Zrodzony z fantastyki

 
Herdack
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt lip 18, 2006 1:41 pm

Podręczniki do ed 3.5

wt lut 05, 2008 3:16 pm

Witam !
Mam pytanie: czy ISA zamierza wydać jeszcze jakieś podręczniki do D&D po Polsku do edycji 3.5 ? Jeśli coś o tym wiecie to bardzo proszę napiszcie np. jakie podręczniki zamierza wydać itp. Będę bardzo wdzięczny.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

wt lut 05, 2008 3:28 pm

Wydawnictwo ISA nie zamierza na razie zamykać linii wydawniczej D&D 3.5. W przygotowaniu znajdują się między innymi dodatki z serii Complete oraz kolejne podręczniki przeznaczone do Zapomnianych Krain. W najbliższym czasie planowane są Draconomicon i Księga Świętych Czynów. "Kiedyś" powinny się także ukazać Podręcznik Rozszerzonej Psioniki (XPH) i Eberron - Opis Świata. Niestety, dotychczas nie wiadomo nic więcej.
 
Herdack
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt lip 18, 2006 1:41 pm

wt lut 05, 2008 3:32 pm

Pisząc:
dodatki z serii Complete
masz na myśli Complete Divine, Arcane i Warrior ?

bardzo dziękuje za te informacje, gdyby ktoś wiedział coś jeszcze to bardzo proszę niech tutaj napiszę.
 
Nickademus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: pn lut 04, 2008 1:51 pm

wt lut 05, 2008 3:33 pm

Wszystko można znaleść pod tym adresem.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

wt lut 05, 2008 6:31 pm

Owszem - Kompendia (jak po polsku mają zwać się podręczniki z serii Complete) są "pewne", nie tylko te "pierwsze" (jak np. CW, CD, CA czy CAdv), ale i "dalsze" (choćby Complete Mage). Jeśli chodzi o zapowiedzi serwisowe, to na razie obowiązuje dostępna na stronie wersja. Za jakiś czas zapewne będziemy zmuszeni do ich wymiany... Kwestia tego, co ujawni wydawnictwo.

Tymczasem temat przenoszę do odpowiedniego działu.
 
Herdack
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt lip 18, 2006 1:41 pm

wt mar 18, 2008 8:51 pm

Są może jakieś nowe wieści na temat podręczników ? Jeszcze mam takie małe pytanie co z Expanded Psionic Handbook? Bardzo zależy mi na tym podręczniku a jak narazie ISA nie ma chyba w planach jest tłumaczenia i teraz nasuwa mi się pytanie : czy moge/możemy coś zrobić by ISA przetłumaczyła więcej podręczników niż zamierza?

Zapewne jest to pytanie retoryczne jednak może istnieje jakis sposób.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości