Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

D&D Insider

ndz cze 08, 2008 7:06 pm

Witajcie
Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie w innych tematach. Możliwe że coś pominąłem, ale przekopywanie się przez 24 strony dyskusji chyba zezwala na pomyłkę;P
A więc chciałem sie zapytać co to dokładniej jest ten D&D Insider. Zarejestrowałem się na stronie wizardów i nic dalej nie mogę zrobić. Wiem, że to niby ma być płatne, ale nawet opcji do zapłacenia nie znalazłem. Jeśli ktoś się w tym lepiej orientuje to proszę o wytłumaczenie.
Pozdrawiam
 
Damador.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1094
Rejestracja: pn sie 09, 2004 1:36 pm

ndz cze 08, 2008 7:32 pm

http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/insider

testowa platforma sluzaca w glownej mierze graniu online w 4ta edycje
na chwile obecna system jest wdrazany i bezplatny - ma to trwa ok 2 miesiecy i potem bedzie platny

insider to kreator postaci i przybory do grania online oraz ewentualne dodatkowe materialy ( choc uwazam ze to bedzie tylko dungeon i dragon magazine )
 
Awatar użytkownika
Aramil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 20, 2004 10:45 am

ndz cze 08, 2008 9:59 pm

Dodatkowo dochodzi do tego swego rodzaju baza danych z zasadami. Dla śmiertelników ma to być po prostu indeks ułatwiający wyszukiwanie danych w papierowych podręcznikach. Dla subskrybentów będzie to będzie to natomiast uporządkowany zbiór zasad i tekstów ze WSZYSTKICH wydanych podręczników do 4ed ( podręczniki w wersji online po prostu :P )

Wszystkie narzędzia do gry online mają być co prawda płatne ale są drobne wyjątki.
Po pierwsze program do tworzenia podziemi ma być darmowy, mapy lub plansze będzie można zapisać i wydrukować.
Prawdopodobnie będzie istniała możliwość by MG subskrybent insidera zaprosił do gry niesubskrybentów na ograniczony czas.
 
Damador.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1094
Rejestracja: pn sie 09, 2004 1:36 pm

ndz cze 08, 2008 10:02 pm

Aramil Smocza Krew pisze:
Dodatkowo dochodzi do tego swego rodzaju baza danych z zasadami. Dla śmiertelników ma to być po prostu indeks ułatwiający wyszukiwanie danych w papierowych podręcznikach. Dla subskrybentów będzie to będzie to natomiast uporządkowany zbiór zasad i tekstów ze WSZYSTKICH wydanych podręczników do 4ed ( podręczniki w wersji online po prostu :P )


zasady malo co dadza - mi to wyglada na rozbudowany glosariusz - coz w nastepnych kilku tygodniach sie wszytsko rozsztrygnie
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn cze 09, 2008 12:18 am

A kiedy będzie dostęp do Dungeon Buildera? Najbardziej mnie to interesuje:) Chyba, że już jest... a ja nie mogę go odnaleźć...
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

pn cze 09, 2008 8:52 am

No właśnie. Kiedy będzie dostęp do tego wszystkiego? Bo wchodzę na podany link i otwiera mi się strona, którą wertowałem przez ponad godzinę i nie znalazłem nic poza reklamówkami Insidera.
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

pn cze 09, 2008 1:27 pm

Za kilka dni wszystko powinno ruszyć. Się doczekać nie mogę. Też najbardziej czekam na dungeon buildera. Tyle setów tilesów w pudełkach, że nie sposób tego układać bez pomocy programu:D
 
Awatar użytkownika
moldekking
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: śr maja 28, 2008 3:06 pm

pt cze 20, 2008 2:50 pm

Nie możesz znaleźć, bo jeszcze prawie nic nie działa, publikują tylko pedeefy. W podcaście koleś mówi ("executive producer" tego projektu ;)), że będzie wkrótce, stopniowo, pierwsze rzeczy już w wakacje, bla, bla, bla. Nie wyrobili się, bo insider miał być od początku 4 edycji.

Kosztować ma o ile mnie pamięć nie myli niecałe 15 dołków miesięcznie, jak zapłacisz za cały rok, czyli trochę kasy sobie liczą. Ale ja i tak zamierzam kupić abonament! :mrgreen:

moldeking

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości