Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Baenre

czw wrz 27, 2007 10:12 am

Prowadzę moim graczom kampanie tuz po czasach niepokoju jednym z jej elementów jest wizyta w ówczesnym Menzoberranzan niestety mam problem ze zdobyciem informacji na temat starej matki opiekunki Baenre czy ktoś z forumowiczów ma informacje na jej temat?? Chodzi mi o statystyki ale przede wszystkim o profil psychologiczny, podejscie do innych matek opiekunek i mieszkańców Menzoberranzan oraz gości a także jej historia. Prosiłbym o informacje po polsku bo z angielskiego jestem noga...

Verdes
Stały bywalec
Stały bywalec

czw wrz 27, 2007 11:36 am

Matron Baenre 25 lvl priest, tak wyglądała w 2 ed. na 3 nie została oficjalnie przekonwertowana, chociaż nieoficjalnie pewnie tak. Polecam drugoedycyjny pod Menzoberranzan, tam znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje z tego okresu.

Awatar użytkownika
Feanir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw wrz 27, 2007 4:10 pm

Tutaj masz nieoficjalne statystyki Matki Opiekunki Baenre. Niestety nie dam rady tego przetłumaczyć z powodu małej ilości czasu, ale to wcale nie wymaga wysokiego poziomu angielskiego, raczej znajomości podręczników i sposobu zapisu statystyk :wink: