Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nimsarn
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn sie 09, 2004 9:55 pm

Hiena cmentarna - apel do autorów

pt cze 02, 2006 10:52 am

Spóźniłem się na pogrzeb :shock:

Ale poważnie system z tego, co czytałem padł :? A szkoda, bo się dobrze zapowiadał :wink:

No, ale jakoś tak mnie gryzie coś w dołku - tyle dobra do piachu - szkoda...

W związku, z czym mam pewną propozycję do autorów.

Swego czasu rzuciłem w temacie http://forum.polter.pl/zakon-wiecznosci-vt11949.html zapytanie o granie innymi frakcjami w świecie Danu. Otrzymałem od was wówczas wielce obiecującą odpowiedź, że może w przyszłości zostanie wydany dodatek pozwalający na granie owymi frakcjami - mimochodem również napomknęliście o posiadaniu w większym lub mniejszym stopniu opracowanych materiałów dotyczących tego tematu :razz: . Przyznaję, że ich brak zaważył wówczas o wyborze innego systemu, czego później gorzko żałowałem :(

Ale Poza Czasem wciąż znajduje się w sprzedaży a więc klamka nie zapadła :D

Tak sobie teraz myślę, że tych nie opublikowanych materiałów jest nieco więcej (opisy wspomnianych frakcji + materiały z nie wydanych dodatków :wink: ), może wato by było je upublicznić na necie (pdf :razz: ).

Wiem ponoć stonka również zeszła, ale może właśnie taki zastrzyk świeżych materiałów tchnąłby w nią, jak i w fanów, nieco życia :wink:

Pozdrawiam
Nimsarn
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

sob cze 03, 2006 2:40 pm

Przyłączam się do apelu. Z tego co kiedyś (lata temu) słyszałem, były gotowe opisy i zasady dla Zakonu Wieczności i Wysoko Urodzonych. Jeżeli ktoś ma kontat z autorami, czy mółby ich poprosić, aby odwiedzili forum ?
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

sob cze 03, 2006 2:49 pm

Ano, poczekajmy więc na samych autorów, może tu zajrzą :)
 
Darth Gogolius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 27, 2006 4:23 pm

pt cze 01, 2007 11:52 pm

Co do autorów, to ja pytałem o cos podobnego dosc dawno, to maja juz pomysł na nowy projekt i poza czasem zostawili graczom. To czym jest zakon wiecznosci zalezy od MG.
Oczywiscie nie mam prawa wypowiadac sie za autorów, ale takie informacje ja otrzymałem.
W sumie dodatek ograniczyłby to co mozna wycisnac z innych frakcji
mało opisane-wiecej mozna dopowiedziec ;)
Choc mozna czasem przegiac(ja sobie wymysliłem ze zakonem rzadzi jakis imperator, no dno)
Ale szybko skorygowałem :)

Prosilbym o dostosowanie postu do regulaminu forum - Chav
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2007 8:34 am przez Darth Gogolius, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 475
Rejestracja: pt maja 16, 2003 11:39 am

ndz cze 03, 2007 9:44 pm

Wielka szkoda. Świat "Poza Czasem" bardzo mnie zainteresował, i naprawdę chciałem poznać całą wizję autorów.

maja juz pomysł na nowy projekt

Wiesz coś więcej na ten temat?
 
Awatar użytkownika
bukszpan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 12:13 am

pt maja 23, 2008 8:12 pm

Nie wiem, czy to o ten nowy projekt chodziło.
Pewnie wszyscy i tak już o tym wiedza a ja sam jeden żyłem do tej pory w nieswiadomości, ale taki oto blog znalazłem niedawno.

http://pozaczasem.livenet.pl/blog/
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pt maja 23, 2008 8:30 pm

A to ciekawostka :-)
 
Hajdamaka

sob maja 24, 2008 3:42 pm

Ciekawostka owszem, chociaz jak dla mnie zrobi sie z tego kolejny szary i przecietny polski fantaziak. A szkoda, bo stare Poza Czasem mialo wielki potencjal - ludzi lubiacych celtyckie klimaty w naszym kraju nie brakuje.
 
Awatar użytkownika
Nimsarn
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn sie 09, 2004 9:55 pm

sob maja 24, 2008 8:16 pm

No i bądź tu mądry i pisz wiersze :razz:
Toć to nasze Poza Czasem całkiem jak ten czarny ritter - martwy, a żyje :wink:

A tak swoją drogą nieco się rozczarowałem Zakonem Wieczności - wampiry ble :neutral:
Tym bardziej, że z opisu 1ed nie łatwo się tego doszukać. Owszem są aluzje do krwi jako substytutu życia, ale to bardziej wygląda na wynikające z nie zrozumienia stereotypy ludów Danu, niż prawdę objawioną :neutral:

Tak czy siak jak mają być wampirzy rycerze to lepiej by ich w ogóle nie było.

A blog będę śledził uważnie... :spoko:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości