Zrodzony z fantastyki

 
vegat
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 25, 2006 1:45 pm

Podręczniki i zmiany edycji

śr sie 22, 2007 8:04 pm

Cześć mam takie male pytanie a raczej prośbe o opinie.Posiadam sporo podreczników z FR: wszystkie oprocz „Podmroku” i „Miasta Pajęczej Królowej” z D&D: BiP, KbiE, KP II, KWy, PPE, KPl, KPM, MiP i podstawki z tym że te ostanie są w wersji 3,0 i teraz zastanawiam sie nad modernizacja do 3.5 ale nie wiem czy to jest oplacalne jesli juz za rok wyjdzie angielska wersja 4.0 jak uważacie ?
Juz sam nie weim czy te podrecznki ktore kupiłem traca ważnośc czy powstaną nowe ksiązki z podobnymi inforamcjami tylko o innym tytule czy powstana podreczniki ktore beda modernizowaly subelementy z 3.0 do 3.5 ? Głowa mnie juz boli od tych edycji WotC juz sporo na mnie zarobił coraz bardziej mnie ta firma denerwuje.
___________________

Witam na Forum. Polecam trochę popracować nad formułowaniem "zrozumiałych" tytułów (samo "Pytanie" niewiele mówi) i czytelnością notek.
Moderator Zsu-Et-Am

__________________
Ostatnio zmieniony śr sie 22, 2007 9:13 pm przez vegat, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Merlin wszech
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw maja 04, 2006 1:07 pm

śr sie 22, 2007 8:36 pm

Podręczniki do systemów 3.0 do Faerunu według mnie warto kupić- Kalendarium ma się sporo przesunąć lecz większość opisów oraz innych materiałów typu potwory lub klasy prestiżowe- zostaną uwzględnione i ewentualnie mechanicznie zmienione. Co do zmiany edycji- powstało odpowiednie SRD a zmiany mechaniczne w Faerunie przedstawiono całkowicie w "Przewodniku Gracza po Faerunie".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość