Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Bulbin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pt gru 30, 2005 11:31 am

czw lip 05, 2007 1:03 pm

Mam pytanie:

Jest pewien czar "krąg płomieni" oznacza on dla innej postaci wykluczenie z gry. BYnajmniej praktycznie, bo w teorii moze zdjac to ktos zakleciem wladcy zaklec czy cos takiego. Czy to na prawde jest tak ze koles na ktorego sie rzuci "Krag plomieni" ma taki przejeb, czy to jest tylko mylna interpretacja zaklecia?
 
Awatar użytkownika
Saise
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 510
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 11:34 am

czw lip 05, 2007 2:44 pm

Tak. Krąg płomieni to zła karta. Moi gracze ją podarli i spalili. :)
 
Awatar użytkownika
Blendi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 9:49 am

sob lip 21, 2007 12:34 pm

Heehe toliman.prv.pl działa :D Jest tam duużo usprawnień i rzeczy ciekawych. Jest 'urealistycznienie' gry. Np już się nie będzie walczyło 5. toporami, 3. mieczami i używało 8. hełmów... Witam po baaardzo długiej przerwie :D I zapraszam na stronę toliman.prv.pl...
 
Awatar użytkownika
mrSin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 5:57 pm

śr sie 08, 2007 9:25 am

Miło było zajrzeć - strona świetnie się rozwija. Szczególnie cieszy wysyp fanowskich dodatków :)
 
ira
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 18, 2007 1:47 pm

sob sie 18, 2007 1:54 pm

Tak tylko troszeczkę odbiegając mogę od kogoś skany instrukcji do Magicznego Miecza? Byłabym niezmiernie wdzięczna :) Mój e-mail: [email protected]
 
Awatar użytkownika
Shadowrunner
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 18, 2007 11:42 am

ndz sie 26, 2007 1:29 pm

ira pisze:
Tak tylko troszeczkę odbiegając mogę od kogoś skany instrukcji do Magicznego Miecza? Byłabym niezmiernie wdzięczna :) Mój e-mail: [email protected]


No właśnie nie odbiegając od tematu...

Proponuję zajrzeć właśnie na tą stronę, którą koledzy podali powyżej w postach, tam jest wszystko, instrukcje takoż...

Tylko zastanawia mnie dlaczego na stronie Rycerzy Tolimana nie ma wszystkiego, np. nie ma najważniejszego moim zdaniem dodatku pt. Zamek Bestii :?: Czyżby go nie zdążyli dodać... (a można go za to znaleźć na www.magiaimiecz.eu)
 
Madej17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: pt sie 24, 2007 2:51 pm

ndz sie 26, 2007 6:40 pm

W Magie i Miecz grałem w realnym świecie tylko raz od razu mi się spodobała!
Gram przez internet gdzie widzę planszę! I czuję się jakbym grał w realu. :karabin:
 
Awatar użytkownika
Blendi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 9:49 am

wt sie 28, 2007 11:49 am

Super :D A ja gram w realu i też widzę planszę!
 
Awatar użytkownika
mriswith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 1:48 pm

ndz lis 11, 2007 2:08 pm

Witam. Mój pierwszy post na tym forum i od razu odniosę się do mojego dodatku:

Shadowrunner pisze:

Tylko zastanawia mnie dlaczego na stronie Rycerzy Tolimana nie ma wszystkiego, np. nie ma najważniejszego moim zdaniem dodatku pt. Zamek Bestii :?: Czyżby go nie zdążyli dodać... (a można go za to znaleźć na www.magiaimiecz.eu)


Na magiaimiecz.eu jest wersja alfa, bez postaci i wymagająca poprawek. Błędy zostały omówione na forum Magii i Miecz (w podforum Magiczny Miecz), i w tej chwili dokonuję poprawek.
 
Gaara1995
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 15, 2008 9:06 am

wt sty 15, 2008 9:13 am

Magiczny MIecz to lekarstwo, znalazłem go kiedyś wśród książek.
Potem oglądałem sobie postacie z których najbardziej spodobał mi sie jasnowidz :) Grałem z braćmi, kolegami, Tak mi sie spodobało żę przez miesiąc nie dotykałem komputera. POLECAM!
 
Awatar użytkownika
Dr4kun
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: sob lis 08, 2008 10:20 pm

ndz lis 09, 2008 2:04 am

Grając z ojcem i starszymi braćmi, a właściwie kulając kostkę i zbierając 'kojojowe zietony', uczyłem się za maleńkości czytać. Kto przebije?

Do dziś mam w szafce całość, podstawkę nawet w trzech różnych wersjach (puzzlowata plansza <3 tylko karty postaci do tego wydania są trochę niehalo), z dodatkiem 'Magia' włącznie. Chyba niczego nie zgubiłem nawet - kart zdarzeń wychodzi grubo ponad dwie setki lub więcej, trzeba trzy spore kupki z nich układać. Ożywają wspomnienia jak na to patrzę :)

Do dzisiaj czaaasem ze znajomymi rozkładamy, ale z reguły gra kończy się po godzinie-dwóch kulania kostkami, po czym składamy całość i przerzucamy się na mniej wymagającą grę w kości :p

Ulubione postacie? Astrolog i Pustelnik, oczywiście. Ale odkąd ograłem wszystkich Astrologiem, panuje u nas zwyczaj losowania pięciu kart z całej kupy (~80, ledwo się w rękach mieszczą, urobione w wachlarz), po czym wybierania sobie jednej z tej piątki.
 
Awatar użytkownika
whitlow
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: pn sty 14, 2008 10:09 pm

czw cze 04, 2009 12:20 pm

Witam
Cciałbym ogłosić, że mam na allegro do ,,opchnięcia,, cały komplet magicznego miecza wraz ze wszystkimi dodatkami. Nie zginęła ani jedna karta, jako, że w wieku dwunastu lat moim hobby było ich codzienne przeliczanie :razz: , a mama
postanowiła schować gry, by mi nie przeszkadzały w nauce. Zrobiła to tak dobrze, że znalazłem je dwa tygodnie temu, po dziesięciu latach :D .
Zainteresowanych zapraszam do aukcji
http://www.allegro.pl/item644660936_mag ... _obcy.html
 
gwiazdaKamcia
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:31 pm

Re: Magiczny Miecz!

pt sty 04, 2019 8:37 pm

Witam
Czy ktoś posiada instrukcję do Magicznego Miecza, Grodu i Labiryntu Magów? Posiadam te trzy gry, a niestety nigdzie nie mam instrukcji :(
Bardzo Proszę o pomoc, podaję meila gdyby znalazła się jakaś dobra duszyczka :) [email protected]
Z góry bardzo dziękuję i Pozdrawiam :)
 
Awatar użytkownika
Henryk Tur
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 9:16 am

Re: Magiczny Miecz!

ndz sty 06, 2019 4:17 pm

To samo co w Magii i Mieczy czy Talismanie.
Co tu tłumaczyć?
 
Awatar użytkownika
Kanibal77
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 8:48 am

Re: Magiczny Miecz!

czw sty 10, 2019 2:45 pm

Oj, jest co tłumaczyć. Np jak się podróżuje po moście wiodącym do Bestii, co się stanie jak nas przymkną w Grodzie za łamanie prawa, albo jak działają alternatywne zakończenia gry z Labiryntu Magów.
 
Trollik12
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 10, 2019 1:54 pm

Re: Magiczny Miecz!

ndz mar 10, 2019 2:41 pm

A czy mógłbym prosić o skan instrukcji do podstawki magicznego miecza, gdzieś mi zaginęła. Z góry dziękuję. Mój mail [email protected]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość