Zrodzony z fantastyki

Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony

W którym rejonie Zapomnianych Krain grasz najczęściej?

pt wrz 30, 2005 2:15 pm

W którym rejonie Zapomnianych Krain grasz najczęściej?

Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt wrz 30, 2005 4:15 pm

W czasach kiedy jeszcze gra³em w FR ;), najczê¶ciej akcja osadzona by³a od Icewind Dale, poprzez Sword Coast, a¿ do Tethyru. Poniewa¿ przedk³adam wielkomiejski zgie³k nad w³óczenie siê po bezdro¿ach, moim ulubionym miejscem pozostaje Waterdeep. Aczkolwiek dawno ju¿ nie gra³em w Faerunie.

Ulubione: Waterdeep
Najczê¶ciej odwiedzane: ca³e Wybrze¿e Mieczy.

Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt wrz 30, 2005 4:59 pm

Ja najczęściej gram w rejonie Srebrnych Marchii(Silverymoon), Wrót Baldura, Waterdeep i Luskan. Sam prowadzę przygody na Wybrzeżu mieczy, Neverwinter, Wrota Baldura i te sprawy. Jest to najwygodniejsze, gdyż ten rejon znam najlepiej choćby ze względu na BG1 i BG2.

Ryanik__
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt wrz 30, 2005 5:48 pm

Ja najczê¶cie grywam w okolicach Wrót Baldura. Powód. Na pocz±tku mój MP nie zna³ w zasadzie innych okolic, czerpa³ wiêc wszystko z gier z serii Baldur's Gate, a potem to ju¿ tak zosta³o. Jako¶ tak zawsze siê wraca³o do BG :wink:

Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt wrz 30, 2005 7:49 pm

Na sesjach nie trzymamy się konkretnego miejsca. Po prostu początek wybieramy zależnie od stylu kampanii, a to jak się ona rozwinie ciężko określić. Ostatnoi grywaliśmy w Vast, Cormyrze, Zach. ziemiach centralnych, Amn i chyba jeszcze w kilku miejscach centrum Faerunu.
Skąd to pytanie w dziale The Forge? Czyżby kuźnia przygotowywała dodatek do najchodliwszego miejsca FR?

Martio
Stały bywalec
Stały bywalec

sob paź 01, 2005 1:18 pm

Jeśli Thomas tutaj dał ten temat to oznacza, że nie znalazł się on w dziale The Forge przypadkowo ... Co Thomasie tam knujesz? :D

A moja odpowiedź na pytanie? Hmmm... Nie mam chyba takiego miejsca, gdzie bym był najczęściej. Bywałem w każdym z miejsc mniej więcej tyle samo razy i do każdego czuję podobny sentyment. Ale jeśli miałbym wybrać jedno, to chyba Waterdeep.

Ymir__
Stały bywalec
Stały bywalec

sob paź 01, 2005 2:40 pm

Generalnie ca³e Doliny, Thay i Cormyr.

Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony

ndz paź 02, 2005 9:14 pm

Ankiety zostają, ale wynik jest już pewny.
Najpopularniejszym miejscem w FR jest Waterdeep, drugie miejsce Srebrne Marchie. Potem długo, długo nic.
Może The Forge zrobi użytek z tych wyników.

Eglish Azeleh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr paź 05, 2005 3:23 pm

Hmm, najczęściej przygotowuję przygody związane z całym Wybrzeżem Mieczy. Nie ukrywam, że te miejsca najlepiej znam z gier i książek więc mogę się tutaj popisać.

W ankiecie zaznaczyłem Wrota Baldura, bo gracze często do nich zaglądają. Jednak mam przygotowane już misje w Dolinach Lodowego Wichru, a nawet w Calimshanie, czy Smoczych Wyspach. Cóż, moich BG czeka dość dużo "zwiedzania". W najbliższym czasie będą musieli popłynąć do Luskan.

Pozdrawiam,
Eglish Azeleh, Władca Demonów

<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>EDIT:</span>Czemu w takim dziwnym miejscu pojawił się ten temat? Nie lepiej było by w "Przygodach"?

CJ111
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr paź 05, 2005 5:41 pm

Hmm ostatnio zacz±³em prowadziæ przygodê w Srebrnych Marchiach i muszê stwierdziæ ¿e ten region jest wprost wy¶mienity. Intrygi, sporty polityczne i inne ciekawe zawi±zania przygód s± praktycznie na wyci±gniêcie rêki. Dodatkowo istniej± tam bardzo ciekawe i szczegó³owo opisane w ksi±¿kach postacie. Ale jednak najczê¶ciej gra³em w Waterdeep i na Wybrze¿u mieczy...

Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt paź 11, 2005 11:44 am

Ziemie Krwawnika: Damara, Vaasa, Impiltur.

Powód: Potężny kościół Ilmatera, chłód, dzicz, możliwość łatwego zdobycia władzy, wielu paladynów.

Keilen__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz paź 16, 2005 7:59 pm

Za czasów, kiedy jeszcze gra³em czê¶ciej, nie trzymali¶my siê jednego miejsca...
Grywali¶my w Srebrnych Marchiach na Wybrze¿u mieczy, w Waterdeep... To chyba wszystko...
Najczê¶ciej jednak akcja toczy³a siê w Waterdeep...

Ishar Laoverith__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz paź 16, 2005 9:09 pm

Ja najczê¶ciej grywam w rejonach znanych jako:
Pó³noc, Wysoki Las, Cormyr, Srebrne Marchie, Dolina Lodowego Wichru.

A to dlatego, ¿e poprostu kocham zachód FR(a szczególnie Neverwinter) i w tamtym rejonie potrafiê wymy¶lac najlepsze intrygi i przygody.

Awatar użytkownika
Aiwass
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob lip 21, 2007 1:51 pm

Chłodne Ziemie. Ze względu na klimat, ciągłe zagrożenie ze strony Wielkiego Lodowca, pozostałości po armii Króla Czarnoksiężnika, bandy potworów, ogromne ilości innych humanoidów niż grywalne rasy i kupa roboty na arenie politycznej.

Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr wrz 05, 2007 1:40 pm

najwięcej prowadziłem w Silver Marches i Aglarondzie.

Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr wrz 05, 2007 1:56 pm

Przeniesione do odpowiedniego działu. Po 2 latach :D

Temat pod obserwacją (wyliczanki i gusta).

Awatar użytkownika
Kristoph
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt wrz 11, 2007 7:14 pm

Ja najczęściej prowadziłem swoim drużynom na Zachodzie - Waterdeep, Wrota Baldura, Amn, Tethyr, okolice Mrocznej Twierdzy, Calimport, ale także spoza krain zachodnich Doliny, Wrota Zachodu oraz Cormanthor. Innymi słowy - rejony najbardziej obfitujące w wydarzenia, oraz takie, w których najłatwiej o jakąś robotę, czy intrygę.

Ah - no i zdarzyło mi się ciągać drużyny po Podmroku ;)

gryf_gryf
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn gru 17, 2007 7:33 pm

Ja prowadzę przygody w trzech różnych rejonach: Sembia (ojczyzna głównego BN i BG), Wielka Rozpadlina i Maztika (kupiectwo)

Awatar użytkownika
Got
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr lip 23, 2008 5:39 pm

Ja prawie zawsze prowadze na wybrzeżu mieczy (tylko może troszke dłuższym bo od Calimshanu do Doliny lodowego Wichru).

Ostatnio prowadze kampanie która dzieje się w Untherze, i jest tęgo.

Nukereal

śr lip 23, 2008 7:04 pm

Pierwsza poważna kampania to była Północ. Teraz głównie Rashemen oraz Thay- ciekawe możliwości dla gry... kraina duchów niedaleko magokratów. Kto nie łapie, niech zagra w Mask of the Betrayer. :P

Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr lip 23, 2008 10:06 pm

My z kolegami głównie krązymy między dolinami a wybrzeżem mieczy (z Podmrokiem pod tymi terenami włącznie oczywiście). Choć Aglorand, Vasa i Muholand (czy jakoś tak) też mają duże wzięcie. I oczywiście wszystko wokó morza księżycowego i morza spadających gwiazd (gdy bierze nas na gre w stylu przygody Simbada Żeglarza)

Awatar użytkownika
Ardavel
Stały bywalec
Stały bywalec

czw lip 24, 2008 11:04 am

Ja swą kampanię rozpocząłem w Amnie(wiadomo, Ziemie Intryg :D), po czym przeniosłem ją na Wybrzeże Mieczy. Prowadzona zaś przez mojego kolegę kampania, rozpocznie się w Srebrnych Marchiach.

Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw lip 24, 2008 2:50 pm

Ja swoi graczy prowadzę głównie na Ziemiach Intryg. Dwóch zaczęło w Zielonym Meteczniku, kolejnych dwóch w Atchkatly... Nie wybierają sie poza Wrota Baldura i wspomniną puszczę.

Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw lip 31, 2008 3:25 pm

Przede wszystkim Rashemen i Przesmyk Vilhon (tam mam swoje państwo) poza tym Ziemie hordy, Ziemie dawnego Imaskaru i granice Kara-tur, Podmrok - okolice Menzoberranzan i Manthol-Derith

Awatar użytkownika
Nalgos
Użytkownik
Użytkownik

śr sie 13, 2008 8:42 am

Najczęściej rozgrywam kampanie w okolicach Srebrnych Marchii oraz na całym wybrzeżu mieczy z Waterdeep na czele. Kiedy akcja dzieje się w tym pierwszym przeważnie moja drużyna odwiedza jeszcze Doline Lodowego Wichru, natomiast przy drugiej lokacji startuje z Amn.

Awatar użytkownika
Naabby
Użytkownik
Użytkownik

śr sie 13, 2008 12:56 pm

Ja najczęsciej gram na Wybrzeżu Mieczy. Raz czy dwa wysłałem graczy do Ice Wind Dale (Dolina Lodowego Wichru), ale przewaznie trzymam się WM.

Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec

śr sie 13, 2008 1:14 pm

My głównie po Wybrzeżu mieczy śmigamy, choć w planach jest nieco zabawy na Morzu Mieczy, między Waterdeep a Chult. Czyli wszystko w w stylu piratów lub ich łowców.

Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr sie 13, 2008 4:10 pm

Cormyr i Icewind Dale. Acz taka wędrówka po całym Faerunie (raz jeden jedyny, przy moim prowadzeniu) też miała miejsce :wink: