Zrodzony z fantastyki

 
Pwent
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 07, 2006 1:10 am

śr paź 11, 2006 5:14 pm

Wymieniê lub sprzedam (raczej to drugie chyba, ¿e posiadacie to co mnie interesuj najbardziej)<br /><br />LG:<br />Arcane Guard<br /><br />LE:<br />Karrnathi Zombie<br />Kobold Worker<br />Skeletal Legionniare<br />Troglodyte Captain<br /><br />CG:<br />Lion of Talisid<br />Halfling Slinger<br />Dragon Totem Hero<br />Wood Elf Ranger<br />Dromite Wilder<br />(chyba, ¿e kto¶ bylby chêtny sprzedaæ/wymieniæ siê ze mn± na Champion of Eilistraee)<br /><br />CE:<br />Orc Mauler<br />Howling Orc<br /><br />A poszukujê tak:<br />Wszystkie figsy Drowskie (a w szczególno¶ci: Drageloth, Ryld Argith, Mounted Patrol Guard, Drow Warrior, Blood Ghost Berserker, Drow Wizard, Drow Arachnomancer, Drow Cleric of Lolth, Drow Arcane Guard, Drow Archer, Xen'Drik Champion, Winter Wolf) jakie wysz³y dla frakcji CE oraz Champion of Eillistraee.<br /><br />GG: 1393620<br /><br />Kontakt przez gg czy pm. Sprzeda¿/kupno preferuje poprzez Allegro!<br />Pozdrawiam
 
Pwent
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 07, 2006 1:10 am

ndz sty 07, 2007 10:32 pm

<div align="center">!!!!!!!!!!Update!!!!!!!!</div><br /><br />Otó¿ z powodu braku znalezienia wiêkszej ilo¶ci osób grywaj±cych w D&D Miniatures rezygnujê ze zbierania tego systemu skirmishowego. Sprzedajê wszystkie swoje figsy [tak wiem ma³o ich i liche jak nie wiem co :/]<br />Oto one:<br />Dwarf Sniper UN<br /><br />Arcanix guard C<br /><br />Hammere C<br /><br /><br />Lolth's Sting C<br /><br />Swarm of Spiders UN (large wiêc 10 z³)<br /><br />Karranathii Zombie UN<br /><br />Derro C<br /><br />Spider of Lolth C<br /><br />Halfling Slinger C<br /><br />Kobold Miner C<br /><br />Howling Orc C<br /><br />Wood Elf Ranger C<br /><br />Troglodyte Captain UN<br /><br />Troglodyte Barbarian C<br /><br />Orc Mauler C<br /><br />Grimlock Barbarian UN<br /><br />Dragon Totem Hero R<br /><br />Lion of Talisid UN (captain wiêc 10z³)<br /><br />Wszystkie inne normalnie C-3 z³ UN-8z³ R-15z³. Przyznam, ¿e chcia³bym sprzedaæ je bez wysy³ania ich czyli ofert nastawiona szczególnie do osób z Krakowa, któe chcia³yby rozpocz±æ swoj± przygodê z D&D Minis.<br />Dziêkujê za uwagê. (Oczywi¶cie wysy³ka jest mo¿liwa, ale jestem jej bardzo niechêtny nie mam czasu w bawienie siê i pakowanie poza tym jako¶ wolê z rêki do rêki-Wiem raczej tego z tych powodów nie sprzedam no ale có¿)
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

śr sty 10, 2007 4:46 am

Polecam wymianę oraz kupno figurek u Pawenta. <br />Sprawdziłem jedno i drugie i wszystko jest ok :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw sty 25, 2007 1:08 pm

Znów zakupiłem u Pawenta figurki i wszystko było jak najbardziej OK. <br />Polecam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości