Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Jakub_Bartoszewicz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Esurient Summons

pt lut 08, 2008 11:52 pm

Esurient Summons
:1::B::B:
Enchantment

When ~ comes into play, you may put a 3/3 black Spirit token into play.
At the end of your turn, if you control no Spirits, ~ deals 1 damage to target opponent. You gain life equal to the damage dealt this way.

Myślałem też o wersji tańszej, ale z dodatkowym kosztem, np. poświęceniem kreaturki.

Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob lut 09, 2008 9:34 am

ponieważ nie ma sposobu żeby zwiększyć obrażenia zadawane przez ten enchant (może oprócz dziwnych komb w stylu furnace of rath), nie prościej by było napisać gain 1 life?
A tak poza tym podoba mi się ta karta, choć chyba trochę zbyt dobra, za 3 mana mamy stwora 3/3 i jeszcze obrażenia i jeszcze życie.

Awatar użytkownika
Tomeg
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob lut 09, 2008 9:42 am

Szatany pisze:
A tak poza tym podoba mi się ta karta, choć chyba trochę zbyt dobra, za 3 mana mamy stwora 3/3 i jeszcze obrażenia i jeszcze życie.

Jakub_Bartoszewicz pisze:
Myślałem też o wersji tańszej, ale z dodatkowym kosztem, np. poświęceniem kreaturki.

To by chyba rozwiązywało problem.

Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob lut 09, 2008 11:29 am

Tomeg pisze:
To by chyba rozwiązywało problem.

Jaki problem?

Co do karty to dałbym dwa tokeny 1/1, bo łatwiej bedzie je usunac z gry i odpalic gaina.

Awatar użytkownika
Maelstrom
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob lut 09, 2008 2:06 pm

Szatany pisze:
poniewa¿ nie ma sposobu ¿eby zwiêkszyæ obra¿enia zadawane przez ten enchant (mo¿e oprócz dziwnych komb w stylu furnace of rath), nie pro¶ciej by by³o napisaæ gain 1 life?

Nie, nie prościej, bo zmienia to sposób funkcjonowania karty i zmniejsza radość Johnny'ego.

Ale zgadzam się, że :1::b::b: za 3/3 zawsze ma jakiś minus, a tutaj same plusy. :B::b::b: i może być.

Awatar użytkownika
Tomeg
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob lut 09, 2008 2:58 pm

Erykz pisze:
Jaki problem?

Małego kosztu.