Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
KibaMyszaq
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 3:33 pm

Szybki początek

ndz sty 20, 2008 6:17 pm

Został mi już tylko tydzień ferii a chętnie zagrał bym w ten system coś takiego dla odmiany chciałem spytać o jakies dobre rady przedstawienie mechaniki w skrócie opis świata bo książka troche długa a chciał bym jeszcze w te ferie zagrać sobie. Jak najlepiej zacząć może nawet jakąś przygode na początek fajną polecicie po prostu jak w temacie chce jak naj szybciej zaczoc grac co naj lepiej zrobic w tym kierunku

Poprawiam temat - Chavez
 
Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3802
Rejestracja: ndz mar 23, 2003 12:10 am

ndz sty 20, 2008 8:37 pm

O lol, człowieku! Prosisz innych aby poświęcili swój czas i streścili Ci mechanikę, opis świata i ogólnie podręcznik, bo Tobie nie chce się go przeczytać?! Przeczytanie Crystalicum to jeden wieczór.

Aby jak najszybciej zagrać w Crystalicum albo znajdź kogoś kto ci poprowadzi Crystalicum, albo przeczytaj dzisiaj ten podręcznik i jutro już stwórzcie postaci a pojutrze zagrajcie.
 
Hajdamaka

ndz sty 20, 2008 8:43 pm

Mechanika Crystalicum jest wyjatkowo prosta, ok. 40 stron dasz chyba rade przeczytac w 2-3 godziny. Bardziej przejmowalbym sie settingiem, ktory jest dosc bogaty i informacje o nim rozsiane sa po calym podreczniku.
 
Awatar użytkownika
KibaMyszaq
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 3:33 pm

pn sty 21, 2008 10:52 am

To powiedzcie bo ja jestem troche ciemny
Które strony mam przeczytać a które moge sobie darować?
Skąd wziąść pomysł na jakąś przygode?
Są na internecie jakieś gotowe przygody?
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

pn sty 21, 2008 9:57 pm

Na polterze jest troszke o nacjach w Crystalicum.
Jesli chodzi o przygody, to raczej niczego nie znajdziesz. Zawsze mozesz sie posilkowac jakims tekscikiem ze strony fanow (choc jest ich niewiele).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość