Zrodzony z fantastyki

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw kwie 05, 2007 8:32 pm

Jaki według was jest najfajniejszy rare i dlaczego?<br />Oto moje typy:<br />Large Ice Elemental - za przeźroczysty plastik, który wygląda niczym prawdziwy lód gdy odpowiednio oświetlimy figurkę.<br />Horned Devil - za łańcuch, za rogi i za skrzydła :wink: Figurka emanuje potęgą oraz mocą. Balor może się tylko schować przy niej.<br />Dracolich - swietna rzeźba, klimatyczna figurka, rozmiar huge<br />

Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw kwie 05, 2007 10:19 pm

Rozumiem ¿e chodzi Ci tylko o wygl±d figurek? <br />W takim razie bez namys³u mogê wymieniæ:<br /><br />Huge Red Dragon<br />Huge Gold Dragon<br />Dracolich<br /><br />Du¿e jest piêkne, zw³aszcza je¶li chodzi o smoki. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt kwie 06, 2007 12:15 am

Oj nie zawsze tak jest, że duże jest piękne. Weźmy chociaż takiego kolosalnego czerwonego smoka. Jest strasznie duży, ale jakoś tak nie zachwyca. Uważam że możnaby było go o wiele lepiej zrobić. A tak - pomysł zmarnowany.<br />Figurki ze starszych edycji przedstawiają się raczej kiepsko. Gorsze wykonanie, gorsze pomalowanie. I choć z pewnością mają jakiś swój wewnętrzny czar z racji tego jakiego stworka sobą prezentują to całokształt nie zachwyca.<br />Ale o gustach się nie dyskutuje :wink:<br /><br />Już myślałem, że nikt nie zagląda na to forum a jednak na szczęście się myliłem :wink:

Nukereal

ndz kwie 15, 2007 4:14 pm

Jeśli chodzi o wygląd to jako rare najlepiej wychodzi Ice Devil- po prostu wygląda fajnie.<br />

Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz kwie 15, 2007 9:53 pm

Tak, Ice Devil jest bardzo fajny. Choć wygląda jak przerośnięty robal to bynajmniej mu to ujmuje a wręcz przeciwnie. <br />Oj, nie chciałbym czegoś takiwgo spotkać nawet w koszmarze :wink: