Zrodzony z fantastyki

 
Sąsiad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 10:10 am

Pozostałe ścieżki magii

ndz cze 17, 2007 10:23 am

Witam
od razu na wstępie zaznaczam, że system może juz nie jest aktualizowany, ale ma się dobrze, w pięknej Rawie dopiero rozpoczynamy przygodę Poza Czasem i zamierzamy trochę ją pociagnąć. Ja jednak nie o tym, tylko z konkretnym pytaniem.

Czy zostały opracowane i wydane pozostałe Ścieżki Magii (w podstawce są opisane tylko trzy)? Jeżeli tak, bardzo proszę o info. Perspektywa poświęcenia kilkunastu wieczorów na samodzielne opisanie ścieżek nie jest najgorsza, ale jak wiadomo homus leniwus est.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

pn cze 18, 2007 9:35 am

Czy zostały opracowane i wydane pozostałe Ścieżki Magii (w podstawce są opisane tylko trzy)?

Nie. Do Poza Czasem wyszedł tylko podręcznik podstawowy.
 
Sąsiad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 10:10 am

śr cze 27, 2007 12:10 pm

Tak, to wiem, ale pytanie zmierzało ku temu, czy może ktoś sam opracował ścieżki i udostępnił (lub udostępni :wink: ) do skorzystania? Ścieżek jest do opisania pięć, zawsze jednak lepiej bazować już na jakimś szkicu.

Pozdrawiam i dzięki za pierwsze info.

Forum jeszcze żyje :spoko:
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

śr cze 27, 2007 6:00 pm

Zerknij jeszcze na temat "Hiena Cmentarna - apel do autorów". Widzisz, rzecz w tym, że wiemy na pewno, że autorzy opracowali sporo zasad i świata do Poza Czasem. Swego czasu zbierali też prace fanów, z myślą o dodatku. Nie było tego tyle, ile oczekiwali (jedna z przyczyn zamknięcia systemu), wiem jednak, że trochę materiałów się uzbierało. Możliwe, że są wśród nich także i inne ścieżki. Jeżeli masz jakieś dojście do autorów i skłonisz ich do publikacji, zasłużysz na ogromną wdzięczność zainteresowanych systemem. Ufunduję nawet medal :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości