Zrodzony z fantastyki

 
Tei-chan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 06, 2007 8:07 am

Figurki, gdzie kupić?

wt gru 11, 2007 10:00 pm

Chciałbym zadac dośc nietypowe pytanie ale gdzie mozna nabyc figurki z gatunku Manga & Anime? Znacie może jakieś sklepy? keidyw istnioło ich trochę ale teraz wiekszosc się polikwidowała. Czy jedynie istnieje Aliensgroup.pl? Prozę pomóźcie, gdzie mógłbym takie figurki znaleźć?
 
ja-jaszczur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 2:41 pm

wt gru 11, 2007 11:18 pm

Aliensgroup akurat na mangowe figsy ma takie narzuty, że głowa mała. Jeśli masz karte płatniczą, atakuj webowe sklepy w us lub bezpośrednio w japonii - gwarantuję, że przy dzisiejszym, śmiesznym kursie dolara wyjdzie Ci a)znacznie taniej b) wybór bez porównania większy. Sprawdź animekrazy.com, animenation, entertainmentearth.com, www.play-asia.com albo pogooglaj. Jeśli nie masz - załatw sobie ;) Albo, jako żeś z Wrocławia poślij mi PM. Zaradzim coś.
 
Tei-chan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 06, 2007 8:07 am

śr gru 12, 2007 4:56 pm

Dzieki za adresy,posprawdzam popatrze no i oczywiście sprawdzę czy moją karta moge płacić przez net. Dawniej z tego co pamietam to było paes kelepów jeszcze w Polsce, w którcyh mozna było nabyć figurki i artbooki a teraz jest ich na lekarstwo mimo tego, ze nasz rynek chyba juz się przyzwyczaił do Mangi&Anime. Wiem, ze jeszcze funkcjonuja bardzo dobrze Honya.pl i Gashapon.pl. Z tym, ze w Honya mozan kupić tylko orginalne artbooki, rastry i komiksy, natomaist Gashapon zajmuje sie brylokami, pluszakami i figurkami ale jest ich tam narazie mały wybór. W tym wypadku wygrywa AliensGroup, co prawda marże maja zabójczą ale wybór już większy i fugurki w dośc sporych rozmiarach co mnie cieszy (więcej szczegółów). Chyba poza tym moge tylko polegac na sklepach zagranicznych chyba, z ektos wie jeszcze o jakiś.

PS. Dzięki Ja-jaszczur za propozycje i podanie sklepów. POzdówki dla wszystkich z mojego ukochanego rodzinnego miasta Wrocławia. :)
 
Awatar użytkownika
Kaos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: pt gru 14, 2007 9:18 am

pt gru 14, 2007 9:45 am

Polecam śląskie imago www.imago.com.pl .Może mniejszy wybór ale przesyłka taniej wyjdzie.
 
Awatar użytkownika
MunchKing
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1288
Rejestracja: czw sty 27, 2005 8:12 pm

pt gru 14, 2007 3:02 pm

Osobiście zaopatruję się na Ebay'u, ale jak wiadomo wysyłka nie jest tania. Ostatnimi czasy zapłaciłem za wysyłkę niemal tyle co za dwa figsy. Jednak mimo drogiej przesyłki, jest tam ogromny wybór. No i oczywiście można znaleźć odnośniki do innych (ch)amerykanckich sklepów. Co do postów powyżej...Aliensgroup w istocie ma mały wybór.
 
Tei-chan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 06, 2007 8:07 am

ndz sty 20, 2008 9:45 pm

Pierwsze pytanie gdzie na imago.com.pl są figurki?
Po drugie ostatnio pisałem z ludźmi z aliensgroup i złatwiaja figurki jakie chcesz pod warunkiem, ze sa dostepne u dostawców na Europę.
Co do ebay.pl to mam pytanie odnośnie paypala, ktoś z was korzysta? Jesli tak to czy bardzo zdzierająi na jakiś zasadach to działa?
pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Kaos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: pt gru 14, 2007 9:18 am

pn sty 21, 2008 7:12 pm

Przyznaje na stronie nie znalazłem a jestem z tych okolic i fixy widziałem w sklepie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość