Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Xanatos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 424
Rejestracja: wt sie 15, 2006 5:54 pm

Chaulssin i drowi dom Jaezred Chaulssin

pt wrz 21, 2007 7:48 pm

Czy ktoś ma jest w posiadaniu jakiś szerszych informacji o mieście CHaulssin i klanie drowów, który obrał miasto jako swoją siedzibę?

W podręczniku Underdark nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Wiem, iż miasto znajduje się nad gigantycznym wąwozem w podmroku, że kiedyś było to drowie miasto, które zostało zdobyte przez klan smoków cienia, jednak miasto zostało przejęte przez pół-smoka pół-drowa. Czy chodzi o tego zabójcę z Wojny Pajęczej Królowej (Namaszczone Ostrze)? W podręczniku napisane jest, że ten osobnik kimkolwiek jest posiadł bardzo potężną magię planarną oraz że miasto istnieje po części na Planie CIenia, ale to wszystko - coś więcej?

Co ten dom tam robi i jakie są jego plany? Bo miał chyba dość duży wpływ na upadek CHed Nasad. Jakie bóstwo wyznają? No i kto to w ogóle jest bo w książce dość tajemniczo było to przedstawione a w podręczniku też zbyt wielu informacji nie ma.

No i pytanie finałowe :) - czy wiadomo Wam o jakiejś klasie związanej z CHaulssin? Tak jak jest Zwiadowca Bregan de'Aerthe.
 
Awatar użytkownika
Cahir
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1276
Rejestracja: pt cze 06, 2003 8:31 am

pt wrz 21, 2007 9:15 pm

Wszystko o tym mieście i jego mieszkańcach znajdziesz w tym pdfie. Ściągnij i poczytaj - oficjalne informacje z tym że w języku Shakespeare'a.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości