Zrodzony z fantastyki

 
Vader

Zasady forum "Trade"

wt lip 15, 2003 10:51 pm

Ogólne zasady forum Poltergeist M:tG znajdziecie pod tym adresem.

Poniżej przedstawiamy zasady dotyczące tego konkretnego działu, czyli forum "Trade".

Jest to forum przeznaczone do ogłoszeń sprzedaży, kupna i wymiany kart i akcesoriów M:tG. W związku z dużym ruchem trzeba wprowadzić kilka zasad, żeby nie zapanował kompletny chaos:

* Obowiązkowe jest podawanie cen przy swoich kartach. (ta zasada została przyjęta dużą ilością głosów użytkowników tego forum)
* Listy kart poszukiwanych i kart na sprzedaż należy umieszczać w jednym wątku. Jeden użytkownik może posiadać tylko jeden wątek poświęcony temu zagadnieniu, jeśli coś się zmieniło na Twojej liście to skorzystaj z opcji "edytuj" w prawym górnym rogu postu a nie twórz kolejne.
* Uprzejmie uprasza się wszystkich użytkowników o nie wypisywanie stert niegrywalnych commonów (w nadziei na to, że ktoś jednak je weźmie - nie weźmie).
* Jeśli ktoś poszukuje oprócz rare'ów kilku commonów to nie odpowiadaj na jego chęć wymiany mając tylko parę z tych commonów. Osoba ta na zapewne commony wezmie tylko przy okazji trade'owania rare'ów.
* Oferty możemy składać w wątkach innych użytkowników, jednak szczegóły co do transakcji załatwiamy już na priv'ie (Prywatna Wiadomość, Gadu-Gadu, email), żeby nie zaśmiecać forum postami które po tygodniu będą już nieważne.
* Dozwolne jest jedno "up'nięcie" wątku dziennie. Oczywiście aktualizować można dowolną ilość razy.
* Zachęcamy do używania tagów w tematach wątków (np. "[Sprzedam]", [Wymienię]", "[Have]", "[T1/Ext]" itp.), co zwiększa ich czytelność.
* Pytania o ceny należy zadawać w specjalnie przeznaczonym do tego wątku:
http://forum.polter.pl/viewtopic.php?t=6429

Jeśli uważasz, że jakiś użytkownik (moderatorzy i administratorzy to też użytkownicy) postępuje niezgodnie z powyższymi zasadami (np. wobec Ciebie, ale niekoniecznie) lub pragniesz otrzymać uzasadanienie decyzji moderatora/administratora (np. o skasowaniu Twojego posta), prosimy o powiadomienie o tym fakcie moderatora danego działu, administratora lub Vadera (najlepiej w tej kolejności jeśli to możliwe). W tym wypadku prosimy o dokładne opisanie problemu, ew. podanie linku do wątku, treści skasowanego postu itp.

W tym wątku możesz wypowiedzieć się na temat zasad forum, zaproponować nowe zasady lub zmiany w starych.
 
Awatar użytkownika
Cyrkiel001
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 6:28 pm

ndz lut 03, 2008 8:13 pm

Czy ktoś mi może powiedzieć co to jest up-nięcie?
 
lubster
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pt sty 10, 2003 11:36 am

ndz lut 03, 2008 9:36 pm

Cyrkiel001 pisze:
Czy ktoś mi może powiedzieć co to jest up-nięcie?

odpowiedź autora w jego własnym temacie, odpowiedź powoduje przesunięcie tematu na samą góre w dziale, w którym się znajduje, przez to jest lepiej widoczny i więcej osób go odwiedza wg badań eye-tracking ball by Google, pozdro

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości