Zrodzony z fantastyki

 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt lut 16, 2007 1:57 am

Tak, znamy nazwę kolejnego dodatku. Niestety - to wszystko co wiemy [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz lut 18, 2007 9:06 pm

Jest szansa, że w tym dodaktu pojawi się tak przez wielu upragniony (w tym również przeze mnie) galaretowaty sześcian :wink: Znając życie to model figurki będzie znacznie odbiegał od moich wyobrażeń, ale i tak dobrze że Wizardzi wreszcie zdecydowali się wypuścić tą kulkową figurkę.<br />Drugą figurką byćmoże będzie Female Drider. Pewnie rar.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn mar 26, 2007 12:12 pm

Dziś znalazłem na forum Wizardów dwa zdjęcia z katalogu, które byćmoże pochodzą lub mają związek z tym dodatkiem. A oto one:<br />Obrazek<br />Obrazek
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

pn mar 26, 2007 9:08 pm

Dobra, stawaim piwo że w obroty pójdzie Sandstorm i możemy spodziewać się Dry Lichy i innych zasuszonych paskudztewek :wink: Swoją drogą, nie pogardziłbym Sand Dragonem albo jakimś nowym sfinksem.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn mar 26, 2007 11:07 pm

Ja coś czuję, że oprócz chyba za dwóch mumii będzie pewnie jakiś niebieski smok. On przede wszsytkim mi sie kojarzy z pustynią. Czuję, że chyba będzie jakiś nowy szkielet. No i pewnie wąż albo skorpion. One są na pustyni.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

śr mar 28, 2007 11:53 am

Według DDM Spoilers ów płonący jegomość może być Fire Elemental Prince. Brzmi dość zagadkowo, ale jeśli figurka będzie wyglądała tak jak ten obrazek to będzie całkiem fajnie :wink:<br />Natomias mumia wygląda na "zwykłą" mumię, dodawaną do każdej piramidy gratis :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz kwie 08, 2007 9:07 pm

Jak dowiedziałem się z pewnego źródła (coGalaretowaty Sześcian będzie rarem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img] Wydaje mi się, że na tą nie znaczy że ta informacja jest na 100% pewna), figurkę czeka wiele, wiele osób a chyba wcześniej Wizardzi nie dysponowali odpowiednią technologią by zrobić dobrze tą figurkę. Teraz dzięki przeźroczystemu plastikowi jest już to możliwe. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą :wink:<br />W każdym razie czuję, że koniecznie będę musiał mieć tą figurkę :wink:
 
Nukereal

pn kwie 16, 2007 6:59 pm

Przeźroczysty plastik mieli już długi czas- proste miecze z Star Wars i trochę w Dreamblade. Ale galaretowaty mógłbyc uncommonem- boje się że go schrzanią.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn kwie 16, 2007 9:57 pm

Uncommonem? Mi się jednak wydaje, że będzie rarem. Zbyt wiele osób na niego czeka z utęsknieniem. Dlatego żeby set przyniósł dodatkowe zyski i fani kupili więcej boosterów to galaretowaty sześcian będzie rarem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt maja 08, 2007 9:44 pm

Ehh, niech bêdzie nawet Very Rarem, ¿eby tylko wygl±da³ jak powinien - clear plastic, rozk³adaj±ce siê zw³oki w ¶rodku...
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

wt maja 08, 2007 11:41 pm

Nie znam się zbytnio na szczegółach technicznych produkcji, ale wydaje mi się że raczej trudno coś takiego wyprodukować (szczególnie z tym gościem w środku i tym wystającym mieczem i ręką). Choć nie zawsze Wizardzi schrzaniali kultowe figurki to postawiłbym zgrzewkę mineralnej że galaretowaty sześcian zawiedzie nasze oczekiwania.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw maja 10, 2007 7:33 pm

Nie musi wygl±daæ dok³adnie jak na obrazku w Monster Manualu. Wystarczy, ¿e bêdzie wygl±da³ dostatecznie przekonuj±co i "galaretowato". :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości