Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

Malkontent 2008

czw maja 29, 2008 11:10 am

Niektórzy z was zapewne kojarzą ten niewielki konwent odbywający się do tej pory w Malborku i Piekle. W zeszłym roku markę wypożyczyli ludzie z Kielc, jednakże obecnie poważnie zastanawiam się nad kolejną odsłoną konwentu w Piekle.

Stąd też pytanie do wszystkich zainteresowanych: Czy zechcecie przyjechać na kolejny piekielny Malkontent? Wiem, jak kłopotliwy jest dojazd do tej miejscowości, jednakże ciężko jest pobić klimat, jaki ma to miejsce. Szczególnie, że Malbork w przedbiegach odpada ze względu na brak miejsca w którym można by się spokojnie konwentować.

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi 'tak', to warto by się zastanowić nad konkretnym terminem. Pracę nad organizacją zaczynam od razu, kiedy tylko dostanę w miarę reprezentacyjną odpowiedź. Wiecie doskonale(albo i nie), że Malkontent jest raczej imprezą dla krewnych-i-znajomych, ale praktycznie każdy będzie mile widziany...

Co do warunków, Szkoła Podstawowa w Piekle dysponuje kilkoma pokojami mieszkalnymi, oraz sporym terenem do wykorzystania jako pole namiotowe. Są prysznice, jest kuchnia, zaplecze sklepowe niewielkie, ale istnieje. W pobliskiej Białej Górze jest niewielki lokal, w którym można coś zjeść. Podobno mają dobry bigos.

Odsyłam również do relacji TOR'a z ostatniego Malka, oraz fotorelacji Nosfera - obie z Malkontenta 2006 który odbył się w Piekle.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

ndz cze 15, 2008 1:58 pm

Z ostatniej chwili - Malkontent 2008 będzie. Aktualnie jest w trakcie organizacji podstawowych spraw.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

czw cze 19, 2008 4:13 pm

Sytuacja noclegowa wyklarowana - odpada wyłącznie weekend 15, 16, 17 sierpnia. Będziemy wyłączne my, żadnych dziecięcych kolonii.

Noclegi są w następujących cenach:
-Łóżko z pościelą 20 zł za dobę.
-Łóżko bez pościeli 15 zł za dobę.
Jeżeli będzie nas około 20 osób, ceny będą niższe - odpowiednio 15 i 10 zł za dobę.
Ceny pola namiotowego jeszcze nie znam, ale będę ustalał na dniach.

Więc zapytanie proste: Kiedy wam pasuje.

Do dyspozycji są następujące terminy:
1-3 sierpnia,

8-10 sierpnia, termin Goblikonu.

22-24 sierpnia,

29-31 sierpnia. Termin Polconu.

Rozumiem, że terminy pokrywające się z innymi konwentami odpadają.
 
Awatar użytkownika
Seif al din
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 02, 2006 9:24 pm

sob cze 21, 2008 11:36 pm

Em, ostatni Malkontent z tego co mi wiadomo odbył się w Kaliszu jakiś rok temu.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

ndz cze 22, 2008 10:17 am

Nosfer wypożyczył markę. Ostatni tr00 Malk był w Piekle dwa lata temu :-)
 
Awatar użytkownika
Sethariel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 226
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:02 pm

ndz cze 22, 2008 5:39 pm

Mnie w sumie pasowałby 22-24 sierpnia. Ewentualnie początek miesiąca czyli 1-3....
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

ndz cze 22, 2008 8:27 pm

Seif al din pisze:
Em, ostatni Malkontent z tego co mi wiadomo odbył się w Kaliszu jakiś rok temu.

Gerard Heime pisze:
Nosfer wypożyczył markę. Ostatni tr00 Malk był w Piekle dwa lata temu


Owszem, Nosfer wypożyczył markę i z tego co pamiętam wykorzystał ją do stworzenia konwentu w Kaliszu. Z tym że to nie był taki prawdziwy Malkontent. Bo nie był 'Mal'.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

wt cze 24, 2008 9:58 am

Z ostatniej chwili - Malkontent na 99% odbędzie się w terminie 22-24 sierpnia. Dzięki temu nie będzie konkurował z Goblikonem i Polkonem (co z oczywistych przyczyn byłoby bez sensu) i pozwoli uczestnikom tychże konwentów odpocząć od wielkomiejskiego szumu gdzieś na końcu świata...
Gdzie diabeł mówi "Dzień dobry".
 
Awatar użytkownika
Sethariel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 226
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:02 pm

czw lip 03, 2008 1:45 pm

Można już tradycyjnie zacząć marudzić na organizatora?

Poproszę o przedstawienie jakichś wstępnych punktów programu... Tak, żebym mógł do czegoś się dołączyć :)
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

pn lip 07, 2008 10:31 am

Jak na razie planowany jest LARP WoDowy - Changeling konkretnie. Pozostałe atrakcje będą nieliczne, ale ciekawe. Jak zwykle tradycyjnie sesje, dyskusje i wspólne spędzanie czasu.
 
Awatar użytkownika
markós
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 309
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 3:13 pm

sob lip 12, 2008 1:31 pm

Czy na imprezę dla krewnych-i-znajomych mogą przyjechać nieznajomi-chcący-stać-się-znajomymi? :)
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

sob lip 12, 2008 3:39 pm

Czy na imprezę dla krewnych-i-znajomych mogą przyjechać nieznajomi-chcący-stać-się-znajomymi?

No ba... Jeśli chcesz, nie ma problemu. Szczególnie, że widzę, że masz blisko.
Tym bardziej mile widziani są polterowcy, nota bene.
 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

czw lip 17, 2008 4:42 pm

MacKotek pisze:
Pozostałe atrakcje będą nieliczne, ale ciekawe. Jak zwykle tradycyjnie sesje, dyskusje i wspólne spędzanie czasu.
Czy jako VIP mogę liczyć na zapewnione przez organizatora towarzystwo pięknookich biało/czarno/rudogłowych?

Serio się pytam. Czerwonego dywanu być nie musi.

W zamian mogę poprowadzić Invicti i ewentualnie jakąś ciekawą prelekcję w tematyce okołopiekielnej popełnić.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

pn lip 21, 2008 6:43 pm

Czy jako VIP mogę liczyć na zapewnione przez organizatora towarzystwo pięknookich biało/czarno/rudogłowych?

Myślę, że na konwencie pojawią się piękne białogłowy. Ostatnio bodajże przywieźliście je ze sobą...

A co do prelekcji, to nie musisz niczego właściwie przygotowywać. To nie jest taki konwent. Za to DnD 4ed bardzo chetnie.

Z tymi dywanami, to się jeszcze zobaczy.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

czw sie 14, 2008 9:53 am

Na Malkontencie odbędzie się LARP Changeling: The Lost o wdzięcznym tytule 'Prawo Gościnności'.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

wt sie 19, 2008 9:23 pm

Odezwa niezwykle ważna - chciałbym otrzymać deklaracje przybycia na Malka. Musze wiedzieć kogo mam się spodziewać, oraz szacunkowej ilości uczestników... No i oczywiście kiedy, kto i skąd dojedzie. Skoordynowanie przybywających mogłoby wybitnie ułatwić im dotarcie do Piekła.
Pytania o tyle istotne, że mam tylko kilka dni na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Na trasie Malbork-Sztum kursują autobusy miejskie i prywatna linia o wdzięcznej nazwie "Rydwan", a także istnieje połączenie kolejowe Malbork-Sztum.
Do Białej Góry i Piekła ze Sztumu najwyraźniej kursują autobusy tej firmy.
W dni powszednie na linii Sztum- Parpary- Biała Góra: 07:02, 10:14, 15:02, 18:14. W soboty 07:02 15:02.
 
Awatar użytkownika
markós
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 309
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 3:13 pm

wt sie 19, 2008 10:28 pm

Ja będę na pewno i przywiozę jeszcze jednego ze sobą. Godzina pasuje każda.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

śr sie 20, 2008 9:31 am

Niestety, w związku ze znikomym odzewem i sytuacją krytyczną w pracy jestem zmuszony odwołać konwent. Nie ma sensu organizować go dla mniej niż 10 osób...
Mimo wszystko, do zobaczenia na Zahconie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości