Zrodzony z fantastyki

Akhad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Polska wersja strony oficjalnej Infinity the Game

wt sie 19, 2008 11:49 pm

http://www.nomadarachne.com/infinity_POL/

Strona wymaga jeszcze pewnych drobnych poprawek, korekt tekstu i uzupełnienia kilku tekstów. Mimo to oddaję już stronę fanom.
Strona będzie podpięta pod rozdzielnik stron oficjalnych jak tylko uczynią to Hiszpanie.

Wszelkie uwagi dotyczące tekstu, zauważonych błędów proszę kierować na akhad@fxsystem.pl

Rzecz jasna - strona wymaga "wygładzenia" i "dopieszczenia" tłumaczeń. Zapewniam że nie jest to takie proste biorąc pod uwagę ogrom materiału. A muszę przyznać że jeszcze w zanadrzu czeka wiele tekstów i innych "słodkości". Z góry ostrzegam - silnik JOOMLA na którym osadzona jest strona nie jest ideałem i ma swoje wady. Wiele wad. Nie mój wybór lecz Hiszpanów. Dużo, naprawdę dużo pracy wymaga dopieszczanie i dostosowywanie aby strona była czytelna i "wygodna". Dlatego też wybaczcie zauważone błędy techniczne.

Strona została zlokalizowana dzięki siłom mojej lubej połowicy - Lady Zoil - Kasi, przy wsparciu mojego przyjaciela - Samaela - Mateusza, oraz dzięki mojemu że tak skromnie stwierdzę - wysiłkowi. ;)

Za wsparcie i firmowanie strony - podziękowania Sośnie i wargamerowi!

Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji forum

moderator Aki