Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

Strona o Star Wars RPG- jaka forma?

wt lut 05, 2008 6:18 pm

Jak wiemy Star Wars RPG za oceanem sie rozwija, a u nas cisza. (poza paroma osobami). Dlatego aby zainteresować więcej polskich graczy Star Wars RPG, myślę nad stworzeniem stronki poświęconej temu tematowi. I teraz się zastanawiam jaką powinna mieć formę? Sam jestem za forum, ponieważ sam ze stroną sobie nie dam rady, chyba że jest ktoś chętny do pomocy? Gorąco zapraszam do rozmowy :)
 
Awatar użytkownika
Togashi Kaneda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 257
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 6:08 pm

czw lut 07, 2008 12:10 pm

A po co tworzyć nową jak już w którymś temacie tutaj padła propozycja rozszerzenia treści polterowskiego portalu o SW właśnie o treści RPG-owe. Ja jestem za i może nawet byłbym w stanie czasem coś napisać. aka opcja jest o tyle dobra, że strona już stoi i nie trzeba "męczyć się" z budową nowej, tylko po prostu pisać :).
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw lut 07, 2008 12:41 pm

Togashi Kaneda pisze:
Ja jestem za i może nawet byłbym w stanie czasem coś napisać. aka opcja jest o tyle dobra, że strona już stoi i nie trzeba "męczyć się" z budową nowej, tylko po prostu pisać :).

Żeby było jasne - ja patrzę i obserwuję ;).

Jeśli byłyby kolejne osoby chętne podjęcia się takiego projektu, to zapraszam. Ja co prawda jestem nie bardzo w temacie, więc jedna osoba musiałaby przyjąć stanowisko Redakcyjnego Specjalisty ds. SW d20/SW d6/SW RPG (w zależności od "zasięgu" jaki byście sobie wybrali) - ale ja ze swojej strony mogę dać Wam miejsce w serwisie, korektę językową, prawdopodobnie merytoryczną, może nawet obrazki do textów ;).
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

czw lut 07, 2008 5:39 pm

Problem jest taki, że ta gra po prostu nie wyszła (w żadnej edycji) po polsku, co zawęża znacznie grono potencjalnych czytelników i autorów. Może nawet ja bym jeszcze kiedyś coś napisał, jeżeli widziałbym czytelników ;)

Bo SW RPG to świetny system do własnej twórczości.
 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

Pare słów znowu odemnie

czw lut 07, 2008 7:52 pm

1. Jeżeli chodzi o polską wersję Star Wars RPG, to takie pytanie do SethBhala: Czy zgodne by było z regulaminem waszego serwisu umieszczenie artykułu traktującego o tworzeniu postaci w Star Wars d6, ale do skorzystania z tego potrzebny by był oryginalny podręcznik?
2. Jeżeli chodzi o stanowisko Redakcyjnego Specjalisty ds. SW d20/SW d6/SW RPG to jako że wszyscy grają w Star Wars Saga Edition, tylko ja w Star Wars d6 to ja mogę zająć sie Star Wars d6.

3. Mam prośbę odblokuj mnie na gg Seth :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw lut 07, 2008 11:53 pm

@ rince
Life is brutal - i sprawy wyglądają tak, że nikt za Was nic nie zrobi. Chcecie mieć stronę o SW RPG, musicie się wziąć w garść i zacząć pisać, a nie czekać, aż ktoś to za Was zrobi. Chcecie, żeby była społeczność, to trzeba się zorganizować, zacząć ją samemu tworzyć, a nie jęczeć, że nie ma ;).

Jeśli chodzi o merytorykę - jak mówię, nie znam się. Napisałem co mogę, co Polter może za to zaoferować, by taka społeczność wogóle mogła zaistnieć.

@ Cal Omas
Najpierw texty, potem jakakolwiek dyskusja o jakich kolwiek stanowiskach. To poniekąd wynika z tego co napisałem wyżej.

Masz info na GG.

Twoje pytanie - poindaguję sektor RPG, zobaczę co powiedzą.
 
Khadgar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 114
Rejestracja: sob paź 22, 2005 4:29 pm

pn lut 11, 2008 8:49 pm

Jak będę miał chwilę wolnego, napiszę nieco o tym jakie fajne możliwości fabularne daje setting SW. Jeśli oczywiście można się dołączyć i dołożyć swoją cegiełkę.
 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

OK to do roboty

czw lut 28, 2008 10:33 pm

Ok jako ze narazie nic się nie rusza i moga być pewne problemy natury prawnej z artykułami chce sam zrobić serwis o Star Wars RPG. Mam już grafika który robi całą grafe a ja juz szykuję arty jednak sam sobie nie poradze dlatego chciałem się was spytac czy ktoś mi by nie pomógł i jakie są wasze sugestie odnośnie strony.
 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

Polskie Forum Star Wars d20- dla zaawansowanych i początkują

ndz maja 25, 2008 11:19 am

A ja już coś stworzyłem :D

I po piractwie. SethBahl.
 
Anonim_1

ndz maja 25, 2008 11:23 am

Cal Omas, nie wygłupiaj się - wywal tą reklamę zanim dostaniesz warna albo bana za udostępnianie pirackich podręczników.

Edit: no i nie zdążyłeś :papieros:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości