Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lis 05, 2007 10:07 pm

Cytat:
żebyśmy się nie pozarzynali zaraz na początku

No, no, no to chyba nie za dobry pomysł xD

W sumie możecie, mój bohater miałby to gdzieś :razz:

czy dałoby sięprowadzić 2 postacie?
Albo później dołączyć drugą?
Bo mam ogromną ochotę zagrać czaszkoszczurem, PISK!
To dopiero oryginalne! :D

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn lis 05, 2007 11:11 pm

Ar0n Pomysł schizowy :D a twojej postaci to może o objętnę ale moja postać nie zdążyła nikogo jeszcze wypytać a szkoda tracić takie ciekawe źródła wiedzy :razz:

Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 07, 2007 12:20 am

Osoby czekające na posty reszty i nudzące się w międzyczasie zapraszam do ściągnięcia kawałka, który miałem zamiar wrzucić, ale mi się to nie udało :razz:. Dzięki dla Nefariusa, że zauważył łudzące podobieństwo dwóch utworów :wink:.

Main theme music: Underground Wastes
Link w poście również jest już poprawiony.
Uwaga! Ponad 8 Mb, polecam ściągać w trakcie obiadu lub innego długiego posiłku.

Apeluję o dwie rzeczy.

1. Dosłanie kart przez osoby chcące dołączyć. Ostatni dzwonek!

2. Pisanie postów przez maruderów. Cieszę się, że dajecie mi tyle czasu na konstruowanie w spokoju przeze mnie kolejnych postów i kolejnych odsłon, ale +-tydzień to czas jak dla mnie wystarczający.

Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 07, 2007 1:47 pm

Popieram przedmówcę. Piszcie ludzie te posty... ja rozumiem, że praca i tak dalej, bo sam mam maturę w tym roku i biegam z jednych korków na drugie, a i w weekend chcę mieć trochę czasu, żeby wyjść gdzieś z kumplami, spotkać się z dziewczyną etc. ale chyba można poświęcić te 3 godziny na napisanie posta...

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 07, 2007 10:52 pm

Czasem 3 godziny nie wystarczą...

Tak czy inaczej, notka wstępna dotycząca Gharrela znalazła się już na Forum. Życzę miłej lektury.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 07, 2007 11:57 pm

Skończyłbym dziś ale teraz muszę się jeszcze ustosunkować do wypowiedzi Gharrela :? zbliża się 12:00 i naprawdę muszę już iść spać :) przysięgam wam na moce sfer jutro znajdziecie mój post sesyjny tam gdzie jego miejsce dziś poświęciłem na niego nawet więcej niż trzy godziny ale jak powiedział Zsu-Et-Am to jeszcze nie starczy 8) jutro wieczorem na 100% :D pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw lis 08, 2007 1:55 pm

No Briichan Ty z tymi wymówkami powinieneś zostać politykiem xD.

Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 09, 2007 2:40 pm

Salut!
Gnom na pokładzie, oj będzie się działo :>

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 1:04 pm

Sierak pisze:
No Briichan Ty z tymi wymówkami powinieneś zostać politykiem xD.

Sierak nie zdziw się jak za jakieś 5 lat na scenie politycznej pojawi się nowy gracz :)
a na razie bez dalszych wymówek(i z dołączonym przepraszam za spóźnienie wysyłam mój post)

Awatar użytkownika
Var Kezeel
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob lis 10, 2007 1:36 pm

Hym, hym... Ciężko się tego posta czyta. Zlane to wszystko i w ogóle. Ciężko.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 1:46 pm

co mam z ty zrobić? może wrzucę do worda i zrobię większy rozstrzał między zdaniami?

Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 1:46 pm

To ja go czytam zanim Agnostos znowu go usunie xD.
Przede wszystkim po co wkleiłeś myśli mojej postaci? Po drugie: kursywa i myślniki. Po trzecie odmieniaj rzeczowniki etc. :P . Czasami można odnieść wrażenie, że Ty piszesz, a czasami że kto inny.
Papierzasta... what is the hell with ya? Odpisz żesz.
Tak w ogóle to decydujmy się co, gdzie i robimy wypad stamtąd :P .
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2007 2:03 pm przez Sierak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 1:58 pm

no nie może zamiast usuwać podpowiedzcie mi jak go zmienić :razz:
no dobra wiem że jestem BARDZO kłopotliwym graczem ale naprawdę mi na tej sesji zależy. Sami widzicie że zastosowałem się do pierwszych uwag Mistrza może powinienem porobić więcej spacji i enterów? Naprawdę bardzo starałem się dopracować tego posta i bardzo chętnie dostosuje się do waszych uwag. Rozumiem że jestem denerwującym żółtodziobem ale każdy musi kiedyś zacząć Prawda? Nie proszę was o wyrozumiałość ale o porady co mam z tym postem zrobić żeby był czytelniejszy. PS. mam nadzieje że nie zostanę wyrzucony :?

Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 2:59 pm

Nie nie zostaniesz wyrzucony, ale to nie zmienia faktu, że twoja dusza już jest moja :razz:

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 4:08 pm

Popieram Var Kezeela.

Brilchan - zabierz się do tej notki jeszcze raz. Rozdziel pustymi liniami poszczególne akapity. Zastosuj tagi, tak jak to zalecił Agnostos (np. kursywę do wypowiedzi i myśli postaci). Popraw pisownię - przede wszystkim zadbaj o to, by po znakach interpunkcyjnych pojawiała się spacja, a zdania rozpoczynały się wielką literą. Skoro już o tym mowa, nie będę narzekać, jeśli wspomniane już wielkie litery nie będą się pojawiać ni z tego, ni z owego w najzupełniej przypadkowych miejscach (np. w środku zdania). Porozdzielaj także przemieszane wypowiedzenia...

Poniżej przykład zaczerpnięty z Twojej notki (który zresztą wygląda dziwnie znajomo... czyż nie wystąpił już w Twoim pierwszym, usuniętym poście?):
Wolumin Zamiast dawać mi obiecane przez nieznanego autora nowe doświadczenia i szerszy ogląd na świat On o zgrozo! Zaczął przy pomocy jakieś przeklętych sztuczek wyjaławić mój przecudny umysł!

Oto jak powinien on wyglądać:
~ [...] Odczytywany wolumin, miast zapewnić mi przyobiecywane przez tajemniczego autora doświadczenia i poszerzyć mą wiedzę o Wieloświecie, o zgrozo! - za sprawą jakieś przeklętej sztuki zwrócił się przeciwko mnie i spustoszył skarbiec mej pamięci!

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 4:27 pm

OK Zsu właśnie o takie coś mi chodziło już się zabieram za robotę thnx:D
Nefarius ciekawa propozycja pod warunkiem że w zamian za służbę otrzymam WIEDZĘ :razz:
pytanie chcecie żebym na razie skasował tego posta i wpisał go jeszcze raz w poprawionej wersji? Ale za to pamiętałem o podpisie :D
edit:
Zsu-Et-Am pisze:
Poniżej przykład zaczerpnięty z Twojej notki (który zresztą wygląda dziwnie znajomo... czyż nie wystąpił już w Twoim pierwszym, usuniętym poście?):

wtedy nie było jeszcze określonych zasad:) ale masz racje trzeba to zmienić

Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 4:52 pm

Koleżanka Papierzasta, jeśli nie odpowie do niedzieli, wypada z gry. Poza tym, dołączy do nas sir Baldur, więc jest szansa, że Zsu nie będzie musiał w swojej notce zmieniać liczby kompanów, którą był podał :wink:.

Nefarius pisze:
Nie nie zostaniesz wyrzucony

Wiesz, o tym w sumie ja decyduję :wink:.

A całkiem poważnie. Gra jest dla graczy i ma dostarczać wszystkim zabawy. Ja nie mam siły przebrnąć przez taką notkę, Brilchan. Nie dostosowałeś się nawet do wszystkich wymogów podanych przeze mnie ileś postów wyżej! Potraktuj to jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. W poniedziałek oglądam Twoją zedytowaną notkę i na jej podstawie podejmuję werdykt. Nie będę jej kasował, bo jeszcze nabęde złych nawyków. Skorzystaj z opcji edycji posta.

Moje porady: jak masz problemy ze starannym pisaniem, pisz notki dużo krótsze, ale koncentruj wszystkie wysiłki na poprawności pisowni. Najważniejsze jest nabycie pewnych nawyków. Czytaj dużo książek!

Przepraszam wszystkich za Brilchana i proszę o cierpliwość :).

Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 5:18 pm

Spoko :) .
Każdy kiedyś zaczynał xD.
Aż sobie przypominam, jak mnie, jeszcze wtedy nooba jeżeli chodzi o sesje PBF wtajemniczał... Nefarius w sesji Kleberna :) .

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 5:22 pm

Mistrzu nawet nie masz pojęcia jak dużo książek czytam to po pierwsze, Po drugie dziękuje za ostatnią szanse, po trzecie mam potworną dysekcje ale staram się nad nią pracować uwierzcie mi że w cele nie jestem zadowolony z tego że sprawiam tyle problemów :cry: Do kiedy mam poprawić tę notkę? i co rozumiesz przez "dużo krótsze"(tzz. jaka długość)?

Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 5:40 pm

Zrób, co potrafisz. Jeżeli nie czujesz jak pisać, mając do dyzpozycji całkiem niezłe próbki tekstów współgraczy, to będziemy się razem tylko i wyłącznie męczyli.
Ty nas. Ja Ciebie. A to byłoby bez sensu.

Termin masz w mym ostatnim poście.

A dysekcję to ja mogę co najwyżej przeprowadzić na Tobie...

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 5:43 pm

Brilchan... Wybacz, ale naprawdę nie rozumiem: co ma dysleksja do rzeczy?

Przeczytaj Regulamin Forum i odwiedź stronę Bykom-Stop! Zapoznaj się z jej treścią. Pobierz, zainstaluj i wykorzystuj jako przeglądarkę program FireFox 2 - pamiętaj, by poprawiać zaznaczane przezeń błędy. Czytaj dużo dobrych książek i ucz się pisowni na ich podstawie. I co najważniejsze: pracuj nad sobą.

Tymczasem jednak, w kwestii sesji, zastosuj się, proszę, do porady Agnostosa.

PS: Spróbuj pisać poprawnie w zwyczajnych, krótkich notkach - także poza sesją. Takie ćwiczenie może Ci tylko pomóc, na pewno zaś nie zaszkodzi. Z czasem stanie się to nawykiem. Wystarczy żebyś się pilnował i dbał o poziom swoich wypowiedzi, choćby zmuszało Cię to do kilkakrotnego czytania i poprawiania notki przed wysłaniem.
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2007 11:22 pm przez Zsu-Et-Am, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 6:00 pm

Zsu-Et-Am iAgnostos oczywiście macie racje ja się nie usprawiedliwiam chodzę na zajęcia korekcyjne czytam mnóstwo książek tylko wkurza mnie to że dla większości ludzi dyslektyk= leń. Zresztą nie dziwie im się bo większość osób z dysleksją używa choroby jako tarczy przeciwko całemu światu chciałem tylko żebyście wiedzieli że JA taki nie jestem. Dobra to był mały offtop, za poprawianie wezmę się niedługo i dzięki za linki pozdr.

Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 10, 2007 8:39 pm

Agnostos pisze:
Nefarius pisze:
Nie nie zostaniesz wyrzucony

Wiesz, o tym w sumie ja decyduję.

Wiem mistrzu, to był taki żarcik.

Agnostos pisze:
Przepraszam wszystkich za Brilchana i proszę o cierpliwość :).

Co do omawianego właśnie postu i jego autora, to myślę, że możecie z niego zejść. Chyba dość się nasłuchał. Myślę, że weźmie sobie do serca, co mu powiedzieliście albo najzwyczajniej załatwi sobie Worda i będzie w nim pisać, gdzie podkreślać mu będzie błędy.

Awatar użytkownika
Papierzasta
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

ndz lis 11, 2007 12:04 am

Alleluja, Papierzasta wróciła do żywych. A może i niekoniecznie zważywszy na to, jaką postać odgrywam ;).
W każdym bądź razie proszę mnie nie linczować, jak jednego posta napisałam, to już reszta pójdzie mi gładko i raczej udzielać się będę regularnie.
Tak BTW, podoba mi się pomysł z gnomem w drużynie :D! Dreamwalker - szacun ;).

Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz lis 11, 2007 4:44 am

Cieszę się z odzewu :).

Brilchan, pytałeś też uprzednio, jak krótkie posty masz pisać. Otóż proponowałbym posty o długości tego wysłanego przez Papierzastą. Jak zobaczę, że jesteś w stanie napisać coś takiego w sposób czytelny i bez błędów, przejdziemy krok dalej...

Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lis 11, 2007 9:14 am

Poszło :)

Sierak, nie wiem za bardzo czym jest eikeron, Agnostos nic mi nie mówił, a jak wpisałem w google to mi znalazło najpierw jakąś konsolę na xboxa a potem (jak wytypowałem "eikeron planescape") to znalazło tylko naszą sesję :mrgreen:

Ech, ja też gdzieś zgubiłem mój srebrzec :(

PS - Agnostos, trafimy kiedyś na plan Mechanusa?
Proszę, proszę, proszę, proszę :razz:

Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz lis 11, 2007 12:59 pm

Ar0n - akurat to chyba wcale nie wykracza poza nasze możliwości :wink:.

Tymczasem wypada ustalić, co zamierzamy zrobić. Mamy dwie możliwości: szukać czegoś w Hadesie (np. Zerthimona) albo też już teraz próbować szukać ucieczki, korzystając w tym celu z magii...

Notek na razie brakuje, poza tym różnie powstają, prosiłbym więc, by chociaż tutaj określić: kto skłania się do którego rozwiązania ("zostajemy" lub "ucieczka")?

Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lis 11, 2007 1:21 pm

Z Zerthimonem porozmawiam sobie nawet sam, już polazłem go szukać zresztą :wink:
A podróż to sigil to mój/nasz następny etap. W końcu devie to trochę zajmie.
Możecie rusząc beze mnie, psionika czyni cuda, wliczając w to podróż pozaplanarną.

Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz lis 11, 2007 2:12 pm

Do Sigil!
Ale nie spieszy mi się bardzo (póki mam zapasy).
Czemu prawie wszyscy mnie ignorują? Ładnie to tak? :>

EDIT:
Tak BTW, podoba mi się pomysł z gnomem w drużynie Very Happy! Dreamwalker - szacun Wink.

Dziękuję
Powiem tylko że w pierwotnym zamyśle miał być to alchemik, a potem miałem wizję :> (wizję postaci) i zmieniłem na kucharza.
Założenia zmieniały się dość często, a i tak wszystko ostatecznie uformuje się na sesji.
Np ciało Fantarina uformuje się w krawy placek wgnieciony w ziemię jak kiedyś wkurzę drużynowego czarta :>

Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz lis 11, 2007 2:42 pm

Dobrze. Dodam tylko, że o to własnie mi chodziło, byście zaraz po umieszczeniu wprowadzających notek przeszli do bardziej komunikatywnego sposobu wyrażania się. Znaczy do krótszych, pełniejszych ekspresji i bardziej komunikatywnych (co nie znaczy mnie estetycznych!) postów.

Co do waszych interakcji macie wolną rękę póki nie wkroczę ponownie do akcji. Jeszcze jedno: wszelkie próby poważniejszej ingerencji w Wasz los (vide podróż do innego planu choćby) proszę konsultować ze mną przed napisaniem posta, w którym owe działanie następuje. Niestety nie możecie mnie postawić w obliczu faktów dokonanych, bo posta zawsze mogę dwoma kliknięciami usunąć :wink:.

A swobodę w kreowaniu gry podług własnych wizji i tak będziecie mieli dużą. Coraz większą.

Pozdrawiam.