Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

pt paź 05, 2007 2:16 pm

Dołączać można (prawie) zawsze, więc no problem. Najważniejsza jest chęć i należyte wykreowanie swojej postaci.

Pewnie, że się, kurka, piszę Very Happy Tylko przed niedzielą zacząć bym nie mógł...

Na razie nie mam jeszcze niczyjego info o postaci. Zresztą tempo postowania co dwa dni będzie optymalne. Sam mogę nie mieć czasem więcej czasu, ale jeśli uda się czasem pociągnąć sesję w szybszym tempie, to byłoby miło.

Agnostos, wiesz może gdzie jest rozpisany holocaust warrior i inne prc dla zerthów?

Najpewniej w Dungeonach.
Ostatnio zmieniony pt paź 05, 2007 2:30 pm przez Agnostos, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pt paź 05, 2007 2:26 pm

Dzisiaj zrobiłem sobie wolne od szkoły :) więc jak tylko podrabiam co trzeba i oderwę się od mangi berserka na MSN to prześlę ci((tak gdzieś pod wieczór) dopracowaną wersję mojej postaci mogę również obiecać że zanim napiszę jakieś nazwy własne to dokładnie je sprawdzę:D
dreamwalker jak chcesz to możesz skorzystać z linka w moim podpisie do tam gdzie łączą się sfery. Znajdziesz tam trochę informacji o Zertah i Krach
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

ndz paź 07, 2007 11:06 pm

Najpewniej w Dungeonach.

No właśnie nie, w ksiedze planów ani planar handbook ani podonych tego nie ma nigdzie.
Na planewalkerze też tego nie znalałem.
Czyli jak rozumiem nikt nie wie?
Trudno, zresztą w końcu to i tak fabuła.

Przedstawiam zatem swoego Gith(yanka) Amalcusa, który łączy sztukę wojenną ludu Gith z filozofią Zhertimona. Historię wyślę na pw w ciagu tygodnia.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

pn paź 08, 2007 5:19 am

Najpewniej w Dungeonach.

No właśnie nie, w ksiedze planów ani planar handbook ani podonych tego nie ma nigdzie.
Na planewalkerze też tego nie znalałem.
Czyli jak rozumiem nikt nie wie?

Ar0n, chodziło mi o Dungeon Magazine :wink:.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dungeon_%28magazine%29
http://paizo.com/dungeon

W numerze bodajże #100 było chyba co nieco o Vlaakith i Giczej tematyce, więc zapewne warto by o ten numer zahaczyć, jeśli Ciebie to interesuje.
Przedstawiam zatem swoego Gith(yanka) Amalcusa, który łączy sztukę wojenną ludu Gith z filozofią Zhertimona. Historię wyślę na pw w ciagu tygodnia.

Errm... to kim w końcu grasz? Githzerai czy Githyanki? Subtelna różnica, to say the least.

Brilchan, jak na razie pod żaden wieczór nie otrzymałem od Ciebie niczego.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn paź 08, 2007 2:21 pm

Sorki przypomniało mi się że w pon miał być spr. z gegry ale dziś na bank dostaniesz
właśnie teraz piszę :spoko:
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

pn paź 08, 2007 7:25 pm

dreamwalker jak chcesz to możesz skorzystać z linka w moim podpisie do tam gdzie łączą się sfery. Znajdziesz tam trochę informacji o Zertah i Krach


A dobre tam mają przepisy kulinarne?
Mniam :>
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn paź 08, 2007 8:22 pm

Raczej nie te to już chyba będziesz musiał wymślać sam :D :P może napiszesz artykuł! "Z Makłowiczem Przez Sfery":PPPP
a tam jest o obu rasach Git i o Krach(tej materii sfery Limbo )
dać bezpośrednie linki do tych artykułów?
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

pn paź 08, 2007 9:06 pm

Git i o Krach(tej materii sfery Limbo )

Karach. Ale Limbo o dziwo dobrze.
A dobre tam mają przepisy kulinarne?
Mniam :>

Jeśli masz podstawowe przeszkolenie kucharskie myślę, że wystarczy z Twojej strony zasiegnąć języka u miejscowych i gdzie byś nie był, jakieś planarne papu skombinujesz :wink:.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn paź 08, 2007 11:08 pm

Agnostosnapisał
Karach. Ale Limbo o dziwo dobrze.

poprawiam się:) do sesji będzie cacy a postać będzie jutro bo muszę przepisać na czysto i spr. czy jakiś głupoty nie napisałem
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

wt paź 09, 2007 8:04 am

Heh
Przypomniało mi się, że na stronie fanów Dragonlance dlnexus jest osobny dział na przepisy kulinarne fanów związane z settingiem :>
Ja tam jako ja (w sensie w RL) mam z kuchnią mało do czynienia i większą część mojego "gotowania" zajmuje sprzątanie po tym kuchni :>
No, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P
 
Awatar użytkownika
Famir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 10:32 am

wt paź 09, 2007 8:22 am

Na początku nie zamierzachłem grać...
Ale miałem sen...
I przyśniła mi się zajebista postać...
A jak się dziś rano obudziłem to pierwsza moja myśl była taka: "Ja muszę tym zagrać" xDDD
Mam już trochę sesji - 4 a jeszcze dwie niedługo ruszą czyli 6 :/ - ale nie mogę sobie odpuścić skoro postać do sesji śni mi się po nocach xDDD
Zgłaszam się :D
Kartę wyśle jak wyśle wszystkie inne zaległe do reszty sesji xDDD
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

wt paź 09, 2007 8:34 am

No no Famir.
Ty najpierw zapostuj na dwóch moich sesjach.
Nieładnie tak najpierw grozić MG śmiercią jeśli sesja padnie, a potem samemu przyczyniać się do jej zgonu :D
Poza tym opinie sobie psujesz rzucając się co rusz na inną sesję (i jeszcze się do tego przyznając!)
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

wt paź 09, 2007 8:59 pm

Na początku nie zamierzachłem grać...
Ale miałem sen...
I przyśniła mi się zajebista postać...

:lol:
Też zamierzam pewien drobny motyw, co mi się przyśnił wrzucić do sesji.
[cenzuruj tylko nieco wypowiedzi na przyszłość]

Cieszę się, że chętni są, choć jak dotąd żadna praca do mnie nie dotarła. Ale może to i lepiej. Liczę zatem, że będą na wysokim poziomie i dopracowane na błysk.

A kulinaria to temat wdzięczny i świetny pod eksperymenty :wink:. Nie może nie wyjść.
 
Awatar użytkownika
Famir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 10:32 am

wt paź 09, 2007 9:58 pm

Ja Ci dziś albo jutro koncepcje postaci wyślę (wolę najpierw sprawdzić czy pomysł przejdzie niż płakać po odrzuceniu historii xD)
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

czw paź 11, 2007 3:58 pm

Czekam.
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

sob paź 13, 2007 11:35 pm

Napiszę tylko tyle:

Amalcus
 
Awatar użytkownika
Var Kezeel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 140
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:07 pm

ndz paź 14, 2007 12:03 am

Zmagam się z samym sobą i zbieram do stworzenia szacownego pana tytułującego się imieniem Wężymord Czarny Korzeń, vel Skorzenera. I chyba dziś zacznę.
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

wt paź 16, 2007 4:16 pm

Jak wam idzie pisanie prac?
Agnostos, przejrzałeś moją? Może być, czy jeszcze coś dodać?
Podoba Ci się?
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

wt paź 16, 2007 4:55 pm

Koncepcja Twojej postaci mi się podoba. Daje Tobie spore pole do popisu, a i artefakt przejdzie.

Jeśli chcesz jeszcze coś dorzucić do tej postaci (mam na myśli raczej rozbudowę jej opisu fabularnego niż wrzucanie jakichś nowych artefaktów :wink:) to się nie krępuj. To może zadziałać tylko in plus.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

śr paź 17, 2007 10:21 pm

Witam wszystkich obierzysferów od mojego ostatniego posta dostałem zapalenia gardła i dlatego się nie odzywałem dziś pierwszy dzień kiedy zdołałem się doczołgać do klawiatury :razz:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

śr paź 17, 2007 11:58 pm

Mistrzu pytanie czy pozwolisz mi wziąć Grimoire wiedzy na chowańca bardzo bardzo bardzo<w okresie>proszę to by idealnie pasowało do mojej postaci zresztą sam zobacz i koniecznie przeczytaj mój komentarz:
http://dnd.polter.pl/Grimoire-c13171
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

czw paź 18, 2007 7:51 pm

Fajny art, nie widziałem tego wcześniej :)
Nie mam zamiaru wrzucać więcej mechaniki, w końcu w sferach potęgą jest myśl, nie miecz. Nawet jeśłi to artefakt.
Może pomyslimy nad filozofią.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

czw paź 18, 2007 8:15 pm

Mistrzu pytanie czy pozwolisz mi wziąć Grimoire wiedzy na chowańca

Nie ma problemu, oryginalny patent.

Nie mam zamiaru wrzucać więcej mechaniki, w końcu w sferach potęgą jest myśl, nie miecz.

+1 ;)

Może pomyslimy nad filozofią.

Myśleć warto. Dla mnie szczególnie ważne jest jednak dobre obmyślenie postaci, jej poglądów i funkcjonowania w kontekście konkretnego jej postępowania na sesji. Atakowanie mnie całymi stronami pseudofilozoficznych tekstów jest dozwolone tylko, jeśli macie pewność, że zdołacie to przełożyć na odgrywanie. A Ty, Ar0nie, słyszałem że miałeś niegdyś problemy z pisaniem dłuższych postów :wink:.
 
Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 652
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:41 pm

czw paź 18, 2007 9:45 pm

Tak wyżywaj się na mnie bo raz na sesji baldurowatej napisałem dwulinijowca (jako pewien rodzaj protestu, bo nic się nie działo) :razz:

A może to spóźniona zemsta za to, że kiedyś nie pamiętalem jak się nazywa uprzejmy moderator z dnd.pl ? :wink:

Zasadniczo możnaby powiedzieć, że Amalcus nawiązuje w dużej mierze do bliskiego mi cynizmu. Minimalizm, nieuznawanie autorytetów czy kwestionowanie wszystkiego co święte i szanowane moglyby być jego dewizami.
A przy tym jest wyjątkowo spokojny czy wręcz zimny, wybuchając emocjami niezwykle rzadko i tylko z sobie znanych powodów...
Coś czuję, że może sprawić problem w odgrywaniu. Ale to zobaczymy. Tymczasem wysylajcie te prace :razz:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

sob paź 20, 2007 12:10 am

Kurczę już spisałem początek historii postaci ale przez pomyłkę skasowałem :cry: na szczęście mam kopie zapasową w głowie :razz: zebrałem już wszystkie potrzebne info(łącznie z poprawnymi nazwami własnymi :) ) więc już naprawdę niedługo prześlę MG a żeby nie było że idę w ślepaki to powiem że me drugie imię to Qintill Bard miłośnik wiedzy wszelakiej, oprowadzacz , wierny sługa Ogmy. Bibliotekarzem sfer zwany, przyjaciel wszystkich myślących a w szczególności Przechrztów i (przynajmniej na razie) Czuciowców<ukłon dworski>
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz paź 21, 2007 3:27 am

Mistrzu wiesz naglę nabrałem ochoty na zagranie postacią Chosyty Dzikiego Maga ta postać nie miała by żadnej historii i skupiałaby się tylko na odgrywaniu a ja miałbym czas na dopieszczenie mojego barda:D takiego chosyte to mogą opisać w 4 zdaniach byłaby to postać tymczasowa i jak już będę zadowolony z Quillego to chosyte wślemy w labirynt albo do limbo proszę zgódź się :razz:
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

ndz paź 21, 2007 4:04 pm

No jeśli w czasie gry nie zamierzasz zmieniać tak często swych pomyłśów jak przed grą, to ok. Zacząć możesz kim chcesz, jednak pragnę wszystkim zwrócić uwagę, że dołączanie postaci w trakcie gry będzie odbywało się tylko, jeśli postacie uczestniczące aktualnie w rozgrywce zaakceptują taki stan rzeczy. Nie będę miał zamiaru uzasadniać fabularnie czegoś, co takiego uzasadnienia samo (w wykonaniu graczy) znajdować nie będzie.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz paź 21, 2007 7:16 pm

Rezygnuje z postaci barda i przerzucam się na chosyte na stałe:D po prostu Qintill to za duży przepak i zbyt trudno by mi się go prowadziło(może na innej sesji) w każdym razie jeszcze długo będę nad nim pracował więc odpada a Szalonego maga zaraz rozpiszę na Pv
 
Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2296
Rejestracja: pt maja 11, 2007 4:07 pm

ndz paź 21, 2007 9:20 pm

Tak czytam i czytam i hm... kilka sesji mi się zwolniło i prawdę mówiąc za często się już nudzę, a Planescape hm... kuci. Dziś i jutro pomyślę nad jakąś oryginalną postacią, przejrzę kilka podręczników w poszukiwaniu jakiś ciekawych klas, które mogły by być natchnieniem dla mnie i zobaczymy jutro, ale jak wpadnę na coś ciekawego to na kartę nie będziesz długo czekał :P .
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz paź 21, 2007 9:56 pm

Ja właśnie piszę Pw z postacią ale trochę się zaczytałem w forum i ta wiadomość już jakie 30 minut na pasku zakładek siedzi :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości