Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Cyrkiel001
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 6:28 pm

Fireplace

ndz lut 03, 2008 4:09 pm

Co powiecie na taki enchanment?
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 7:50 pm przez Cyrkiel001, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

ndz lut 03, 2008 5:19 pm

fireplace to znaczy kominek a na rysunku masz żywiołaka ognia, i na dodatek ten obrazek chyba jest z jakiejś innej karty.

Gramatyka leży i kwiczy, np control piszemy przez 1 "el".

Absolutnie nie widzę dlaczego karta produkuje gobliny, czy one się rodzą z ognia?

Flavor text lepiej żeby już nie istniał niż takie coś co jest, podobnie ze znaczkiem edycji. Artystę albo wpisz prawidłowego albo napisz Unknown.

Generalnie cała karta do poprawki.
 
Awatar użytkownika
Cyrkiel001
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 6:28 pm

ndz lut 03, 2008 7:43 pm

Szatany pisze:
fireplace to znaczy kominek a na rysunku masz żywiołaka ognia, i na dodatek ten obrazek chyba jest z jakiejś innej karty.

Dla twojej wiadomości to nie jest obrazek z żadnej innej karty M:TG

Szatany pisze:
Gramatyka leży i kwiczy, np control piszemy przez 1 "el".

Każdy może się pomylić(zaraz poprawię)

Szatany pisze:
Flavor text lepiej żeby już nie istniał niż takie coś co jest, podobnie ze znaczkiem edycji. Artystę albo wpisz prawidłowego albo napisz Unknown.

Ty się po poprostu nie masz do czego przyczepić!!!
Jakbyś wiedział to znaczek jest taki i nikomu poza tobą to nie przeszkadza.
Jakbyś był spostrzegawczy to bys się domyślił,że to ja jestem twórcą tej karty!!!
I jeszcze jedno: to nie jest moja pierwsza karta zawsze się podpisywałem i nie tylko ja.Tychyba nie dokońca chodzisz po tym dziale,albo jesteś złośliwy.
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

ndz lut 03, 2008 7:54 pm

Cyrkiel001 pisze:
Dla twojej wiadomości to nie jest obrazek z żadnej innej karty M:TG


Ale został użyty przez innego cardmakera z tego forum. Dokładnie w tym temacie, w którym się na dodatek wypowiadałeś...

Cyrkiel001 pisze:
Każdy może się pomylić(zaraz poprawię)


Nie jest to jedyny błąd.

Cyrkiel001 pisze:
Jakbyś był spostrzegawczy to bys się domyślił,że to ja jestem twórcą tej karty!!!


Jakbyś był spostrzegawczy to bys sie domyslił, że przy pędzęlku nie widnieje nazwisko twórcy karty, ale artysty, ktory zrobił obrazek.

Co do karty to zasługuje na 2+/10 albo i mniej. Co nazwa ma do obrazka i ability ? Co obrazek ma do ability i nazwy, i co ability ma do obrazka i nazwy? :wink:.

Co do flav'u to jest się do czego przyczepić bo to najgorszy element tej karty. Zero pomysłowości, zero związku z ability.
 
Elrathan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 01, 2008 10:02 pm

ndz lut 03, 2008 7:56 pm

flavor ("Fire always make goblins" byłoby lepsze :lol:), jak i nazwa nie pasuje do tego, co ta karta robi (obrazek też jest mało goblinowaty). Może zmienić Goblin token na Elemental?
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

ndz lut 03, 2008 8:32 pm

Cyrkiel001 pisze:
Szatany pisze:
fireplace to znaczy kominek a na rysunku masz żywiołaka ognia, i na dodatek ten obrazek chyba jest z jakiejś innej karty.

Dla twojej wiadomości to nie jest obrazek z żadnej innej karty M:TG


Nie mam nawet tego jak sprawdzić skoro nie podałeś artysty.

Cyrkiel001 pisze:
Szatany pisze:
Flavor text lepiej żeby już nie istniał niż takie coś co jest, podobnie ze znaczkiem edycji. Artystę albo wpisz prawidłowego albo napisz Unknown.

Ty się po poprostu nie masz do czego przyczepić!!!
Jakbyś wiedział to znaczek jest taki i nikomu poza tobą to nie przeszkadza.
Jakbyś był spostrzegawczy to bys się domyślił,że to ja jestem twórcą tej karty!!!
I jeszcze jedno: to nie jest moja pierwsza karta zawsze się podpisywałem i nie tylko ja.Tychyba nie dokońca chodzisz po tym dziale,albo jesteś złośliwy.

Siedzę trochę na mtg k20 i tam twórcy kart atakowani są za każde nawet najmniejsze uchybienie. To pozwala nauczyć ich jak się robi karty i dzięki temu uzyskuje się jakość. Jak nie potrafisz znieść faktu że w twoich kartach są błędy i ludzie ci to pokazują, to najlepiej zaprzestań ich produkcji.
Znaczek to zwykły kwadrat który jest ustawiony jako default w Magic Set Edytorze. Jak nie masz pomysłu na symbol to go po prostu usuń.
Bo goły kwadrat wygląda szpetnie i tyle.

Będę chwalił jak będzie za co, na razie nie ma.
 
Awatar użytkownika
Aesandill
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1230
Rejestracja: wt mar 27, 2007 8:12 pm

pn lut 04, 2008 9:47 am

Błedny, za dobry i łatwy do zapętlenia

.......................................................

[mtg=Goblin_Bombardment]Goblin Bombardment[/mtg]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości