Zrodzony z fantastyki

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Boski Protektor

wt lis 06, 2007 9:35 pm

Jeden z moich graczy gra paladynem. Zauważyłem, że ta klasa to trochę taki niedoróbek xDD Może niektórzy mnie zbesztają nieco za me słowa, ale nawet prestiżówki nie są za dobre na paladyna, raczej bezużyteczne :) Dlatego pomyślałem o stworzeniu klasy prestiżowej, która będzie reprezentowała przedstawiciela swego praworządnego-dobrego Boga w walce ze złymi stworzeniami, nieumarłych w to wliczając. Chodziło mi o walkę epickim mieczem rażącym wrogów, w pełnej zbroi płytowej mieniącej się w słońcu nie o odpędzanie, bo to jest dla dzieci i kapłanów xD Nazwałem go Boskim Protektorem ;]

Boski Protektor

Boscy Protektorzy to osoby w służbie swego boga broniących wszelkiego nie-złego istnienia przed istotami z piekieł, nieumarłymi i złymi istotami. Ich umiejętności w walce z nimi jak również obronie własnej i innych przeciw nim są nadzwyczajne i spływają z łaski Boga, którego wyznają. ich celem jest ciągła i bezinteresowna walka z jego wrogami, ich tchnieniem jest miecz, ich nadzieją jest ich Bóg.

KW: k10

Wymagania:
Charakter: Praworządny dobry
Atuty: Dodatkowe ugodzenie
Umiejętności: Wiedza (religia): ranga 10
Specjalne: Musi zniszczyć złe, potężniejsze stworzenie bezinteresownie.

Umiejętności klasowe:
Nie żebym był jakimś leniem czy coś, ale takie same jak u paladyna ;]
Punkty umiejętności na każdym poziomie: 2+modyfikator z Int

Poziom Baz. atk. Wyt Ref Wola Specjalne
1 +1 +2 +0 +0 Boskie uderzenie
2 +2 +3 +0 +0 Ochrona przed złem +1
3 +3 +3 +1 +1 Dodatkowe ugodzenie
4 +4 +4 +1 +1 Ochrona przed złem +2
5 +5 +4 +1 +1 Cha +2
6 +6 +5 +2 +2 Ochrona przed złem +3,
Dodatkowe ugodzenie
7 +7 +5 +2 +2
8 +8 +6 +2 +2 Ochrona przed złem +4
9 +9 +6 +3 +3 Dodatkowe ugodzenie
10 +10 +7 +3 +3 Wysłannik Boga

Właściwości klasowe:

Biegłość w broni i pancerzu: Mnisi Czarnej Pięści nie zyskują biegłości w broni, pancerzu ani tarczach.
Boskie uderzenie Raz na dzień Boski Protektor może wykorzystać dwa ugodzenia zła, aby zabić lub zniszczyć złe stworzenie. Ofierze przysługuje rzut obronny na Wyt. (ST: 10 + Charyzma + poziom w tej klasie prestiżowej). jeżeli ofierze rzut obronny się powiedzie, ofiara musi wykonać rzut na Refleks (ST: 15), jeśli jej się nie uda cios działa jak ugodzenie zła, tyle że do obrażeń z poziomu paladyna dodaj poziom Boskiego protektora, w przeciwnym wypadku, cios działa jak ugodzenie zła.
Ochrona przed złem +1: Po osiągnięci 2. poziomu w tej klasie prestiżowej, Boskiego Protektora otacza aura, zapewniając mu premię z olśnienia +1KP, i premię z olśnienia +1 do rzutów obronnych przeciw atakom niemagicznym złych stworzeń i nieumarłych.Premie rosną do +2 na 4. poziomie, +3 na 6. i +4 na 8.
Dodatkowe ugodzenie: na 3., 6. i 9.poziomie Boski Protektor otrzymuje atut Dodatkowe ugodzenie.
Charyzma +2: na 5. poziomie Boski Protektor otrzymuje odziedziczoną premię do Charyzmy +2.
Wysłannik Boga: zyskując 10. poziom w tej klasie prestiżowej, Boski Protektor jest obdarzony świętą łaską swego Boga, jeśli tego sobie życzy, wyrastają mu skrzydła (50/50, że białe lub półprzezroczyste), oprócz tego jest traktowany jako przybysz, a konkretnie niebianin, z tego względu nie działają na niego czary typu Zauroczenie osoby, ale za to jest podatny na efekty odpędzające przybyszów. Boski protektor wybiera jeden typ oręża (np. wielki miecz, krasnoludzki topór itp.), który w jego rękach zadaje złym i nieumarłym stworzeniom +1k4 świętych obrażeń i dostaje przeciw nim premię +2 do ataku, oprócz tego zakres zagrożenia krytykiem przeciw tym stworzeniom tym typem oręża zwiększa się o 1. Jeśli jakiekolwiek złe stworzenie dotknie Boskiego Protektora to otrzymuje 1k6 świętych obrażeń. Otrzymuje też redukcję obrażeń od złych stworzeń 5/- i wyczuwa złe stworzenia w promieniu 27m, tak jakby używał czaru Wykrycie zła, może się też skoncentrować, aby wyczuł ile aur działa itd.

Awatar użytkownika
Basior
Stały bywalec
Stały bywalec

wt lis 06, 2007 10:20 pm

Potężniejszy od czego? Można to różnie interpretować. Napisz może, że o SW5 lub wyżej. Proponowałbym też zaznaczenie, iż potwora musi zabić sam.
We właściwościach klasowych. Jaki Mnich Czarnej Pięści (:
Nie wiem czy, aby na pewno nie jest zbyt przepakowany.

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt lis 06, 2007 10:41 pm

Nie chciałem żeby to zabrzmiało tak mechanicznie, np. o liczbie KW większej o 4 niż ty. Chodzi mi o to, że jest to wola, czy raczej wybór MP. A co do przepaka, to tak myślałem, żeby usunąć te dodatkowe obrażenia i dodatkowe plusy do ataku, ale z drugiej strony warto zauważyć, że te wszystkie plusy tyczą się złych stworzeń, tak więc, jeśli walczy on z chociażby z chaotycznym neutralnym przeciwnikiem to te plusy idą się ..... w las :) Poza tym paladyn wraz z poziomem otrzymuje dodatkowe obrażenia z ugodzenia, większą ilość leczenia z nakładania rąk a do tego Boski Protektor nie zdobywa nowych czarów, co nie daje mu możliwości rzucania czarów 4-poziomowych, niektóre z nich są naprawdę silne.

Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec

wt lis 06, 2007 11:18 pm

1. Uważam, że można spokojnie znaleźć sporo klas prestiżowych dla paladynów, które wcale nie są słabe. Warto w tym celu zajrzeć do Champions of Valor i Book of Exalted Deeds.

2. Otoczka fabularna, bez niej ani rusz. Pozwala ona graczom lepiej wczuć się w swoją postać, nadaje prawdziwości klasie jako BN'owi a ponadto pozwala czyniącym uwagi do samej klasy skupić się na tym jaka ona ma być.

3. Dlaczego jest wymagany praworządny dobry charakter? Przecież nie określasz jakiemu bogu służą Boscy Protektorzy. Mają to być obrońcy zwykłego ludu przed złem, charaktery neutralny dobry i chaotyczny dobry nadają sie wg. mnie do tego tak samo.

4. Jak już mówił Basior, napisz w wymaganiach co to oznacza potężniejszy. To powinno być rozpisane mechanicznie skoro dajesz to w wymaganiach.

5. Klasa moim skromnym zdaniem za słaba (co częstym szczególnie nie jest), na ostatnim poziomie Wysłannik Boga daje mu fajne premie, ale na niższych poziomach nie ma niczego ciekawego. Dodatkowe ugodzenie nie jest niczym szczególnie potężnym, Boskie uderzenie ze ST na refleks 15 jest na wyższych poziomach bardzo łatwe do przerzucenia.

6.
Zamaskowany Muchador pisze:
przeciw atakom niemagicznym złych stworzeń

Co oznacza dla ciebie niemagicznych? Nie posiadających żadnych zdolności czaropodobnych? A ci, którzy potrafią rzucać czary, są magiczni czy nie?

7. Charyzma +2. Skąd to się bierze? Dlaczego Boski Protektor jest obdarzany zwiększeniem atrybutu? Czemu, skoro ma być to postać głównie walczące, nie otrzymuje on od swego boga premii do siły?

8. Wysłannik Boga. Jest taktowany jako przybysz, ale jaki jest jego plan ojczysty? Czy może być normalnie wskrzeszany? Może można go wygnać na jego ojczysty plan? Dlaczego nagle jeden typ oręża staje się dla niego taki ważny, oprócz tego kawałka nigdzie w klasie prestiżowej nie ma nic wspomniane o jego broni, nie musi on mieć w niej nawet zogniskowania. Czy nie lepiej byłoby mu dać taką premię niezależnie od używanej broni? Wyrastają mu skrzydła, a jaką ma prędkość, zwrotność?

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lis 07, 2007 4:54 pm

Ad. 3 Właściwie mógłby być każdy dobry.

Ad. 4 Chciałem właśnie bez mechaniki, jak już mówiłem, to powinien ustalić MP, zależnie od przedmiotów jakie postać posiada i drużyny, z jaką tą potężniejsza postać powinna zabić, powiedziałem też potem, że powinno to być w granicach 4KW, może 5.

Ad. 5 Widzę, że nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem, jak również innych postów się tu znajdujących. Napisałem, że ST do przebicia Boskiego uderzenia to 10 + Cha + poziom Boskiego Protektora, a ST na Refleks tyczy się dodatkowych obrażeń, w przypadku sukcesu w poprzednim żucie. Na przyszłość: czytaj dokładniej ;)

Ad. 6 Chodziło mi o ataki niemagiczne, nie niemagiczne stworzenia. Może rzeczywiście można to źle zrozumieć, za co przepraszam.

Ad. 7 Charyzma, jak już mówiłem, jest potrzebna do większego ST Boskiego uderzenia, tak więc, Bóg zsyła Boskiemu Protektorowi "siłę", aby skuteczniej zabijać złe stworzenia.

Ad. 8 Wysłannik Boga jest TRAKTOWANY jak przybysz, nie oznacza to, że nim jest w dosłownym tego słowa znaczeniu, może być wskrzeszany, po prostu zapomniałem o tym napisać ;) Jak dobrze wiemy, do każdego Boga "przypisany" jest jakiś oręż, tak więc Wysłannik Koga też przypisuje sobie oręż, upodabniając się bardziej do bogów. Napisałem, skrzydła jak u niebianina, tak więc szybkość i zwrotność jak u niebianina ;)

Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec

śr lis 07, 2007 9:47 pm

Ad. 5 Widzę, że nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem, jak również innych postów się tu znajdujących. Napisałem, że ST do przebicia Boskiego uderzenia to 10 + Cha + poziom Boskiego Protektora, a ST na Refleks tyczy się dodatkowych obrażeń, w przypadku sukcesu w poprzednim żucie. Na przyszłość: czytaj dokładniej Wink

Ależ przeczytałem bardzo dokładnie, po prostu uważam, że to ciągle za mało. Tak naprawdę jest to więc ugodzenie zła, bo późniejsze obrażenia doliczane od Boskiego Protektora rzadko kiedy będą doliczane.

Napisałem, skrzydła jak u niebianina, tak więc szybkość i zwrotność jak u niebianina Wink

Jak u którego niebianina? Solar ma szybkość 45m (dobra), Planetar 27m (dobra), Archon-lampion 18m (doskonała), etc. Czy chodziło ci o półniebianina?

Ofierze przysługuje rzut obronny na Wyt. (ST: 10 + Charyzma + poziom w tej klasie prestiżowej).

Czy chodziło o modyfikator z charyzmy?

Jak dobrze wiemy, do każdego Boga "przypisany" jest jakiś oręż, tak więc Wysłannik Koga też przypisuje sobie oręż, upodabniając się bardziej do bogów.

Skoro więc ma się upodobniać do swego boga, to postuluję, za tym, by w wymaganiach znalazło się zogniskowanie broni (tu oręż bóstwa).

Ad. 3 Właściwie mógłby być każdy dobry.

Więc dlaczego nie jest? Nie żebym szukał szczególnie jakiejś dziury w całym, po prostu się pytam.

Mimo wszystko uważam, że klasa nadal jest zbyt słaba, brak jej naprawdę potężnych zdolności, może, skoro ma się upodabniać do niebian, to niech podczas tej klasy zacznie się przemieniać w półniebianina, by pod koniec zyskać jego szablon? Spora ilość różnorakich premii zrównoważy brak mocnych zdolności.

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob lis 10, 2007 4:45 pm

Ależ przeczytałem bardzo dokładnie, po prostu uważam, że to ciągle za mało. Tak naprawdę jest to więc ugodzenie zła, bo późniejsze obrażenia doliczane od Boskiego Protektora rzadko kiedy będą doliczane.

Nie wiem jak tobie, ale mi robi różnicę, zadać obrażenia, a zabić, czy zniszczyć.

Więc dlaczego nie jest? Nie żebym szukał szczególnie jakiejś dziury w całym, po prostu się pytam.

Bo ja tak ustaliłem, jak masz inne propozycje, zrób własną klasę prestiżową i ją przedstaw.

Jak u którego niebianina? Solar ma szybkość 45m (dobra), Planetar 27m (dobra), Archon-lampion 18m (doskonała), etc. Czy chodziło ci o półniebianina?

Tutaj rzeczywiście się pomyliłem, za co przepraszam, tak chodziło mi o półniebianina.

Jak dobrze wiemy, do każdego Boga "przypisany" jest jakiś oręż, tak więc Wysłannik Koga też przypisuje sobie oręż, upodabniając się bardziej do bogów.

Skoro więc ma się upodobniać do swego boga, to postuluję, za tym, by w wymaganiach znalazło się zogniskowanie broni (tu oręż bóstwa).

"Postuluję" - nie jesteś w urzędzie, możesz najwyżej zaproponować ;) Według mnie, zogniskowanie broni (oręż bóstwa) zbyt ograniczałoby Boskiego Protektora, poza tym, Boski Protektor, upodabnia sie do stanu boskiego, nie do swego bóstwa.

Mimo wszystko uważam, że klasa nadal jest zbyt słaba, brak jej naprawdę potężnych zdolności, może, skoro ma się upodabniać do niebian, to niech podczas tej klasy zacznie się przemieniać w półniebianina, by pod koniec zyskać jego szablon? Spora ilość różnorakich premii zrównoważy brak mocnych zdolności.

Co masz na myśli, mówiąc, naprawdę mocnych zdolności, czyżby chodziło ci o super boost koks na maxa, dający +20 do siły na stałe, czy może, że każdy cios zabija z ST na wytrwałość, refleks i wolę: 25 + poziom + Cha? :) Ty, ani żeden z twoich znajomych zapewne nie grał tą klasą, ale jeden z moich graczy gra nią już i jakoś jest różnica, niźli grałby paladynem. Wyobraź sobie sytuację, oblężane miasto, potężna kapłanka drow na czele armii nieumarłych, wprawdzie słabych zombiaków, ale ilość 1000 mówi sama za siebie, zwłaszcza, przy ataku na miasteczko. Boski Protektor podczas gdy zombie wdarły się do miasta, chociaż dostają niezłe cięgi i mają duże straty, w porównaniu z obrońcami, dostaje sie na tyły, gdzie znajduje się wyżej wspomniany drow. Co robi Boski Protektor? Zabija tego drowa jednym Boskim uderzeniem. Warto wspomnieć, że drow był o 4 poziomy wyższy i do tego miał za ochroniarza kolosalnego zombie. Inna sytuacja, jest taka, że Boskiego Protektora nie mogą trafić złe stwory, bo ma za dużo KP, jest takim czołgiem wśród nich. może jeszcze nie na 2 poziomie, ale na wyższych - owszem.

Czy chodziło o modyfikator z charyzmy?

Pytanie właściwie nie na miejscu, wiadomo, że modyfikator, chociaż nie jest to wprost napisane, nie widziałem nigdy, żeby do jakiegoś ST dodawana została faktyczna wartość atrybutu. Wiem, też, że ty wiedziałeś o tym także, więc nie zadawaj głupich pytań ;] I nie odpowiadaj, że ktoś mógłby nie wiedzieć, bo jak nawet zaistniała by taka sytuacja, to sam napisze posta z takim pytaniem :P

P.S. Może moje odpowiedzi mogą sugerować, że odpowiadam na nie niechętnie i mam cię po dziurki w nosie, ale tak nie jest, naprawdę ;] Cieszy mnie, że ktoś się zainteresował moja klasą i poprawia ewentualne błędy.
P.S.2 W wymaganiach zapomniałem napisać "Bóstwo: nie-chaotyczne i nie-złe", nie wiem czemu nie napisałem, miałem zapisane na kartce, myślałem, ze przepisałem wszystko, przepraszam. Inna sprawa, że ta klasa jest do 3.0, a w 3.0 jest dużo niejasności xD <lol> ;)

Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lis 11, 2007 9:29 am

nie są za dobre na paladyna, raczej bezużyteczne

Bo ja tak ustaliłem, jak masz inne propozycje, zrób własną klasę prestiżową i ją przedstaw.

I po co się człowiek tak męczy...
No i sprowokowałeś mnie do autoreklamy :evil:

Niebiański Apostoł [epicki]
Psychorycerz
Stróż Czystości
Anielski Hoplita

Nie mówiąc już o całej masie klas podręcznikowych, typu zajefajny Pious Templar (Templariusz) czy Fist of Raziel (mistrz ugodzenia zła).

Co do klasy to nawet nawet, chociaż boskie uderzenie beznadziejnie słabe.
No i brak obrazka, opisu fabularnego i jakichś naprawdę oryginalnych zdolności. Ale jak już mówiłem nie jest źle. Jednak jak już mówiłem podobne klasy istnieją - Stróż Czystosci chroni przed złem i wykorzenia je, podobnie jak Templariusz, a Pięść Raziela jest mistrzem w ugodzeniu zła. Anielską aparycję posiadają natomiast anielski hoplita & niebiański apostoł :razz:
Psychorycerz to z kolei coś jak celebrial knight z 2 edycji, taki paladyn ze szczyptą psioniki, bardzo ciekawy twór moim zdaniem, choć Suld uważa, że ta klasa jest dowodem, że nie rozumiem ideii psioniki :mrgreen:

Nie wiem, czy jest sens to łączyć w jednej klasie, lepiej żeby to miało jakiś sens, a nie było robione pod gracza :wink:

Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz lis 11, 2007 11:32 am

Co prawda ja w odróżnieniu od Ar0na nie wyprodukowałem żadnej klasy prestiżowej, ale mimo to będę dalej dowodził swoich racji.

1.
Zabija tego drowa jednym Boskim uderzeniem. Warto wspomnieć, że drow był o 4 poziomy wyższy i do tego miał za ochroniarza kolosalnego zombie.

W tejże sytuacji Kapłanka ma poziom gdzieś tak z 12 minimalnie, więc HP ma pewnie tak z 88. Zakładając, że ten paladyn ma 26 siły i miecz +5 i charyzmę 18, to nawet jeżeli wyrzuciłby 12 na mieczu dodał +12 z siły + 5 z magii +12 z ugodzenia zła i +1 z boskiego uderzenia nadal wyniosłoby to jakieś 42 punkty obrażeń, więc nawet i krytyk by tutaj za bardzo nie pomógł. Jakim więc niby cudem zarąbana została ta drowka? A może ja strzelając w statystykach drastyczne je obniżyłem?

2.
Nie wiem jak tobie, ale mi robi różnicę, zadać obrażenia, a zabić, czy zniszczyć.

Boskie uderzenie Raz na dzień Boski Protektor może wykorzystać dwa ugodzenia zła, aby zabić lub zniszczyć złe stworzenie. Ofierze przysługuje rzut obronny na Wyt. (ST: 10 + Charyzma + poziom w tej klasie prestiżowej). jeżeli ofierze rzut obronny się powiedzie, ofiara musi wykonać rzut na Refleks (ST: 15), jeśli jej się nie uda cios działa jak ugodzenie zła, tyle że do obrażeń z poziomu paladyna dodaj poziom Boskiego protektora, w przeciwnym wypadku, cios działa jak ugodzenie zła.

Może ja jestem jakiś ślepy, ale gdzie w opisie Boskiego uderzenia napisane jest, że jeżeli testu na refleks się nie zda, to się ginie?

3.
"Postuluję" - nie jesteś w urzędzie, możesz najwyżej zaproponować

Gwoli ścisłości postulować znaczy także proponować.

4.
Pytanie właściwie nie na miejscu, wiadomo, że modyfikator, chociaż nie jest to wprost napisane

Nie chodzi o to, że tego nie wiadomo, tak przyjęło się pisać i należy się pewnych kanonów trzymać.

Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz lis 11, 2007 11:32 am

Co prawda ja w odróżnieniu od Ar0na nie wyprodukowałem żadnej klasy prestiżowej, ale mimo to będę dalej dowodził swoich racji.

1.
Zabija tego drowa jednym Boskim uderzeniem. Warto wspomnieć, że drow był o 4 poziomy wyższy i do tego miał za ochroniarza kolosalnego zombie.

W tejże sytuacji Kapłanka ma poziom gdzieś tak z 12 minimalnie, więc HP ma pewnie tak z 88. Zakładając, że ten paladyn ma 26 siły i miecz +5 i charyzmę 18, to nawet jeżeli wyrzuciłby 12 na mieczu dodał +12 z siły + 5 z magii +12 z ugodzenia zła i +1 z boskiego uderzenia nadal wyniosłoby to jakieś 42 punkty obrażeń, więc nawet i krytyk by tutaj za bardzo nie pomógł. Jakim więc niby cudem zarąbana została ta drowka? A może ja strzelając w statystykach drastyczne je obniżyłem?

2.

Może ja jestem jakiś ślepy, ale gdzie w opisie Boskiego uderzenia napisane jest, że jeżeli testu na refleks się nie zda, to się ginie?

3.
"Postuluję" - nie jesteś w urzędzie, możesz najwyżej zaproponować

4.
Pytanie właściwie nie na miejscu, wiadomo, że modyfikator, chociaż nie jest to wprost napisane

Nie chodzi o to, że tego nie wiadomo, tak przyjęło się pisać i należy się pewnych kanonów trzymać.

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz lis 11, 2007 3:15 pm

Ad. 2
Boskie uderzenie Raz na dzień Boski Protektor może wykorzystać dwa ugodzenia zła, aby zabić lub zniszczyć złe stworzenie. Ofierze przysługuje rzut obronny na Wyt. (ST: 10 + Charyzma + poziom w tej klasie prestiżowej).

To znaczy, że Boskie uderzenie zabija lub niszczy, zależnie od tego, jakiego typu jest, tak więc zabija drowa, a niszczy nieumarłego, lecz stworzenie ma prawo do wykonania rzutu obronnego, aby sie temu przeciwstawić. Widzę, że jednak nie bardzo się doczytałeś tego, co napisałem ;) Jest to także odpowiedź na pytanie 1.

Może ja jestem jakiś ślepy (...)

Tak, jesteś ślepy ;)

Ad. 3

Gwoli ścisłości: "postulować - domagać się od kogoś zrobienia czegoś, przedstawić swoje żądania, jakąś propozycję" źródło: Słownik Współczesnego Języka Polskiego.

Brzmi, jakby ktoś kiedyś cię skrzywdził, a ty teraz się mścisz xD

Awatar użytkownika
Ar0n
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lis 11, 2007 3:55 pm

Ej no spokojnie...
Przypominacie mi mnie z czasów niedawnej młodości :razz:

Wygląda to lepiej, ale zająłbym sięstroną fabularną też.

Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz lis 11, 2007 6:03 pm

Gwoli ścisłości: "postulować - domagać się od kogoś zrobienia czegoś, przedstawić swoje żądania, jakąś propozycję" źródło: Słownik Współczesnego Języka Polskiego.

http://www.slownik-online.pl/kopalinski ... 7B9E37.php

Brzmi, jakby ktoś kiedyś cię skrzywdził, a ty teraz się mścisz xD

Tak, właśnie tak było skrzywdziłem się sam nie tworząc żadnej klasy prestiżowej i w związku z tym mszczę się na tobie rzucając jakieś uwagi. Teraz kiedy odkryłeś ten straszny i haniebny sekret nie wiem co zorbić.

Tak, jesteś ślepy

No cóż, wydało się, jak ja teraz spojrzę sobie w oczy. Swoją drogą cofam przy tym słowa, jakoby klasa była zbyt słaba.

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn lis 19, 2007 5:53 pm

Zamaskowany Muchador napisał:

http://www.slownik-online.pl/kopalinski ... 7B9E37.php

No cóż, dopiero na końcu jest napisane 'proponować' :P Wiem, że to pewnie niczego nie dowodzi, że jest na końcu, ale jednak te z przodu mają pierwszeństwo xD (proszę tego nie komentować, bo i tak nie odpowiem, a co :P ).

Swoją drogą cofam przy tym słowa, jakoby klasa była zbyt słaba.

Nie powiem, "Dzięki, że w końcu przyznałeś mi rację", bo racji nie miałem we wszystkim :P i w ogóle dzięki za poprawianie błędów.

Awatar użytkownika
Pavel
Stały bywalec
Stały bywalec

Boski Protektor

pn lis 19, 2007 7:21 pm

Klasa ogólnie niezła. Podoba mi się pomysł ze skrzydłami. Ale rycerz kielicha jest naprawdę fajną klasą dla paladyna. Znajdziesz go w obrońcach wiary. :razz:

Zamaskowany Muchador
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt lis 20, 2007 11:17 pm

Widziałem tą klasę, teraz nie pamiętam dokładnie co takiego miała, ale pamiętam, że strasznie mi sie nie spodobała :razz: