Zrodzony z fantastyki

 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt maja 30, 2006 11:08 pm

Tak, znamy nazwê kolejnego dodatku. Niestety - to wszystko co wiemy. (luty/marzec 2007)
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

śr maja 31, 2006 9:46 am

Hallowed, znaczy święcony czczony, czyli można oczekiwać różnego typu umarlaków, złych bóstw, wszystkiego co przeklęte, splugawione itd itd.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt lip 28, 2006 12:08 pm

Mamy zdjęcie BOOSTERA UNHALLOWED!!! A na nim...prawodpodbnie Large Black Dragon. Tak to wygląda. Wiemy też już, że w tym dodatku będą tylko 4 figurki epic. Po jednej dla każdej frakcji. No cóż. Dodatkowo amerykańska cena wzrasta z 12.99$ na 14.99$ co oznacza, że polska też wzrośnie do jakichś 50 PLN. Nie zmienia się ilość figurek w boosterze, ani boosterów w case'ie.
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

pt lip 28, 2006 2:58 pm

Ooo... Fajnie :wink:<br /><br />Brakowa³o mi Large Black Dragona :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

ndz lis 05, 2006 12:12 pm

Wyciek³ ma³y spoiler od jednego z artystów pracuj±cych nad concept artami.<br /><br />Oto co zobaczymy w nadchodz±cych setach: (wiêkszo¶æ najprawdopodobniej w Unhallowed)<br /><br />Hierophant of the seven winds - epicki druid z AD&D<br />Shadowbane inquisitor<br />Large gold dragon - yeah! ^^<br />Raistlin <br />Wild mage - pewnie bêdzie rzuca³ zaklêcia na zasadzie Beholdera/Green Slaada<br />Hobgoblin marshal - 'Grant Move Action' w LE!<br />Skeletal courser - Mounted Skeleton!<br />Carnage demon<br />Orc thunderback rider - Mounted Orc!
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz lis 05, 2006 10:54 pm

Nie¼le nie¼le :wink:<br /><br />Raistlin... mmmm.... miodzio [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Ale ja i tak bardziej czekam na Sthrada [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br /><br />Carnage Demon? Który to? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob lis 11, 2006 10:02 am

Obrazek<br /><br />Boostery Unhallowed: Strahd, Large Black Dragon i Werewolf Lord. (wszystkie 3 super figurki)
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz lis 12, 2006 3:26 pm

Fajne, fajne. Takie ciemno niebieskie, bêd± siê sympatycznie prezenotwa³y na pó³ce w sklepie i u mnie w pokoju [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Strhad... yeah [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Entreri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:53 pm

śr gru 20, 2006 11:12 am

Pojawi³y siê ju¿ pierwsze previev, a w nich: Pseudo smok, Large Black Dragon i Lich Beholder, który jest jedn± z najlepszych figurek jakie widzia³em!<br /><br />Obrazek<br />Obrazek<br />Obrazek
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw gru 28, 2006 3:04 pm

Unhallowed Preview 3, a w nim:<br /><br />Displacer Beast Manhunter, który jest poprostu wypasiony (szkoda, ¿e rare...)<br /><br />i<br /><br />Gorgon, który jest taki sobie, ale przynajmniej jest klasykiem :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt gru 29, 2006 1:30 pm

Mi się osobiście Displacer średnio podoba. Już lepszy był ten poprzedni.<br />Natomiast Gorgon wygląda całkiem fajnie. Może w odrobinę śmiesznej jest pozie i byćmoże się uśmiecha :wink: ale zdecydowanie wolałbym dostać jak to napisali na WoftC "wołowinę" niż panterę z mackami.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob gru 30, 2006 2:50 pm

Vern -> Bardzo siê cieszê, chêtnie wymieniê wszystkie moje nadwy¿kowe Gorgony na Displacer Beasty. ^^
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

ndz gru 31, 2006 2:20 am

http://s43.photobucket.com/albums/e373/Alo...ar/DSCN1085.jpg <br /><br />niespodzianka [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_twisted.gif[/img]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz gru 31, 2006 10:50 am

Jeśli będę miał jakąkolwiek Displacer Beast to z przyjemnością wymienię ją na Gorgonę :wink:<br />A co najciekawsze, obie strony będą z tego powodu zadowolone. A czy nie o to chodzi w wymianie? :wink:
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz gru 31, 2006 12:25 pm

Czy kto¶ wie... Dlaczego Preview ze Sthradem Znikn±³ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

pn sty 01, 2007 4:58 pm

Nie :razz:
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pn sty 01, 2007 6:51 pm

<!--quoteo(post=289938:date=Dec 31 2006, 12:25 PM:name=Greebo)-->
Greebo pisze:
<!--quotec--><br />Czy kto¶ wie... Dlaczego Preview ze Sthradem Znikn±³ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]<br />
<br /><br />Jak to znikn±³? Jest przecie¿ tu.<br /><br />
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob sty 06, 2007 12:31 am

http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mi/20070104a<br /><br />Trochê pó¼no, ale co tam. :wink:<br /><br />Vampire Hunter wymiata, a¿ chce siê zrobiæ tak± postaæ.<br /><br />Halfling Brawler jest fajny jak na nizio³ka, ale jako¶ nie specjalnie czeka³em na kolejnego kurdupla. -_- (mamy do¶æ, a s± tak mali, ¿e praktycznie bez ró¿nicy jak wygl±daj± :wink:)<br /><br />A Cleric of Sune to chyba jaki¶ ¿art, wygl±da okropnie, a nie ponêtnie. Mam nadziejê, ¿e w ralu bêdzie mia³a inny odzieñ skóry. I dlaczego nie ma bicza? :/ (ulubiona broñ Sune i jej kap³anek)
 
Entreri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:53 pm

sob sty 06, 2007 10:15 am

Najperw jak dali ten preview bez opisów to my¶la³em, ¿e figurka, która teraz zosta³a przedstawiona jako cleric of Sune to jest jaka¶ wampirzyca. Jest taka zielonkawo blada i wydaje mi siê, ¿e widaæ jej k³y. Halfling jest kiepski, ale zato vampire hunter rzeczywi¶cie wymiata, taki van helsing.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

sob sty 06, 2007 1:16 pm

Na pierwszy rzut oka Cleric of Sune również wyglądała mi na nieumarłego. Raczej obstawiałem coś innego niż wampir. Ale nigdy bym się nie spodziewał, że to figurka przedstawiająca istotę żywą, nie mówiąc o kapłance bogini piękności. Już chociażby szkielet jest piękniejszy od niej :wink:<br />Niziołek natomiast wygląda mi jak poszukiwacz złota :wink: Gdyby jeszcze do łapek włożyć mu jakąś łopatę czy kilof to spokojnie by na takiego wyglądał. Ci amerykanie wszedzie muszą wcisnąć dziki zachód :wink:<br />Vampire Hunter jest natomiast całkiem klimatyczną figurką. Idealna wręcz w klimacie Ravenloftu. Oby tylko im nie wpadło do głowy zrobić rara z tej figurki.
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

sob sty 06, 2007 6:28 pm

<!--quoteo(post=290373:date=Jan 6 2007, 01:16 PM:name=Vern)-->
Vern pisze:
<!--quotec--><br /> Oby tylko im nie wpad³o do g³owy zrobiæ rara z tej figurki.<br />
<br /><br />Nie wpad³o, na szczescie te trzy figurki to uncommony :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz sty 07, 2007 1:25 am

Że kleryk Sune jest uncommonem to mogę zrozumieć, ale że ten niziolowy niewydarzony poszukiwacz złota to chyba lekka przesada. On się ledwie kwalifikuje na commona, choć i tak z trudem. <br />Mam nadzieję, że kolejne figurki będą lepsze, bo jak narazie (nie licząc beholdera i łowcy wampirów) to set zapowiada się raczej kiepsko.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn sty 08, 2007 12:06 am

http://www.ddmspoilers.com/unh_stats.html<br /><br />Pojawiło się kilka nowych figurek jakie znajdą się w tym dodatku wraz z częściowymi opisami statystyk. <br />Tak jak napisałem powyżej - nadal ten set nie zachwyca [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt sty 09, 2007 12:51 am

<!--quoteo(post=290430:date=Jan 7 2007, 01:25 AM:name=Vern)-->
Vern pisze:
<!--quotec-->¯e kleryk Sune jest uncommonem to mogê zrozumieæ, ale ¿e ten niziolowy niewydarzony poszukiwacz z³ota to chyba lekka przesada. On siê ledwie kwalifikuje na commona, choæ i tak z trudem.
<br /><br />Commona? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_eek.gif[/img] Nieszczególnie potrzebujê takich kilkunastu...<br /><br />Uncommon to jedyna s³uszna decyzja, je¶li ju¿ musieli wypu¶ciæ tê figurkê.<br /><br /><br /><br /><br />Dodatek nie zachwyca, ale te¿ jak dok³adnie przejrza³em stronkê ze spoilerem, stwierdzi³em, ¿e w ¿adnym wypadku nie jest ¼le. (choæ trudno bêdzie dorównaæ Blood War...) My¶lê te¿, ¿e jeszcze nas czym¶ zaskocz±.<br /><br /><br />(z niecierpliwo¶ci± oczekujê na ujawnienie Thrall of Blackrazor - figurki zaprojektowanej przez nastêpcê Kiddoca, którego ksywa wylecia³a mi w³a¶nie z g³owy -_- )
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw sty 11, 2007 12:05 am

Całkowicie się, że Tobą zgadzam, jeśli ta figurka byłaby commonem to chyba duża ich ilość nadawałaby się tylko i wyłącznie do otworzenia jakiejś kopalni złota na dzikim zachodzie i raczej do niczego więcej:)<br /><br />Dotarłem do informacji, że w najnowszym dodatku pojawią się aż trzy mefity: ognisty, powietrzny i jako large - lodowy.<br />A oto link, gdzie można przeczytać coś więcej:<br />http://www.maxminis.com/Forums/tabid/104/f...ic/Default.aspx<br /><br />i to samo tylko że na stronie wizzardów (narazie gdzieś wcięło zdjęcia, pewnie z czesem sie pojawią)<br />http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mi/20070111a
 
hamnis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 1:15 pm

pt sty 12, 2007 10:17 pm

Znamy kolejne figurki:<br />1. Kolejny Phalanx Soldier<br />2.Ogre Excecutor - mo¿e byc ciekawie (ogromne obra¿enia ;p)<br /><br />Ogr jest dla LE, Phalanx Soldier (a jak¿e!) dla LG. Poza tym pierwsza to uncommon, a kolejna jak zawsze common.<br /><br />Ciekawe czy bedzie to tylko powtóka poprzedniego czy jakis nowy Ph. Soldier...
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt sty 12, 2007 10:22 pm

Vern, ma³e sprostowanie - lodowy to nie mefit tylko (para)elemental. :wink:<br /><br />Large Ice Elemental ma te¿ spory potencjalny potencja³ w Skirmish. ("potencjalny potencja³" te¿ brzmi nie¼le)<br /><br />Bardzo fajny preview http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/mi/20070111a<br /><br />No i Ogre Executioner jest megakozacki.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt sty 12, 2007 10:44 pm

No racja, jakieś mi się to za duże jak na mefita wydawało.<br />Figurka bardzo fajna (wreszcie jakaś, bo w tym secie nie ma ich zbyt wiele). Wygląda jakby była zrobiona z przeźroczystego plastiku (oby, oby!). Ten trend mi jak najbardziej pasuje. Przyrównując chociażby fire elementala z dawnego setu do huge albo small z dragon queen te późniejsze wypadają o niebo lepiej. <br />Jeśli fire mephit będzie również z przeźroczystego plastiku to koniecznie musi znaleźć się w mojej skromnej kolekcji.<br />Natomiast Air Mephit to jak dla mnie katastrofa. Wygląda że jest zrobiony z mniej więcej tego samego materiału co Hell Cat, który jest dla mnie był największym rozczarowaniem setu Blood War.<br />Oby później było lepiej. Oby !
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr sty 17, 2007 3:18 pm

Kolejny (po zadymie z WoDQ) "wyciek" od Wizardsów:<br /><br />Obrazek<br /><br />W ¿adnym innym miejscu tego nie znajdziecie, bo jest to spoiler w pe³ni nieoficjalny. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

śr sty 17, 2007 3:35 pm

Nie chcę nic mówić, ale jak dla mnie figurka wygląda bombowo!<br />Choć wielkość miecza jest lekko mangowa to w przypadku tej figurki wogóle to nie przeszkadza. Wreszcie jakaś naprawdę fajna figurka. Nie dziwię się, że Wizardzi chcieli zatrzymać jej ujawnienia na jakąś odpowiednią chwilę. Znając życie, pewnie będzie to rar [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]<br /><br />Słyszałem o tej figurce od jakiegoś czasu (również za sprawą zamieszania które wywołała), jednak nie udało mi się zdobyć jej zdjęcia. Gratuluję więc Hejasowi :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości