Zrodzony z fantastyki

 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz lut 25, 2007 10:38 pm

Mój drogi ...<br />Twoja notka jest trochę dziwna. Zajrzyj na stronę Wizardów. Choć pojawiła sę notka to była ona o braku zapowiedzi. Myślę, że nie warto bronić kogoś kto na to niespecjalnie zasługuje.
 
Anonim_1

ndz lut 25, 2007 10:43 pm

Notka jest oznaczona jako oficjalny Preview 11 :wink:<br /><br />
Myślę, że nie warto bronić kogoś kto na to niespecjalnie zasługuje.
<br />Nie bronię, nie bronię, opóźnienia to dla mnie najgorsze zło. Chciałem Ci jedynie zwrócić uwagę na przesunięcie stref czasowych - w chwili, gdy pisałeś swoją wcześniejszą notkę w USA był chyba środek nocy. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn lut 26, 2007 2:33 am

Doskonale zdawałem sobie sprawę ze stref czasowych. Jednak miałem dodatkowe informacje, które zdobyłem przeglądając jedno amerykańskie forum, gdzie pisali o kolejnym opóźnieniu.<br />I nie czepiaj się szczegółów, jeśli nie jesteś pewien w 100% mojego błędu :wink:
 
Anonim_1

pn lut 26, 2007 8:43 am

Jednak miałem dodatkowe informacje, które zdobyłem przeglądając jedno amerykańskie forum, gdzie pisali o kolejnym opóźnieniu.
<br />Wiesz, trochę to dziwne wyrzucać WotC o czwartej nad ranem, że nie wyrobili się do północy. Niezależnie od tego, co napisali na jakimś amerykańskim forum.<br /><br />
I nie czepiaj się szczegółów, jeśli nie jesteś pewien w 100% mojego błędu
<br />Trochę różnimy się w definicji słowa "szczegół", jak widzę. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn lut 26, 2007 7:39 pm

ShadEnc - bardzo proszę o nie pisanie off-topiców. Jeśli chcesz sobie podyskutować o różnicach czasu między kontynentami to zapraszam do Karczmy. To forum przeznaczone jest tylko na miniaturki. I jeśli nie masz nic do napisania na ich temat to byłbym wdzięczny gdybyś tego nie robił.
 
Anonim_1

pn lut 26, 2007 8:26 pm

ShadEnc - bardzo proszę o nie pisanie off-topiców.
<br />Jeśli chcesz rozmawiać o miniaturkach, po co prowokujesz mnie do pisania kolejnych postów?<br /><br />
I jeśli nie masz nic do napisania na ich temat to byłbym wdzięczny gdybyś tego nie robił.
<br />Z braku argumentów wypraszamy rozmówcę z forum? :wink:<br />OK, zgodnie z życzeniem szanownego pana.<br /><br />EOT
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw mar 01, 2007 2:29 pm

Na stronie Wizardów pojawiła się galeria wszystkich figurek do setu Unhallowed. Trochę po niewczasie ale w sumie dobrze, że zrezygnowali już z jakichkolwiek preview bo to w sumie byłaby niezła żenada z ich strony. Oby przy okazji kolejnego dodatku lepiej się postarali.
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

sob mar 03, 2007 6:33 pm

Schubert je¼dzi po konwentach, dokazuje, a potem nie ma si³y previewy pisaæ i tyle :razz: powinni go wywaliæ z wizardsów i zatrudniæ Hejasa. <br /><br />A tak odno¶nie setu, to mi siê naprawdê bardzo podoba [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img] wed³ug mnie jest ¶wietny i z niecierpilow¶ci± czekam na boostery. Nie wiem o co wam chodzi, przecie¿ figurki wcale nie s± s³abe i oprócz mo¿e paru w wiêkszo¶ci s± bardzo ³adne. Nawet figurki z clear plasticu mi siê podobaj± tym razem :razz:<br />Nie wiem co chcecie od tego Caller of Darkness. Fajna, klimatyczna figurka. Na pewno lepszy jest od living fire sphere czy jak tam ma ta szyszka :razz:<br />A Cleric of sune, oceniê jak dostanê figurkê w ³apki :wink:<br /><br />Jak dla mnie unhallowed wcale nie jest gorszy od blood wara, pod ¿adnym wzglêdem. I niech mi kto¶ poda konkretny argument, ¿e jest inaczej :razz:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

sob mar 03, 2007 11:52 pm

Argumentem może być to, że w BW było kilka całkiem fajnych demonów (niektóre naprawdę fajne) a w Unhallowed figurki może nie są najgorsze, ale nie chwytają za serce jak w poprzednim secie (no może poza beholderem :wink: )
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz mar 04, 2007 10:57 am

Hmm... w Blood War chyba wiêcej by³o diab³ów :razz: a przynajmniej bardziej by³y widoczne ni¿ marilith :razz: Ja tam siê do samych demonów nie ograniczam i jak takowych brakuje to nie rozpaczam. Ale de gustibus non est disputantum :wink: Zreszt± je¶li chodzi o evil outsiders to w unhallowed mamy yugoloythy w tym Ultrolotha!! o.o Chocia¿ wola³bym zobaczyæ arcanalotha :razz:<br />Jak dla mnie oprócz beholdera w unhallowed jest moc wspania³ych, klasycznych, klimatycznych figurek, nie tylko ciekawych pod wzglêdem statów do DDM, ale tak¿e przydatnych w czasie sesji... przyk³ady? Graypeak Goblin Archer (Goblinek z ³ukiem? Super!), Duergar Slaver (kolejny duergar? yeah!), Intellect Devourer (w koñcu), dwa large smoki (nic wiêcej chyba nie trzeba mówiæ), STRAHD!! (no halo? STRAHD!!), Bone Naga (¦wietna figsa [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_surprised.gif[/img]), Mephity (Bardzo mi siê podobaj± pomimo clear plasticu), Bat Familiar i Pseudodragon (dwie kolejne figurki tiny? I to obie nadaj±ce siê na chowañca. Nie¼le..) Redspawn Arcaniss (¶licznie wygl±da!)<br />I tak bym móg³ chyba ka¿d± wymieniæ ;]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz mar 04, 2007 2:31 pm

Graypeak Goblin Archer? Mimo tego, że zdjęcia na stronie Wizardów są upiększane to nawet tam ta figurka nie wygląda zbyt ciekawie. Jakaś taka "mydlana". Już lepiej sobie ten łuk wyobrazić :wink:<br />Duergar Slaver - jak dla mnie wygląda zbyt obłąkańczo, nawet lekko warhammerowo. Bardziej pasowałaby jakaś groźna mina. A ten młotek jakoś mi tam wogóle nie pasje.<br />Intellect Devourer - tu już lepiej, potwór dość znany, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Pewnie jeszcze do tego chińczycy jakoś źle pomalują mój egzemplarz.<br />Smoki - brass nawet całkiem fajny, ale czarny jakoś niespecjalnie dobrze zrobiony. Wolałbym zamiast niego coś innego wylosować.<br />STRAHD - jak dla mnie beznadziejna figurka. Wogóle nie widać twarzy, kolorowy jak choinka, do tego z jakąś laską z dwudziestolecia międzywojennego. Porażka.<br />Bone Naga - choć jakoś nigdy mi na sesji nie wystąpiła to figurka wygląda całkiem nieźle. Wszystko będzie się sprowadzać do pomalowania. Mam nadzieję, że będzie dobre.<br />Mephity - powietrzny to porażka na miarę dark creepera, ognisty wygląda natomiast spoko.<br />Bat Familiar i Pseudodragon - koniecznie trzeba je mieć :wink: Ale to tylko dwie figurki a w secie jest przecież ich 60.<br />Redspawn Arcaniss - na zdjęciu prezentuje się fajnie, na żybo to pewnie będzie badziew.<br /><br />"I tak bym mógł chyba każdą wymienić " - z pewnością dołączyłbym do nich odpowidnie opisy :wink:
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

ndz mar 04, 2007 5:13 pm

A mi siê nie chce wyk³ócaæ :razz: Jak pisa³em, o gustach siê nie dyskutuje.<br />Tak czy siak, mi ten set baaaardzo siê podoba, ka¿da figurka jest dla mnie superowa <br />(w przeciwieñstwie do blood wara) i na pewno skolekcjonujê ca³o¶æ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_twisted.gif[/img]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz mar 04, 2007 10:40 pm

Całość? Grzmi groźnie :wink:<br />Racja, o gustach się nie dyskutuje. Na szczęście w secie jest na tyle różnych figurek, że każdy zawsze znajdzie coś dla siebie. A tymi figurkami co się nie podobają to zawsze można się wymienić :wink:<br />Zatem życzę samych niepowtarzających się figurek i najfajniejszych rarów :wink:
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

pn mar 05, 2007 12:12 am

To nie problem :wink: Wystarczy mniej wiêcej 20 boosterów, ¿eby ca³y set trafiæ ;] abberations skompletowa³em dwudziestoma trzema i tylko jedn± figurkê z wymiany mia³em :razz:... na pewno zd±¿ê skompletowaæ unhallowed przed ukazaniem siê night below [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]
 
Anonim_1

pn mar 05, 2007 9:57 pm

Vern +1<br /><br />Nie jestem co prawda znawcą w temacie D&D Miniatures (prawdę mówiąc, jestem nowicjuszem w temacie bitewniaków w ogóle, a o DDM mam zupełnie mgliste pojęcie), ale podzielam opinię Verna, zwłaszcza odnośnie malowania figurek z Unhallowed. Nie porównuję ich do "wystawowych" modeli GW, Reapera, czy też Priveteer Press, lecz do wcześniejszych setów. Figurki z Unhallowed wyglądają dość zabawnie w porównaniu do takiego Underdarku, czy też War of the Dragon Queen.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn mar 05, 2007 10:56 pm

I tak nie jest najgorzej. Patrząc parę lat wstecz, na produkty z setu Harbringer czy Dragoneye przy obecnych figurkach wyglądają naprawdę makabrycznie. Także postęp da się zauważyć. Niestety nie idzie on zbyt równo i czasami zdarza się spadek formy biednych chińczyków malujących figurki za 3 miski ryżu i otrzymujemy Unhallowed :wink: <br />Ale najważniejsze, że figurki są z coraz lepiej wykonane a nie na odwrót.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr mar 07, 2007 9:58 pm

<!--quoteo(post=295738:date=Mar 5 2007, 09:57 PM:name=ShadEnc)-->
ShadEnc pisze:
<!--quotec--><br />Vern +1<br /><br />Nie jestem co prawda znawc± w temacie D&D Miniatures (prawdê mówi±c, jestem nowicjuszem w temacie bitewniaków w ogóle, a o DDM mam zupe³nie mgliste pojêcie), ale podzielam opiniê Verna, zw³aszcza odno¶nie malowania figurek z Unhallowed. Nie porównujê ich do "wystawowych" modeli GW, Reapera, czy te¿ Priveteer Press, lecz do wcze¶niejszych setów. Figurki z Unhallowed wygl±daj± do¶æ zabawnie w porównaniu do takiego Underdarku, czy te¿ War of the Dragon Queen.<br />
<br /><br />Sugerujesz siê zdjêciami z galerii, co? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_twisted.gif[/img]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt mar 09, 2007 1:46 pm

Na stronie Wizardów pojawił się Preview for March and Beyond. Przedstawiono tam dwie figurki z Unhallowed: Displacer Beast Manhunter (które jakbym trafił wymianiam na miejscu :wink: ) oraz Stormrage Shambler (doprawdy, intrygująca figurka :/ ). <br />Podsumowując - Wizardzi mają taki refleks, że dajcie spokój :/
 
Anonim_1

pt mar 09, 2007 6:43 pm

Sugerujesz się zdjęciami z galerii, co?
<br />Tak.<br /><br />Mam rozumieć, że to błąd a figurki na żywca wyglądają gorzej, prawda? :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz mar 18, 2007 10:29 pm

Na stronie Wizardów pojawiły się do ściągnięcia karty statystyk do setu Unhallowed.<br />To bardzo dobry pomysł, że Czarodzieje udostępnili wszystkie karty to wydanych przez siebie figurek. W końcu i tak wszystko było na necie do ściągnięcia. A teraz mamy przynajmniej w oryginalnej oprawie graficznej. <br />Więc plus :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

wt kwie 03, 2007 8:48 pm

Jak przeczytałem na jednym z anglojęzycznych forów jako karta promocyjna pojawiła się Epic Card do Pana Wilkołaków. A oto ona:<br />Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości