Zrodzony z fantastyki

 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

Cechy charakteru [propozycje i pomysły]

ndz gru 23, 2007 11:55 pm

Hej,

Myślę, że nazwa i opis tematu mówią same za siebie.
Sądzę, że brakuje paru cech w Podręczniku Gracza, dlatego też postanowiłem na razie opisać na własną rękę jedną z nich (akurat była potrzebna do mojego bohatera). Zapraszam do zapoznania się z nią, a także do tworzenia własnych, nowych cech ;-).



Nieśmiały
„Co sądzisz o tym?” „E… Hmmm…”
Brak pewności siebie, a może lęk przed zranieniem kogoś? Nieważne, dlaczego, ale należysz do tego grona osób, które próbują uniknąć przedstawienia swojego zdania. Nie można powiedzieć jednak, że jego nie masz. Wręcz przeciwnie. Wszystko dokładnie analizujesz, lecz nigdy nie chcesz tego pokazać. Wolisz usunąć się do postaci wiecznego potakiwacza, który nikogo nie zrani lub nie wygłupi się w jakiś sposób. Może to wynikać także z potrzeby ułatwienia sobie życia - o wiele łatwiej przytakiwać niż prowadzić dalej dyskusję.
Gdy dochodzi jednak do sytuacji, kiedy ktoś zaczyna wymuszać od ciebie twoją opinię, zaczynasz się denerwować. Możesz nawet wybuchnąć gniewem na niczego nieświadomym rozmówcy.
Szczęście: Kiedy bohater na siłę będzie unikał odpowiedzi wprost.
Furia: Kiedy ktoś uparcie dąży do uzyskania opinii lub zdania na jakiś małoważny temat od bohatera.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość