Zrodzony z fantastyki

 
serwaaagh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 11, 2008 4:42 pm

akcje niemozlewe ale wykonane

pt lip 11, 2008 6:37 pm

napewno w histori waszych sesji zdarzaly sie momety w ktorych "jekaliscie i pekaliscie", zdawaloby sie ze za pietnascie minut bedziecie kontynuowac sesje nowymi postaciami, ale w cudowny sposub za laskawoscia kosci zabijalscie potwory jednym pozadnym pieprznieciem mlota w ostatniej hwili kiedy on wlanie mial was paknacc w calosci.....

ja przezylem wiele takich akcjii i chetnie sie nimi podzile :)
 
serwaaagh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 11, 2008 4:42 pm

sob lip 12, 2008 12:18 am

moja jedna z ciekawszych postaci
krasnolud, inrzynier specjalizujacy sie w pirotechnictwie dostal od wlasciciela miejskiego skarbca, zlecenie otwozenia sejfu z diametami... podja sie wyzwania, niestety nie na trzezwo. uzyl zbyt duzo materjalów wybuchowych...
wszyscy ci, którzu przygladali sie pracy krasnoluna na widok osmiu barylek prochu uciekli z pomieszczenia...
Oskar, bo tak nazywala sie ta postac wybiegla chwiejnym krokiem przed bank z grubym lontem w dloni....usiadl na kamieniu i podpalil lát spiewajac swa ulubiona krasnoludzka piesn: zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! diamety?zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! zloto! i tak dalej:)w pewnym momecie plonacy lat znikna za drzwiami a mi sie przypomnialo ze wewnatrz zostal mój garlacz. powstalem i sprintem pobieglem do srodka akcja wygladala jak na filmach ja wykakuje z drzwi a dom wybucha! ledwo uszlem z zyciem a bank opciazyl mnie bajanskimi sumami, musialem uciekac...
po tej przygodzie moja postac zyskala 3 diamety wtopione w skure na rawym poliku, zeby bylo tego malo bylem lysym krasnoludem!!! wlosy mi sie spalily....dostalem kare do charyzmy -2 naszczescie do czasu odrosniecia wlosów i brody ;)
 
EmperorShard
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:03 am

sob lip 12, 2008 9:11 am

Dziwie się że nie przyczepiła się do ciebie moderacja, dosłownie każdy twój post łamie regulamin forum.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

sob lip 12, 2008 10:20 am

serwaaagh - masz 24h na poprawienie swoich notek zgodnie z regulaminem forum i zasadami pisowani języka polskiego. W przeciwnym razie temat zostanie skasowany.

Poza tym, czekam na wyjaśnienie czemu ten temat miałby służyć. Przypominam, że wszystkie wyliczanki typu "moja postać jest taka/opowiem Wam historię o tym co mieliśmy na sesji" nie są mile widziane - od tych drugich jest temat Kfiatki z sesji. Brak SENSOWNEGo tematu również będzie skutkował usunięciem tematu.
 
Tikej
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 86
Rejestracja: pn sty 23, 2006 7:27 pm

pn lip 14, 2008 12:14 pm

iron_master pisze:
Poza tym, czekam na wyjaśnienie czemu ten temat miałby służyć. Przypominam, że wszystkie wyliczanki typu "moja postać jest taka/opowiem Wam historię o tym co mieliśmy na sesji" nie są mile widziane - od tych drugich jest temat Kfiatki z sesji. Brak SENSOWNEGo tematu również będzie skutkował usunięciem tematu.


Temat ten służyć miałby(IMO) opisywaniu akcji, sytuacji, wydarzeń, które z punktu widzenia logiki czy też w realnym świecie nie byłyby możliwe.

Wg. mnie akcje typu: biegnie na mnie 6 orków. Wyciągam łuk, rzucam(20) pierwszy ork dostał w oko. Krzyczę do orków, że mają przed sobą mistrza łuku i powinny paść, rzucam(20), one to robią. Po jakimś czasie jeden się buntuje rzuca się na mnie z toporem, ale ja się uchylam i uderzam go łukiem, rzucam(20) i ucinam mu głowę. Bynajmniej ja widzę to właśnie tak...
 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

pn lip 14, 2008 3:25 pm

1. Przynajmniej i bynajmniej to bynajmniej nie jest to samo, Tikeju -.^
2. Na 90% w temacie 'Kfiatki z sesji' jest przynajmniej kilka takowych, które opierają się na 'I wtedy wyrzuciłem 20 na zauważanie i MG mi powiedział, że zauważyłem wirujące atomy wodoru w powietrzu' - czyli takich, które chyba chciałoby się tu wrzucać. Temat do kasacji...?

@edit - to prove myself true:
Erelen pisze:
Moja drużyna miała do przebycia spory kawałek drogi, a jako że byli dość mocni to nie wynajęli najemników, a wyruszli tylko w dwójkę. Po dwóch dniach drogi zaatakowały ich dwa gobliny. Jeden z graczy (Mirer) jako mag inteligentnie stwierdził: "Eee tam, dwa gobliny to pestka." Po czym nie wyszedł mu atak, a goblin miał same krytyki. Jeden cios i tak zginął czarodziej.


Consiite pisze:
(...)
I teraz najciekawsze rycerz oczywiście pełna full wypas zbroja hełm tarcza piękny miecz, no gość nie do ruszenia dla całej naszej drużyny razem wziętej, a szczególnie dla brata przecież ani wojownik ani nic tam specjalnego.....ale. Zazcynaja się rzuty i tylko brat rzucał miał 7 krotne przebicie na kostce.(...)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości