Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
R@phael
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw cze 03, 2004 3:04 pm

Plotki

wt kwie 08, 2008 12:25 am

Mam taką dziwną koncepcję. Wiadomo ze wielu z nas prowadzi sesje z reguły w innych regionach świata, innych miastach, innym otoczeniu.
Gracze przybywający na bal, spotkanie towarzyskie czy inne takie plotkują, słysząc różne ciekawostki czyli wszelkie plotki.
Co sądzicie o tym by skrótowo opisywać wydarzenia z sesji na zasadzie newsów z Dominium. Można by je wykorzystywać podczas plotkowania na balach, a także po części jednoczyło by to naszą wizję Dominium.
Rzecz ograniczała by się do krótkich informacji, nie długaśnych szczegółowych opisów.
Ktoś oczywiście musiałby to nadzorować gdyż wielu nagina zasady świata przez co niektóre takie newsy musiały by być kasowane, lub korygowane. To samo z wydarzeniami nazbyt globalnymi ;).
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

wt kwie 08, 2008 1:36 am

Fajny pomysł, szkoda, że nie podchwycony :(
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

wt kwie 08, 2008 1:39 am

Tak powstawała styrolinia do Mona w GP drobne wydarzenia nie zmieniające świata gry. Jak masz pomysły pisz do Portalu na pewno przyjmą chętnie a ty zyskasz publikacje w GP skoczą ci punkty lansu i wszyscy bedą szczęśliwi :P zwłaszcza my mogąc to czytać :P

Edit:

Gruszczy do niedawna szanowałem twoje wypowiedzi ale mam wrażenie, że teraz to już sie trochę uwziąłeś z tymi atakami na Portal. Akurat ten pomysł był zasugerowany przez Wydawnictwo już dawno temu wiec nie rozumiem w czym problem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości