Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr kwie 30, 2008 9:51 am

Voann pisze:
Disciple of the sun z tego co zrozumiałem to dość dobry atut, jednak czy możesz mi powiedzieć co on dokładnie robi? Będę naprawdę wdzięczny Smile
Zamiast jednego odegnania zużywasz dwa, ale w zamian zamiast odpędzać nieumarłych - niszczysz ich.
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

śr kwie 30, 2008 11:16 am

Kapłan 6 / Rediant 6 / Contemplative 1 / Hierofant 1 / Contemplative 5 / Pan Poranka Lathandera 1


Gdzie znajda Pana poranka Lathandera??
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr kwie 30, 2008 11:50 am

Mehrunes pisze:
Gdzie znajda Pana poranka Lathandera??

Player's Guide to Faerun strona 66.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

śr kwie 30, 2008 2:53 pm

Suldarr'essalar pisze:
Zamiast jednego odegnania zużywasz dwa, ale w zamian zamiast odpędzać nieumarłych - niszczysz ich.


Z tego co wiem, odpędzanie działa tak, że nieumarły ucieka przede mną przez 10 rund i otrzymuje jakieś obrażenia bodajże 2k6 + poziom kapłana + modyfikator z charyzmy. Tutaj pojawia się pytanie: czy poziom kapłana to tylko poziom w klasie podstawowej kapłan czy suma poziomów kapłana i podobnych klas np Rediant ?

Skoro ten atut daje mi to, że zamiast odpędzać niszczę nieumarłych to tylko po udanym teście nieumarli na których zadziała ta zdolność od razu giną ?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr kwie 30, 2008 5:17 pm

Voann pisze:
Tutaj pojawia się pytanie: czy poziom kapłana to tylko poziom w klasie podstawowej kapłan czy suma poziomów kapłana i podobnych klas np Rediant ?

Tylko poziom kapłana, o ile w opisie klasy prestiżowej nie stwierdzono inaczej (np. Radiant servant i MorningLord się wliczają).
Voann pisze:
Skoro ten atut daje mi to, że zamiast odpędzać niszczę nieumarłych to tylko po udanym teście nieumarli na których zadziała ta zdolność od razu giną ?

Wszyscy Ci, których byś odpędził, zostają automatycznie zniszczeni.
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

śr kwie 30, 2008 7:25 pm

Myślałem i wymyśliłem takie "cuś":

Jeśli twój MG zgodził by się na wariant "racian paragon classes"(wziąłem to z oficjalnego podręcznika Unearthed Arcana) po prostu dopakowują twoje rasowe zdolności, mają one po 3 poziomy i w większości rozwijają czary. Więc może taki rozkład poziomów:

Poziom Klasy Atuty

1 Kapłan Extra turning, Disciple of the sun
2 Kapłan
3 Kapłan Divine metamagic
4 Human paragon
5 Human Paragon Augmented Healing
6 Human Paragon Może błyskawiczny refleks
7 Radiant Servant ..
8 Radiant Servant ..
9 Radiant Servant . Wolny atut
10 Radiant Servant ..
11 Radiant Servant ..
12 Radiant Servant .. Przyspieszenie czaru (można wcześniej
13 Contenplative
14 Hierofant
15 Hierofant lub contemplative(zależy czy zależy ci na OC czy zdolności
Hierofanta )
Wolny atut
16 Contenplative
17 Contenplative
18 Contenplative Wolny atut
19 Contenplative
20 Contenplative

To są moje propozycję co do poziomów i atutów. Załapiemy się akurat na 9 poziom czarów, gdyż human paragon na trzecim poziomie rozwija przez 2 poziomy czary (na 2 i 3 poziomie), do tego na pierwszym możesz wybrać jedną umiejętność, która staje się twoją klasową do końca bez względu na klasy w które pójdziesz. Na drugim poziomie daje ci premiowy atut z kolei na trzecim +2 do jednego z atrybutów! przez poziomy Paragona masz BAB 3/4, k8 pw i 4 + mod z intelektu umiejętności i dobry rzut na wolę.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

śr kwie 30, 2008 8:15 pm

Suldarr'essalar pisze:
Tylko poziom kapłana, o ile w opisie klasy prestiżowej nie stwierdzono inaczej (np. Radiant servant i MorningLord się wliczają).


Więc przykładowo mając 6 poziomów kapłana i 3 poziomy radianta otrzymałbym 2k6 + 9 + modyfikator z charyzmy ?

Jeśli tak to czy możesz mi powiedzieć, jak sprawa ma się z hierofantem, contemplativem i panem poranka... :razz: Bardzo proszę

Mehrunes pisze:
Myślałem i wymyśliłem takie "cuś":

Jeśli twój MG zgodził by się na wariant "racian paragon classes"(wziąłem to z oficjalnego podręcznika Unearthed Arcana) po prostu dopakowują twoje rasowe zdolności, mają one po 3 poziomy i w większości rozwijają czary. Więc może taki rozkład poziomów:

Poziom Klasy Atuty

1 Kapłan Extra turning, Disciple of the sun
2 Kapłan
3 Kapłan Divine metamagic
4 Human paragon
5 Human Paragon Augmented Healing
6 Human Paragon Może błyskawiczny refleks
7 Radiant Servant ..
8 Radiant Servant ..
9 Radiant Servant . Wolny atut
10 Radiant Servant ..
11 Radiant Servant ..
12 Radiant Servant .. Przyspieszenie czaru (można wcześniej
13 Contenplative
14 Hierofant
15 Hierofant lub contemplative(zależy czy zależy ci na OC czy zdolności
Hierofanta )
Wolny atut
16 Contenplative
17 Contenplative
18 Contenplative Wolny atut
19 Contenplative
20 Contenplative

To są moje propozycję co do poziomów i atutów. Załapiemy się akurat na 9 poziom czarów, gdyż human paragon na trzecim poziomie rozwija przez 2 poziomy czary (na 2 i 3 poziomie), do tego na pierwszym możesz wybrać jedną umiejętność, która staje się twoją klasową do końca bez względu na klasy w które pójdziesz. Na drugim poziomie daje ci premiowy atut z kolei na trzecim +2 do jednego z atrybutów! przez poziomy Paragona masz BAB 3/4, k8 pw i 4 + mod z intelektu umiejętności i dobry rzut na wolę.


Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Human Paragonem, z tego co widzę to jest on w dziale "Races" a podano go tak jakby był klasa :help: Tak więc jeśli możesz mi trochę o tym więcej opowiedzieć to było by miło :wink:

Co do tego rozpisu to ja chyba na 20 poziome wziąłbym Pana Poranka Lathandera, i 1 poziom Hierofanty.
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

śr kwie 30, 2008 8:21 pm

Znajduje się on(human paragon) w podręczniku Unearthed Arcana. Jest to klasa, która ma 3 poziomy i rozwija twoje zdolności rasowe/daje nowe pasujące do rasy. Taki człowiek tylko w czopku urodzony :D A jak byś wziął na 20 poziomie 1 poziom hierofanty to byś nie miał 9 poziomowych czarów. Hierofanta nie rozwija czarów (tzn. jakbyś wziął wtedy ten poziom Hierofanta zamiast Contemplative'a co napisałem H lub Con.., a tak właściwie to kiedy macie pierwszą sesje??
Ostatnio zmieniony śr kwie 30, 2008 8:26 pm przez Mehrunes, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

śr kwie 30, 2008 8:26 pm

Nie o to chodziło mi z tym hierofantom :razz:

To było odnośnie tego :

Mehrunes pisze:
...
14 Hierofant
15 Hierofant lub contemplative(zależy czy zależy ci na OC czy zdolności
Hierofanta )
Wolny atut
16 Contenplative
...


Tak, że ogólnie przez 20 poziomów 1 przeznaczyłbym na hierofante, a reszta była by tak jak Ty napisałeś z wyjątkiem 20 poziomu, na którym pokusiłbym się o Pana Poranka Lathandera :)
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

śr kwie 30, 2008 8:28 pm

Aha, wybacz, źle zrozumiałem. No i kiedy macie pierwszą sesje?
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

czw maja 01, 2008 1:09 pm

To kiedy będzie sesja jeszcze do końca nie wiadomo, przewidujemy ją na którąś sobotę maja ( na tę na pewno nie). Muszę dodać, że najprawdopodobniej jutro będę miał moje rzuty :)

EDIT:

Pokuszę się o zaprezentowanie Wam, mniej więcej mojego rozwoju:

Obrazek

W miejscach oznaczonych * mam wolne atuty, jeśli znacie jakieś ciekawe to bardzo chętnie je rozpatrzę :wink:

Oczywiście na bóstwo wybieram Lathandera, a domeny to leczenie i słońce. Jeśli się nie mylę to na przestrzeniu pierwszych 20 poziomów będę mógł dobrać 3 kolejny domeny, i tutaj pojawia się pytanie jakie wziąć ( to moge brać tylko od mojego bóstwa czy mogę też od tych mających ten sam charakter ? )

PS. Nie rozumiem o co chodzi z niektórymi zdolnościami więc bardzo was proszę o pomoc :) Chodzi mi o Aura of warding ( Radiant ) oraz Slippery Mind ( Contemplative )
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

czw maja 01, 2008 7:09 pm

Myślę, że poziomy są dobrze dobrane tylko pana poranka mógłbyś wsadzić gdzieś wcześniej a co do zdolności to Slippery mind daje: Jeśli nie udał ci się rzut obronny przeciwko jakiejś zdolności wpływającej na umysł (wszelkie zauroczenia itd.) to w następnej rundzie masz prawo jeszcze raz wykonać rzut obronny. A Aura of warding daje tobie i wszystkim przyjaciołom w promieniu 3m +2 do rzutów obronnych na wolę.

Ps. Mam teraz zamiar kupić jakiś podręcznik, Czy Fiendish codex to dobry wybór?
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

pt maja 02, 2008 11:27 am

Mam rzuty, oto one: 17, 16, 16, 14, 11, 9

Chyba Pana Poranka Lathandera zostawię tak gdzie jest bo nie za bardzo wiem gdzie mógłbym go wsadzić. Dalej nie wiem jakie wybrać atuty na 9, 12 i 15 poziomie, jeśli znacie coś ciekawego to mówcie :)
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

pt maja 02, 2008 12:29 pm

To może niech postać podpakuje sporo w zręczność i walczy bronią dystansową skoro i tak będzie trzymać się na tyłach a z przodu ewentualnie jakiś rapier albo ciężki buzdygan zmniejszony o rozmiar (broń lekka 1k6 obrażeń, krytyk x2 ale się przyda do walki z nieumarłymi) i wziąśc w nim finezje w broni.

Atrybuty widzę tak:

Siła: 9
Zręczność: 14
Budowa: 16
Mądrość (czy tam roztropność): 16
Intelekt: 11
Charyzma: 17

Ewentualnie charyzmę możesz zamienić z mądrością ale myślę, że przyda Ci się bardziej większa charyzma z uwagi na odganiania. Nie żałuj kasy na przedmioty podnoszące charyzmę i mądrość. Chodź w średnich pancerzach i będzie git.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 03, 2008 12:15 pm

Jako, że Lathander jest odpowiednikiem Pelora w Krainach to czy automatycznie ma on też te domeny co Pelor ? Chodzi mi głównie o domenę leczenia, bo z tego co widzę kapłani Lathandera jej nie mogą wybierać.

Przykładowo mając od początku 2 domeny i dodatkowo z klas prestiżowych 3 domeny i zakładając że mogę bóstwo ma 4 domeny to 5 domena mi przepada czy mogę wybrać od bóstwa o tym samym charakterze?
 
Awatar użytkownika
Ammanas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 934
Rejestracja: pn lis 24, 2003 11:31 am

sob maja 03, 2008 12:28 pm

Ma te domeny które wymieniono w jego opisie.
Możesz wybierać tylko te domeny którymi dysponuje bóstwo. Wyjątki to specyficzne domeny uzyskiwane np. z klas prestiżowych [tak jak Inquisiton domain z Church Inquisitora, czy knowledge z Cloistered Cleric varianta]
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 03, 2008 12:55 pm

W takim razie wybierając na swoje bóstwo Lathandera, mogę wybrać z domen: dobra, ochrony, odnowy, siły, słońca i szlachectwa ?
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

sob maja 03, 2008 1:03 pm

Zawsze możesz być przybyszem z innego planu, na którym się wierzy w Pelora i przybyłeś oto do Faerunu by, np. szerzyć jego wiarę czy coś. Trochę naciągane ale jeśli ujmiesz to ładnie w historii to powinno być dobrze.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 03, 2008 1:12 pm

Nie wiem czy opłaca się tak wydziwiać... tylko dla tej jednej domeny. Z tego co widzę to domena odnowy jest dość kusząca :) szczególnie jeśli popatrzeć na zesłaną moc. Jednak bez domeny leczenia umiejętność Maximize healing jest bezużyteczna :( Nie wiem za bardzo co z tym zrobić...
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

sob maja 03, 2008 1:17 pm

A może wyznawaj Talie z Bóstw i Półbogów. Bierzesz aspekt stwórcy i masz dostęp do domen: Chaos, Dobro, Leczenie, Magia, Ochrona, Podróż, Powietrze, Prawo, Słońce, Szczęście, wiedza, ziemia. A i charakter się zgadza!!
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

sob maja 03, 2008 1:21 pm

Zawsze możesz ugadać się mistrzem. Chociaż nie uważam domeny Leczenie za jakoś szczególnie potrzebną. Mój krasnoludzki kapłan Lathandera wogóle jej nie ma; wziąłem sobie odnowę, u mistrza wytargowałem wojnę i niosę światło Lathandera wszędzie tam, gdzie ono nie dotarło. No ale to akurat kwestia koncepcji postaci, mój kapłan nastawiony jest równie mocno na walkę w pierwszej/drugiej linii, co na wsparcie sojuszników, więc mnie to odpowiada.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 03, 2008 1:21 pm

Jednak w taki przypadku odpada mi klasa prestiżowa Radiant , zapytam mistrza to może zgodzi się uznać po prostu Pelora jako bóstwo Krain :razz:
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

sob maja 03, 2008 1:25 pm

Wydaje mi się, że spełniał byś wymagania Radiant Servant'a bo jest to odpowiednik Pelora. Bóstwo słońca i ma dostęp do odpowiednich domen.
 
Awatar użytkownika
Ammanas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 934
Rejestracja: pn lis 24, 2003 11:31 am

sob maja 03, 2008 1:28 pm

A po co Ci Healing Domain? To najgorsza z możliwych domen ;F
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 03, 2008 1:30 pm

Mehrunes pisze:
A może wyznawaj Talie z Bóstw i Półbogów. Bierzesz aspekt stwórcy i masz dostęp do domen: Chaos, Dobro, Leczenie, Magia, Ochrona, Podróż, Powietrze, Prawo, Słońce, Szczęście, wiedza, ziemia. A i charakter się zgadza!!


To bóstwo jest tylko w Bóstwach o Półbogach ? Bo akurat tej księgi nie mam...

EDIT:

Ammanas pisze:
A po co Ci Healing Domain? To najgorsza z możliwych domen ;F


Po to aby wykorzystać specjalne zdolności Radianta ...

Voann pisze:
Witam! Już na początku chcę zaznaczyć, że szukałem troszkę podobnych tematów jednak nie znalazłem satysfakcjonujących mnie ze względu na starszą edycję 3.0 czy też inny pomysł na postać.

Tak jak większość pewnie zdążyła już zauważyć rozchodzi się o edycję 3.5 Smile i o klasę kapłana. Z D&D miałem już kiedyś styczność, jako że niebawem rozpocznę po raz wtóry przygodę z tą grą postanowiłem trochę pomyśleć o mojej postaci. Z założenia ma to być kapłan, którego głównym zadaniem będzie leczenie towarzyszy, jednak nie będzie się do tego ograniczał, chcę by potrafił "przywalić" wrogowi swoim ciężkim buzdyganem tudzież inną ciekawą bronią. Ma on być wyrozumiałym dla towarzyszy jednak w niektórych sytuacjach nie będzie znał słowa "przebaczam" ( ale znowu bez jakiś skrajności ).

Jak już wcześniej napisałem ma się specjalizować w leczeniu i czarach defensywnych, chciałbym dodatkowo by w walce umiał coś tam zrobić jednak to nie ma być jego główne zadanie.

Chciałbym już teraz rozplanować sobie jego rozwój, aby potem w trakcie awansowania na kolejne poziomy nie zrobić błędów ( np. wybrać zły, całkiem nieprzydatny atut )

Dlatego proszę Was, bardziej doświadczonych w wszelakiego rodzaju optymalizacjach o kilka rad odnośnie mojej postaci. Dodam jeszcze, że mam dostęp do podstawowych podręczników 3.5 a także Complete Divine i kilku innych angielskich książek tak więc jestem otwarty na wszelakie propozycja by stworzyć klimatyczną postać.

PS. Nie wiem również co z rasą, można by pomyśleć nad jakąś ciekawą z EPP +0 jeśli jakieś takie znacie to piszcie będę wdzięczny Smile i jeszcze nie mam pojęcia jakie domeny Razz

Z góry za wszystko dziękuje Wink
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2008 1:35 pm przez Voann, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Mehrunes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: czw lut 07, 2008 2:29 pm

sob maja 03, 2008 1:33 pm

Niestety, ale z tego co się orientuję, jest tylko w Bóstwach i półbogach.
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

ndz maja 04, 2008 3:02 pm

Mehrunes pisze:
Niestety, ale z tego co się orientuję, jest tylko w Bóstwach i półbogach.


Mam tę księgę :) jak na razie nie miałem wiele czasu, jednak udało mi się spojrzeć na Taii ( nie wiem jak to się odmienia ) i powiem że całkiem ciekawe to bóstwo. Mistrz powinien się zgodzić na Radianta z tym bóstwem więc wygląda na to że je wezmę. Gdybym wziął ją na moje bóstwo to wybrałbym na pewno domenę leczenia, i właśnie zastanawiam się jaką drugą i 3 dodatkowe :razz:

Nadal nie wiem jakie wybrać atuty ( mam 3 wolne )

Obrazek
:help:
 
Radgar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 10, 2008 8:09 am

sob maja 10, 2008 8:21 am

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu żeby nie zaśmiecać forum :P Myślę że autor zgodzi się abym zadał jedno pytanie. Wraz z kumplami w niedalekiej przyszłości zamierzamy rozpocząć trwającą 1,5 roku do 2 lat kampanię epicką. Zaczynamy na 10 poziomach (aby mieć satysfakcję z dojścia do poziomu epickiego :)). Jako swoją klasę wybrałem kapłana. Teraz pozostaje pytanie... jaką wybrać prestiżówkę ? Atrybuty nie są ważne, dostosuję sie do prestiżówki. Nie sądzę żeby granie do 20 poziomu kapłanem było opłacalne. W drużynie mam pełnić rolę głównie leczącego jednakże jestem drugi w kolejności do "blokowania" potworów. Dlatego chciałbym aby moja postać była w miarę dobra w obronie i ataku. Zastanawiam się nad Boskim Sługą ale nie podobają mi się jego zdolności. W języku anigielskim orłem nie jestem dlatego strony angielskie z prestiżówkami odpadają... Może powiązać kapłana z jakąś zwykłą klasą ? Zastanawiałem się nad tym jednak myślę ze to strata poziomów.

Chcę stworzyć kapłana skupionego jednakowo dobrze na czarach i w walce. Nie chce być jakimś superczołgiem, poprostu mam problem ze znalezieniem jakiejkolwiek prestiżówki.

Z góry dzięki za rady ;)
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

sob maja 10, 2008 8:37 am

Radgar
pisze:
Myślę że autor zgodzi się abym zadał jedno pytanie.


Oczywiście, powiem nawet że możesz zadawać więcej pytań, może i ja z tego skorzystam :)

IMO najlepiej by było pomieszać mój rozwój z Warpriestem z Complete Divine. Pragnę jednak zaznaczyć, że nie jestem jakimś starym wyjadaczem i możliwe a raczej pewne jest że istnieją jakieś lepsze rozwiązania na rozwój Twojej postaci :wink:
 
Radgar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 10, 2008 8:09 am

sob maja 10, 2008 8:57 am

Nie posiadam książki Complete Divine i gdybyś mógł w paru zdaniach pokazać mi jak wygląda Warpriest.

Edit :
Ah, zrozumiałem że chodzi o kapłana bitewnego z obrońców wiary.. Zastanawiałem się nad tym. Jedyna wada tej klasy to to że moje czary wzmacniają sie co dwa poziomy :P

Edit 2:
Chodzi mi o kapłana lepiej rozwiniętego w czarowaniu. Nie chce jednak byc zbyt słaby w walce wrecz (epik ma swoje uroki :D)

Edit 3:
Zapomniałem napisać, GM pozwolił na stworzenie własnej klasy prestiżowej, ale jest dość wymagającym człowiekiem i nie pozwoli mi grać jakimś przepakowanym i nie przemyślanym chłamem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości