 29, 2006 5:58 pm

Postaram sie wrzucic wszystkie linki i z krotkimi opisami z tad do osobnego tematu i go podpiac ^^ Tak jak z Kompendium Ras Forumowcyh, bedziemy miec Kompendium Dziewczyn Forumowych [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]

Luinannon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz paź 29, 2006 11:19 pm

Moja ulubiona laseczka to ona. Nie wiem tylko z jakiego podrêcznika jest (jak kto¶ wie to niech mnie poprawi).<br /><br />A tak wogóle to dziwiê siê, ¿e w³a¶ciciele tej strony internetowej nie usunêli jeszcze zamieszczonych tu blu¼nierstw. Mianowicie chodzi mi o japoñskie szatanistyczne bajki przedstawiaj±ce nagie dzieci ! Zdaje siê, ¿e zwichniêci fani tej perwersyjnej rozrywki nazywaj± to Amime, czy jako¶ tak - nie zadajê siê z szatanistami wiêc nie wiem. Czekam na usuniêcie tre¶ci godz±cych w uczucia kulturowe.

Awatar użytkownika
Czarna kapuza
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn paź 30, 2006 4:58 pm

Mi podoba się Vadania (drd z PG i okładki WD), przewijająca się wcześniej Simbul i córka jednego z władców piekieł z KPM. Nie pamiętam jej imienia, ale pamiętam, że ma kazirodcze stosunki ze swoim ojcem.<br /><br /><!--coloro:#990000--><span style="color:#990000"><!--/coloro-->Czyżby chodziło o Fiernę? Link 3 posty wyżej. / Agnostos<!--colorc--></span><!--/colorc-->

Cesiu the MP
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt lis 21, 2006 4:52 pm

Clariburnus Ksiega Plugawego Mroku strona 62. Fierna tez jest niezla. A widzieliscie twarz takiej jednej elfki z poczatku takiego rozdzialuOriental Adventures?

Awatar użytkownika
Havelock
Stały bywalec
Stały bywalec

śr lis 22, 2006 1:42 pm

<!--quoteo(post=287219:date=Nov 21 2006, 04:52 PM:name=Cesiu the MP)-->
Cesiu the MP pisze:
<!--quotec--><br />A widzieliscie twarz takiej jednej elfki z poczatku takiego rozdzialuOriental Adventures?<br />
<br />Chodzi ci o tą z rozdziału dziesiątego (więcej elfów tam chyba nie ma)? A to nie jest przypadkiem facet?<br /><br />Natomiast jeśli chodzi o OE, to bardzo podobał mi się rysunek Spiskowca Bayushi, chociaż Yuki-On-Na też jest niczego sobie.

Cesiu the MP
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lis 22, 2006 2:27 pm

Postac w czarnej koszulce Nike'a pobiegla przez mroczny korytarz, zatrzymala sie przed przepascia. Zrobila rozbieg i przeskoczyla z potrójnym saltem nad nia. Biegla dalej, po drodze zaatakowal ja drider, a skad ja wzialem dridera w lochach mojej demonicznej cytadeli? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/eusa_eh.gif[/img] . Zabila dridera i otworzyla drzwi do malego strasznego pomieszczenia. Otworzyla opancerzona szafe i wyciagnela ksiazke "Krainy Wschodu", usiadla i otworzyla ja na stonie 7...<br /><br />Nie jestem gejem, chodzi mi o ta elfke po prawej, strona 7, ONA ladnie wyglada. Mysle ze Yuki On Na nie jest taka ladna. A co myslicie o nimfie z ksiegi potworów 1?

Clariburnus
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr lis 22, 2006 2:42 pm

Ksiega Plugawego Mroku strona 62
<br /><br />Mam angielsk± wersjê... Wyobra¼ sobie mój szok, gdy na tej stronie ujrza³em wcinaj±cego w³asn± rêkê Adepta Mefistofelesa. Od razu nasz³y mnie dziwne my¶li...<br />Mo¿esz podac stronê w wersji angielskiej?<br /><br />Edit do posta ponizej: Ona jest owiniêta czym¶ w kolorze popio³u. I to o niej pisa³em w pierwszym swoim poscie.

Cesiu the MP
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lis 22, 2006 2:57 pm

Hahaha, wyobrazilem sobie twój szok [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] . Nie mam angielskiej wersji, ale to jest ta kobieta w bialych szatach w opisie slugi Grazzt'a. Znalazlem taka ruda pieknosc w galerii Dungeons & Dragons. Niezla jest. <br />Ruda

Awatar użytkownika
Havelock
Stały bywalec
Stały bywalec

śr lis 22, 2006 7:26 pm

<!--quoteo(post=287312:date=Nov 22 2006, 02:27 PM:name=Cesiu the MP)-->
Cesiu the MP pisze:
<!--quotec--><br />Nie jestem gejem, chodzi mi o ta elfke po prawej, strona 7, ONA ladnie wyglada. Mysle ze Yuki On Na nie jest taka ladna. A co myslicie o nimfie z ksiegi potworów 1?<br />
<br /><br />Nie, spoko, ja nie sugerowałem, że jesteś gejem, ja tylko sugerowałem, że nie odróżniasz mężczyzny od kobiety [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]. Za co też przepraszam uniżenie. Z tym, że panienka, o której mówisz, nie jest elfem, tylko człowiekiem-duchem (i faktycznie jest śliczna). To mnie zmyliło, stąd moje fałszywe oskarżenia.<br /><br />A jeśli chodzi o nimfę: chodzi ci o tą z 3.0 czy tą z 3.5? Bo ta pierwsza jest jak dla mnie o niebo lepsza (i wcale nie dlatego, że nie lubię 3.5 [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] )<br /><br /><!--QuoteBegin-Clariburnus+-->
Clariburnus pisze:
<!--QuoteEBegin-->Mam angielską wersję... Wyobraź sobie mój szok, gdy na tej stronie ujrzałem wcinającego własną rękę Adepta Mefistofelesa. Od razu naszły mnie dziwne myśli...
<br /><br />Niezły hardkor [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]

Cesiu the MP
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lis 22, 2006 9:15 pm

Chodzi mi o nimfe z 3.0, tez mialem watpliwosci co do tego czy ona nie jest czlowiekiem duchem, ale postawilem na elfke, bo uszy mnie zmylily.<br /><br />
Niez³y hardkor
- No wlasnie

Skryptobójca
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt sty 02, 2007 4:40 pm

A to jest moim zdaniem najseksowniejsza kobieta z D&D. Nie wiem z jakiej ksi±¿ki, ale naprawde mi siê podoba.<br />[attachmentid=79]-O to ten link;D<br /><br />-Wrrr...<br />