Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
romeoix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Dwarven Halls - co wiecie o tym miejscu?

czw sie 23, 2007 10:16 pm

Tak jak w temacie - co wiecie o Dwarven Halls?

Awatar użytkownika
Basior
Stały bywalec
Stały bywalec

czw sie 23, 2007 11:30 pm

Ale w jakim konkretnie settingu? Myślę, że jeśli nie jest to jakieś konkretne miejsce to krasnoludzkie hale są w każdej większej podziemnej twierdzy.

Awatar użytkownika
romeoix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt sie 24, 2007 10:26 am

To jest niedaleko na północny-wschód od Waterdeep. Zobaczyłem to na mapie i pomyślałem że może być to ciekawe miejsce dla moich graczy. Tylko potrzebuję bliższych informacji o tym miejscu

Awatar użytkownika
Basior
Stały bywalec
Stały bywalec

pt sie 24, 2007 11:14 am

Znalazłem tylko o Mithrilowej Hali jest to duże miasteczko, niegdyś największa twierdza tarczowych krasnali. A potem jak we Władcy Pierścieni, za głęboko kopali i dokopali się do smoka on zabił wszystkich, a potem to już niejaki Beuenor Battlehammer zabił bestię i przeją twierdzę.
PS. Wiecie, że na północ od Waterdeep i na zachód od Silvermoon jest Grunwald xD.

Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu

pt sie 24, 2007 11:46 am

Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie o jakim miejscu jest tutaj mowa. Najbliższy opisowi zdaje się być Kamienny Dom (House of Stone) położony na północny-wschód od Waterdeep, na południowym brzegu rzeki Dessarin, na wschodnich krańcach Lasu Ardeep. Jest to stara wieża z systemem podziemi zbudowana w czasach Upadłego Królestwa (czyli Illefarn) przez elfy i krasnoludy. Jeśli chodzi o to miejsce to mogę napisać więcej. Innych propozycji właściwie nie mam, a żadnych Dwarven Halls w okolicach Waterdeep nie znam. Mapy też nic o takiej nazwie nie pokazują (ani te z WE do City of Splendor, ani te z FRCS i The North).

Basior pisze:
Wiecie, że na północ od Waterdeep i na zachód od Silvermoon jest Grunwald xD

Wiemy, wiemy i nawet opis znamy :). Niestety to tylko niewielka, nieciekawa osada drwali.