Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

Graves Need

wt wrz 02, 2008 11:07 pm

Graves Need

:B::B:

Enchantment Rare

At the beginning of each player upkeep, destroy the creature with the highest power. It can't be regenerated. If two or more creatures are tied for highest power, you choose one of them.

When there are no creatures in play, sacrifice Graves Need.

Do you think this is unfair ?
Ostatnio zmieniony czw wrz 04, 2008 1:08 am przez scarq, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr wrz 03, 2008 1:21 am

Honey Drop i później Nodes miały sens, bo żeby walić tylko po przeciwniku wymagały utrzymania na stole odpowiedniej krowy, wymagały przez to pewnej inwestycji. Hm. Cena w górę?
 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

śr wrz 03, 2008 4:22 am

Myślałem nad kosztem :B::B: ale wydał mi się całkowicie bezsensowny skoro biała wersja jest za :W: i dokładnie, Inspirowałem (kopiowałem dosłownie i w przenośni) [mtg=Porphyry_Nodes]Porphyry Nodes[/mtg] a dołożyłem na upkeepie kazdego gracza ponieważ jak jeszcze chyba nieliczni pamiętają monopolistą w niszczeniu właśnie był (szkoda że nie został) czarny... Do czego ta karta ? Discard ... MBC ... czarno-czerwone spalarki i przewijania czarno-niebieskie. I uważam ze dobrze by sie wpisywała w czarny kolor ;)
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

śr wrz 03, 2008 1:52 pm

Ale to niszczy najsilniejszą, a nie najsłabszą kreaturkę. To jakby w serii czarów na :0: z zapłatą w następnym upkeepie zmienić lose game na win game i upierać się, że to równoważne.
Upierasz się, że czarny był monopolistą na niszczenie stworków - otóż Porphyry Nodes pierwotnie nazywało się Honey Drop i było zielone, ale mniejsza z tym. Porównaj sobie koszt i działanie z The Abyss, może wtedy będziesz miał impuls do poprawy.
 
Awatar użytkownika
Thrawn Chimaere
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 21, 2008 6:33 pm

śr wrz 03, 2008 9:11 pm

Mała uwaga dotycząca wordingu: nie "greatest power", a "highest power", za przykład niech posłuży świeżutki [mtg=Desecrator_Hag]Desecrator Hag[/mtg].
Co do karty, to jak dla mnie jest trochę bez pomysłu: prawie idealne ksero [mtg=Porphyry_Nodes]Porphyry Nodes[/mtg], jedyne zmiany to, jak wspomnieliście, upkeep niszczenia i "highest power". No i oczywiście popieram pomysł na zwiększenie kosztu do :b: :b:.
 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

czw wrz 04, 2008 1:07 am

Zawsze są wyjątki jak np. [mtg=Psionic_Blast]Psionic Blast[/mtg] No i co do orginalności ... to obiecuje że następna będzie wnosić coś ciekawego i orginalnego, to stworzyłem pod wpływem impulsu jako oznaka ... chhyba braku tej kary w "black" po mojej zmianie kolou z WB na B ... ^^ i tak zmienie koszt na 2b i wording tak zeby nie było takiego pregięcia. A i The Abbys targetowało i dalo sie go trzymać cały czas w grze wykańczając wszystkie crity przeciwnika... poprawiłem sie :p

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości