Zrodzony z fantastyki

Mag Rincewind
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czw maja 17, 2007 6:43 pm

Interesuje mnie czy jest jaka¶ mo¿liwo¶æ zakupienia Dragon magazine? Oczywi¶cie wersji drukowanej, nie w pdf. Mo¿e kto¶ co¶ na ten temat wie.

Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw maja 17, 2007 6:46 pm

O ile mi wiadomo, w Polsce takiej możliwości nie ma. <br />Spróbuj na Allegro, E-Bay...

Awatar użytkownika
Havelock
Stały bywalec
Stały bywalec

czw maja 17, 2007 7:04 pm

W empiku czasem można kupić jakieś obcojęzyczne pisma - kiedyś np. widziałem Star Wars Insider (ale nie kupiłem, bo szkoda mi było trzech dych - do dziś sobie pluję w brodę). Nic nie obiecuję, ale rozejrzeć się i zapytać chyba nie zaszkodzi.<br /><br />EDIT: Wybacz, dopiero po napisaniu posta doczytałem, że we wrześniu ma przestać wychodzić. Ale co tam.

Mag Rincewind
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czw maja 17, 2007 8:51 pm

Mia³e¶ racjê, w Empiku jest jeden numer. Chyba stary, chocia¿ nie mogê siê po³apaæ w tej dacie, chocia¿ w sumie to nie wa¿ne, nie chodzi tu przecie¿ o aktualno¶ci, a o sam magazyn [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]

Godryk Gryffindor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt maja 18, 2007 9:01 pm

Podejrzewam, że mógłbyś to znaleźć na <br />Allegro lub innym sklepie internetowym.<br />Z tego co wiem mój brat z inego miasta<br />mówił mi coś, że widział Dragon Magazin <br />na stadionie dziesięciolecia...Lecz ręki se <br />uciąć nie dam.<br />