Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
gothreck69
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 10:36 pm

White Weenie. Czy cos do poprawienia?

czw lut 14, 2008 10:35 pm

Witam. Po pierwsze, chcialbym przeprosic, ze przed tytulem tematu nie wpisalem jaki to jest rodzaj talii. Powod jest prosty. Nie znam sie na tych oznaczeniach i nie wiem, jak na przyklad ma wygladac talia do ext a jak do cas. I to tyle. Wiec prosze o wyrozumialosc. Po drugie, chcialbym zaznaczyc, ze moja talie juz tutaj przedstawialem, ale zaszly w niej pewne zmiany. Najpierw moze przedstawie talie, a potem bede pytal co i jak. No wiec talia wyglada tak:

[mtg=Akroma\%27s_Memorial]Akroma's Memorial[/mtg] x1 - wiem, ze tu nie pasuje, ale czekam na kilka kart i jak bede je mial, to na pierwszy rzut wyleci wlasnie tak karta.
[mtg=Surge_of_Thoughtweft]Surge of Thoughtweft[/mtg] x3
[mtg=Glorious_Anthem]Glorious Anthem[/mtg] x1
[mtg=Pacifism]Pacifism[/mtg] x3
[mtg=Crusade]Crusade[/mtg] x2
[mtg=Kami_of_Ancient_Law]Kami of Ancient Law[/mtg] x3
[mtg=Order_of_Leitbur]Order of Leitbur[/mtg] x3
[mtg=Samurai_of_the_Pale_Curtain]Samurai of the Pale Curtain[/mtg] x3
[mtg=Ronom_Unicorn]Ronom Unicorn[/mtg] x3
[mtg=Kjeldoran_Outrider]Kjeldoran Outrider[/mtg] x3
[mtg=Knight_of_the_Holy_Nimbus]Knight of the Holy Nimbus[/mtg] x2
[mtg=Tundra_Wolves]Tundra Wolves[/mtg] x3
[mtg=Order_of_the_White_Shield]Order of the White Shield[/mtg] x4
[mtg=Benalish_Cavalry]Benalish Cavalry[/mtg] x3
[mtg=Bushi_Tenderfoot]Bushi Tenderfoot[/mtg] x3

Tak ma sie mniej wiecej moja talia. Po pierwsze, wyrzucilem [mtg=Disenchant]Disenchant[/mtg], ktorych mialem trzy. Postanowilem, ze skoro mam trzy unicorny i trzy kami, to disenchanty mi tutaj nie sa potrzebne. Po drugie, staram sie juz o karty nastepujace:
[mtg=Isamaru,_Hound_of_Konda]Isamaru, Hound of Konda[/mtg] x3
[mtg=Crusade]Crusade[/mtg] x2
[mtg=Temporal_Isolation]Temporal Isolation[/mtg] x3

Te ostatnie nie wiem, czy sa potrzebne. Jesli juz bede je mial, to na pewno zamiast Pacyfow.

Sprawa, o ktora mi sie rozchodzi to taka, ze ostatnio rozmawialem z kolega, ktory pracuje w Gdynskim sklepie z grami karcianymi. Powiedzial mi, ze dobrze by bylo, zeby mial jakies karty, ktore moga mi wyrzucic karte z reki do gry. Nie wiem, o co mu dokladnie chodzilo, ale mowil, ze na przyklad w pierwszej turze moge wystawic Isamaru, Tundra, badz Bushi. W drugiej rundzie tylko jedna figurke, za :w: :w:, a dobrze by bylo, zebym w drugiej badz trzeciej turze mial juz co najmniej 4 figurki za :w: :w:. Czy jest to mozliwe?
Z gory dzieki za pomoc i pozdro.

P.S. - przepraszam, ze nie pisze z polskimi znakami, ale cos mi sie dzieje z opera, i jak chce napisac polska litere to mi skroty klawiszowe wyskakuja :P
 
Awatar użytkownika
Lamsen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 29, 2007 12:38 am

pt lut 15, 2008 2:40 pm

dodaj [mtg=oblivion_ring]oblivion ring[/mtg] poza tym w jakim formacie to ma grac?
 
Awatar użytkownika
gothreck69
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 10:36 pm

sob lut 16, 2008 2:05 am

casual...na razie nie myślę o jakiś turniejach...
a tak btw, to nawet jeśli bym myślał, do jakichkolwiek bym się zaliczał tą talią?
 
Awatar użytkownika
Lamsen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 29, 2007 12:38 am

sob lut 16, 2008 3:39 am

raczej ext

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości