Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Orrin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:35 pm

Mój świat - pomocy

śr lis 07, 2007 5:56 pm

Wiec to jest tak:
Tworzę świat,korzystam z "Światotworzenia" ale... pytam się czy ktoś zna jeszcze jakieś poradniki(szczeguowe!!) w tym temacie?
1.Z google korzystałem-nic
2.W tym temacie będę zamieszczał prośby i pytania względem własnych settingów
3.Nie wiem gdzie zamieścić ten temat więc robię to tu.
 
Awatar użytkownika
smiechan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: śr sty 11, 2006 5:40 pm

śr lis 07, 2007 6:02 pm

Tworzę świat,korzystam z "Światotworzenia" ale... pytam się czy ktoś zna jeszcze jakieś poradniki(szczeguowe!!) w tym temacie?


Polecałbym na początek słownik ortograficzny, albo chociaż korektę w Wordzie lub choćby Firefoxie:P
Mówię to jak najbardziej poważnie, jeśli chcesz by ludzie poświęcali swój czas i Tobie pomagali, to Ty poświęć swój czas i przedstaw swoją twórczość, swoje problemy w formie przystępnej, nie odstraszającej tak rażącymi błędami.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

śr lis 07, 2007 6:13 pm

Wzmiankę o "szczeguowość" pozwolę sobie przemilczeć.

Google, powiadasz? Ja wynalazłem np. to. Także tutaj można znaleźć kilka (dokładniej, dziewięć) tekstów dotyczących światotworzenia - tym razem dominuje jeden rozbudowany przykład, niewiele za to teorii.

Szczerze mówiąc, temat ten nie ma większego sensu, o ile nie zamierzasz nadać mu jakiegoś konkretnego celu. Z prostego względu - tę funkcję ("prośby i pytania odnośnie settingów autorskich") pełni już istniejący dział Forum, w którym można również prezentować opracowywane światy. Znajdziesz go tutaj - tam też przenoszę ten wątek.

Oczekuję zmian w temacie, które nadadzą mu jakiś cel (np. zwiążą go z konkretnym światem, który zaprezentujesz - bądź pojawi się w nim jakiś rzeczywisty problem, względem którego oczekujesz konkretnej pomocy). W innym wypadku zostanie on zamknięty.
 
Awatar użytkownika
Orrin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:35 pm

śr lis 07, 2007 6:34 pm

Okey już poradników nie potrzebuję.

PS:Jeśli ktoś wie jak wygląda mapa Eberronu a zna się na grafice komputerowej-mógłby mi zrobić mapę PODOBNĄ to tej Eberrońskiej?
Z góry dziękuję :)
 
Awatar użytkownika
Basior
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 6:38 pm

czw lis 15, 2007 6:48 pm

Komputerowej, nie. Zwykłej, tak. Jak chcesz to mogę narysować. Potem do skanera, e-mail. Jak bardzo chcesz, to kontakt na GG.

PS. Może nie tyle ja co mój koleś. A raczej my obaj, no mało istotne, ale mówię.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość