Zrodzony z fantastyki

 
Akhad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 12:42 pm

Polska wersja strony oficjalnej Infinity the Game

wt sie 19, 2008 11:49 pm

http://www.nomadarachne.com/infinity_POL/

Strona wymaga jeszcze pewnych drobnych poprawek, korekt tekstu i uzupełnienia kilku tekstów. Mimo to oddaję już stronę fanom.
Strona będzie podpięta pod rozdzielnik stron oficjalnych jak tylko uczynią to Hiszpanie.

Wszelkie uwagi dotyczące tekstu, zauważonych błędów proszę kierować na [email protected]

Rzecz jasna - strona wymaga "wygładzenia" i "dopieszczenia" tłumaczeń. Zapewniam że nie jest to takie proste biorąc pod uwagę ogrom materiału. A muszę przyznać że jeszcze w zanadrzu czeka wiele tekstów i innych "słodkości". Z góry ostrzegam - silnik JOOMLA na którym osadzona jest strona nie jest ideałem i ma swoje wady. Wiele wad. Nie mój wybór lecz Hiszpanów. Dużo, naprawdę dużo pracy wymaga dopieszczanie i dostosowywanie aby strona była czytelna i "wygodna". Dlatego też wybaczcie zauważone błędy techniczne.

Strona została zlokalizowana dzięki siłom mojej lubej połowicy - Lady Zoil - Kasi, przy wsparciu mojego przyjaciela - Samaela - Mateusza, oraz dzięki mojemu że tak skromnie stwierdzę - wysiłkowi. ;)

Za wsparcie i firmowanie strony - podziękowania Sośnie i wargamerowi!

Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji forum

moderator Aki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości