Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Żucho
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 78
Rejestracja: pt maja 13, 2005 6:50 pm

wt wrz 04, 2007 11:28 am

Uch, dawno na tym forum mnie nie było, ale po takiej imprezie trudno nie zostawić paru słów komentarza...

Była dobra, może nie idealna, niepozbawiona wpadek, ale bardzo porządna, zarówno pod względem merytorycznym, jak i towarzyskim. A mówiąc o tym drugim, prywatne pozdrowienia i podziękowania:

- dość licznej ekipy lubelskiej, która jak zwykle stanęła na wyskoości zadania
- znajomym udzielającym się na tym forum, zbyt wielu żeby wszystkich wymieniać, ale ze szczególnym uwzględnieniem Urka, Wojewody, sl i Puszka :razz:
- organizatorce Ailen, wszystkim uczestnikom i sędziom PMM, szczególnie tym, z którymi spędziłem więcej czasu niż z resztą (zakończenie konwentu & Proxima)
- organizatorom Polconu, za to, że się starali :)

Craven pisze:
Wyszczególnię jedynie ekipę z Lublina, a to dlatego, że przez ładnych parę konwentów nie miałem okazji by wypić piwo z Miśkami, Bekonami i innymi Urkoduceuszami


Miło nam z powodu wyszczególnienia :) ale Urko to z Lublina nie jest...
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

wt wrz 04, 2007 12:47 pm

Nie bede sie rozpisywal bo nie ma tylu slow w ktorych moglbym pomiescic
moje wrazenia z polconu.

Po pierwsze jednak pewne dwie wady organizacyjne. Chodzi mi o recepcje. Jak mozna przeznaczyc 3 osoby na obsluge ok. 1500 ludzi? :( Po drugie fajnie by było jakby games room byl czynny przez cala noc (ale za to gry mozna bylo wypozyczac na noc, wiec mozna to przebolec :wink: ).

Teraz komplementy: Polcon w Wawie to pierszy polcon na jakim bylem. I juz z reka na sercu moge powiedziec, ze jest to impreza na ktora bede (mam nadzieje) przyjezdzal co roku. Pierwsze co mnie uderzylo to przemila atmosfera. Kazdy jest rozpromieniony, co rusz to ktos rzuca nowym zartem. Nie ma zadnego hamstwa, cietych ripost i docinek. Zdanie kazdego sie liczy i kazdy moze zabrac bez "krepacji" swoj glos. Juz na postoju w kolejce po identyfikator i "magiczny, wiedzmiski, szmaciany woreczek z niespodzianka" :razz: poznalem fajnego kolesia (pozdro Anthony! :wink: ).
Zawsze gdy sie wybierasz w cos zagierzyc np. planszowke to znajdziesz przyjaznych ludzi chetnych z Toba zagrac i wytlumaczyc zasady (Hex i Talizman rzadza! :wink: ).

Ceny na stoiskach tez niczego sobie. Udalo mi sie kupic KOLEKCJONERKSA wersje Medieval'a II za 60 zlotych :shock: .

Prelecje rowniez byly ciekawe. Co prawda byly "zaklocenia" na widowni ale to nic. Najfajniej wypadly te ze Star Wars - kupa smiechu i polewki.

Jedynym mankamentem byla sesja w ktorej uczestniczylem. Mistrz mial wiedze ale nie umial wprowadzic do przygody nastroju i tajemniczosci. Przez co mialem ochote jak najszybciej wyjsc no ale tak sie nie robi.

Moze wg. wielu przesadzam z tymi superlatywami ale podkreslam jeszcze raz, ze byl to moj pierwszy konwent w zyciu i na pewno bede go milo wspominal.
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

wt wrz 04, 2007 5:25 pm

Chciałam napisać posta, ale koło czwartej strony w Wordzie zrezygnowałam. I tak nikt by tego nie przeczytał, a tak może będzie relacja.

A tak na szybko: Polcon mi się podobał. Duży rozmach i niezła organizacja. I chociaż były potknięcia (w większości już wytknięte, jak nie - poczekajmy na pierwsze relacje), to konwent się bronił.

Pozdrawiam wszystkich, których spotkałam na Polconie. Dziękuję wszystkim orgom i gżdaczom - bez Was konwent byłby gorszy.

A jak mi wróci wena, to napiszę o prelekcjach, na których byłam.

PS.
Denethor pisze:
Moze wg. wielu przesadzam z tymi superlatywami ale podkreslam jeszcze raz, ze byl to moj pierwszy konwent w zyciu i na pewno bede go milo wspominal.

Nie, nie przesadzasz. Błędy umie wytknąć każdy. Pochwalić już niekoniecznie ;-)
 
Awatar użytkownika
Sabriel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 13, 2007 12:30 pm

śr wrz 05, 2007 9:51 am

Nie tylko na Polterze ludziska piszą, że Polcon wyszedł super. Między innymi dzięki temu, że orgowie i uczestnicy byli do siebie nastawieni bardzo przyjaźnie - a atmosfera to 80% sukcesu konwentu.
Rzadko też zdarza się tak zgrana i pracowita grupa orgów - jako jeden z nich mogę śmiało stwierdzić, że do tej pory z żadnym zespołem tak dobrze mi się nie pracowało!
Dziękuję współorgom i Wam - wszystkim uczestnikom, że Polcon możemy zaliczyć do najbardziej udanych konwentów w 2007 r! Taki właśnie był nasz cel!
 
Awatar użytkownika
Thien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: czw gru 16, 2004 11:30 am

:)

śr wrz 05, 2007 11:01 am

Jak dla mnie było super. Szczególne podziekowania dla Andrzeja rozpromienionego bezustannie, Starlifta pogromcy parkietu i ekipy Lubelskiej za całokształt.
 
Awatar użytkownika
nataniel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czw maja 22, 2003 11:01 am

śr wrz 05, 2007 11:27 am

Troche moich zdjec (bardziej z nieoficjalnej czesci imprezy):
http://picasaweb.google.pl/arturxjedlinski/Polcon2007
 
Awatar użytkownika
Puszon
Wydawnictwo Kuźnia Gier
Wydawnictwo Kuźnia Gier
Posty: 164
Rejestracja: pt maja 07, 2004 12:33 pm

śr wrz 05, 2007 12:13 pm

Było super!
Dzięki!
pozdro dla wszystkich, którzy chcą :)
 
Kastor Krieg

śr wrz 05, 2007 2:19 pm

Puszon, i tak nie przeskoczysz! :razz:
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

śr wrz 05, 2007 6:19 pm

Zbyt dużo podziękowań, aby je wszystkie wypisywać. Myślę, że wszyscy, którzy mają wiedzieć wiedzą:) Szczególnie pozdrawiam Ewę, Brzozę i starlifta dzięki, którym końcówka tych wakacji była wybitnie niezdrowa. Warto też wspomnieć o Żuchach, Urkach, Beaconach, Matich, Slivkach, Laskach, Simanach, Miśkach, kaduceuszach, Puszonach, luckach i masie innych, którzy naładowali mnie pozytywną energią na ten rok szkolny.

Oczywiście wielkie podziękowania dla orgów i współgżdaczy. Wszyscy wiemy za co.
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

śr wrz 05, 2007 9:02 pm

Thien pisze:
Starlifta pogromcy parkietu


Eeeee... Dzięki, ale AZ TAK nie było. :P Przecież Ithil to Rafał Maserak. :P

Wojewoda pisze:
Szczególnie pozdrawiam Ewę, Brzozę i starlifta dzięki, którym końcówka tych wakacji była wybitnie niezdrowa.


E tam niezdrowa. Ja się świetnie czuję. :]

Moje podziękowania: http://ksiazki.polter.pl/starlift,blog.html?3747
 
Awatar użytkownika
Ewa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 31, 2005 5:28 pm

śr wrz 05, 2007 9:51 pm

Jak już się wyspałam to mogę w końcu napisać, że było nawet fajnie. Organizatorzy się postarali. Podziwiam za ogarnięcie imprezy na taką skalę. Dużo, dużo pozytywów.
Pozdrówka dla osób, które musiały się ze mną męczyć. :razz:
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

śr wrz 05, 2007 10:18 pm

Pozdrówka dla osób, które musiały się ze mną męczyć.


Eeee? Sama przyjemnosc? :P
 
Awatar użytkownika
Ewa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 31, 2005 5:28 pm

czw wrz 06, 2007 6:58 pm

Sam wojewoda Woyke zarzucił, że przebywanie ze mną było niezdrowe... :razz:
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

czw wrz 06, 2007 7:30 pm

Ale wiesz, dla mnie to też byla sama przyjemność :razz:
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

czw wrz 06, 2007 8:02 pm

Tego... nie przedłużając - podziękowania dla organizatorów za umożliwienienie spędzenia interesujących czterech dni, nawet w tak nudnym mieście jak Warszawa ;). Dzięki ich pracy cała impreza udała się w sposób prawie, że bezzgrzytowy.
Oddzielne pozdrowienia przesyłam wszystkim, z którymi dane mi było bawić się przez cały czas - z pewnością nie uda mi się wymienić ich wszystkich, bo Polcon było pod względem towarzyskim imprezą naprawdę obfitą. Jeżeli ktolwiek kojarzy chociaż minutę spędzoną w moim towarzystwie, powinien czuć się pozdrowiony ;D. beacon, Duce, Żucho, lucek, Ewa, Ewa ;), Puszon, Voivod, KaLi, Zwierz, Ausir, Deckard, Craven, Misiek, Mati, Śliwka, Lasek, Lechu, starlift, Szczur, Fungus, Thronaar, Siman, ludzie grający w Pitch Cara ;) i wszyscy pozostali - pozdrodziękówa!
 
Awatar użytkownika
Żucho
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 78
Rejestracja: pt maja 13, 2005 6:50 pm

pt wrz 07, 2007 10:21 am

Ewa - tak się składa, że wszsytko co przyjemne na świecie jest niezdrowe :) Polcon w Waszym towarzystwie był na tyle niezdrowy, że się na nim przeziębiłem...

Pozdro dla twardzieli z Proximy za "bicie hipisa" i darcie ryjków. I za super autobusowy powrót do hotelu.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

pt wrz 07, 2007 4:42 pm

Żucho, zapomniałeś jeszcze o superkońcówce w sypialni konwentowej, kiedy twierdziłeś, że 500m do monopolowego to daleeeka droga :razz:
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pt wrz 07, 2007 6:40 pm

Bicie hipisa pewnie niedługo na sieci się pojawi, razem z resztą nieoficjalnej widełorelacji z Polconu ;). Do pozdrowień autobusowych dołączam pamięć o śnie kaduceusza i panu z walizką ;).
 
Awatar użytkownika
Żucho
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 78
Rejestracja: pt maja 13, 2005 6:50 pm

pt wrz 07, 2007 6:44 pm

Pan z walizką był świetny :)

A Ty Wojewoda jakbyś został wurzucony przez Matiego z własnej polówki, nie mógł znaleźć śpiwora i musiał spać tuż pod oknem przykryty tylko własną bluzą, nie czepiałbyś się tak :razz:
 
Awatar użytkownika
Ezechiel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 860
Rejestracja: czw mar 27, 2003 11:07 am

śr wrz 12, 2007 7:51 pm

Ukazała się druga relacja polterowa z Polconu.

Jeden by wszystkie...
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

pt wrz 14, 2007 12:19 pm

Ezechiel pisze:
Ukazała się druga relacja polterowa z Polconu.

Jeden by wszystkie...


...całkowicie nieobiektywna i nietrafna zrezztą... :(

EDIT! EDIT! Myślałem że zlinkowałem relację beacona. :( I tak pewno zrobiłem tyle, że została ona zastąpiona OBIEKTYWNą I TRAFNą relacją. Jakbyście pośledzili komenty pod nową relacją to byście zobaczyli, że coś tu nie gra z moją oceną na forum i z tą która pojawiła się jako koment pod nową relacją. Sory za nieporozumienie.

@Kastor: Byłem na polconie. I nawet widziałem Twoją zakazaną twarz. :razz:
Ostatnio zmieniony pn wrz 24, 2007 12:19 pm przez Denethor, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Kastor Krieg

pt wrz 14, 2007 12:26 pm

@Denethor
LOL? Usiłujesz nas ztrollować, czy nie byłeś na tym konwencie?
 
Craven

pt wrz 14, 2007 12:34 pm

może jedno i drugie?
 
Kastor Krieg

pt wrz 14, 2007 12:56 pm

Na to wygląda oO'
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pt wrz 14, 2007 2:06 pm

Denethor pewnie myślał, że Ezechiel zlinkował relację beacona, co wywnioskowuje po jego komentarzu pod wspomnianą. I nawet w odniesieniu do tejże relacji tego typu komentarz na forum, a nie pod artykułem, znajduje jako pozbawiony sensu ;).

Dla zainteresowanych - widełorelacja z Polconu zmontowana, trzeba tylko dograć ew. komentarz i będziemy wrzucać na YouTube'a ;).
 
Craven

pt wrz 14, 2007 3:31 pm

Urko pisze:
Dla zainteresowanych - widełorelacja z Polconu zmontowana, trzeba tylko dograć ew. komentarz i będziemy wrzucać na YouTube'a ;).


Czekamy, czekamy. Niebawem? :)
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

wt wrz 18, 2007 11:16 pm

Craven pisze:
Czekamy, czekamy. Niebawem?


Już ;)
Wideorelacja z Polconu 2007

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości