Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

Inanition

sob wrz 06, 2008 11:55 pm

Inanition :B::B::B::B:

Sacrifice any number of permaments you control,
target player lose life equal to the number of sacrificed permaments.

Kicker: :5::B::B::B:
If the kicker cost was payd all players sarcrifice all permaments and all other players lose life equal to the number of sacrificed permaments.

You gain life equal to the number of sacrificed permaments this way.

Wastelands you say ?
 
Awatar użytkownika
Thrawn Chimaere
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 21, 2008 6:33 pm

ndz wrz 07, 2008 4:30 pm

Wording Kickera niezbyt fortunny, jeżeli dobrze zrozumiałem, powinno być mniej więcej tak:
Kicker :5::B::B::B:
If the kicker cost was paid, all players sacrifice all permanents and all opponents lose life equal to the number of sacrificed permanents. You gain life equal to the number of permanents sacrificed this way.

Ogólnie karta jest za droga, a już szczególnie kicker: kiedy ty zbierzesz 12 many, w tym 7x :b: ? Wydaję mi się, że jest zupełnie niepotrzebny: wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie. Zmieniłbym też koszt: :2::b::b:.
 
iTatsu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 24, 2008 11:54 am

ndz wrz 07, 2008 5:45 pm

Thrawn Chimaere poprawny wording powinien byc taki, z tego co wiem:
If the kicker cost was paid, all players sacrfice them pernaments and they lose life equal to the number of pernaments sacrficed this way.

Faktycznie kicker jest za DUŻY ! Kto by tyle wydawał?
Ja bym dał kickera 2BB i taki sam koszt :)
 
Awatar użytkownika
gothreck69
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 10:36 pm

ndz wrz 07, 2008 7:43 pm

A po co w ogóle kicker? Nie wydaje wam się w tym momencie zbyt dużo? Może :x::b::b:? Each Opponent sacrifice X permanent he or she control, then each opponent lose X life. You gain X life.
 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

pn wrz 08, 2008 8:19 pm

12 many ? ... hmm tak w ósmej turze x]

za 8:B: many mozna go zagrać go już w 6 turze...

Kickera tak drogiego wstawiłem dlatego ,że... w sumie nie wiem ... intuicja, efekt kickera jest dosc mocny


a to by wam pasowało ?

Inanition :B::B:

Sorcery

Sacrifice any number of permaments you control,
target player lose life equal to the number of sacrificed permaments

Kicker: :B::B::B::B:
If the kicker cost was paid, all players sacrifice all permanents and all opponents lose life equal to the number of sacrificed permanents.

You gain life equal to the number of permanents sacrificed this way.


Pierwszy efekt tani ze wzgledu na jego samobujcze działanie drugi za to o koszcie [mtg=Damnation]Damnation[/mtg] [mtg=Wrath_Of_God]Wrath Of God[/mtg]

Zastanawiałem sie jeszcze nad ta wersja Kickera:

If the kicker cost was paid, all other players sacrifice all permanents and all opponents lose life equal to the number of sacrificed permanents.

to by dawało możliwosc wykończenia kogoś poswiecajac swoje permamenty i placac kickera lub też wyniszczeina przeciwnikow, chodz boje sie ze ta wersja jest "nieco przegięta"
 
Awatar użytkownika
Thrawn Chimaere
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 21, 2008 6:33 pm

wt wrz 09, 2008 7:27 pm

Nie wiem, dlaczego tak się upierasz przy tym kickerze... Jak już mówiłem, wprowadza tylko zamieszanie do karty. A tak, bez kickera, mamy przyjemną kartę, której nic dodać, nic ująć. Ewentualnie możnaby pomyśleć nad usunięcie podstawowaej zdolności, a zostawieniem kickera (oczywiście z zamianą na zdolność główną). Poza tym, nie wiem czemu, ale ten kicker jakoś niepodobny do swych odpowiedników na oryginalnych kartach... Prawie wszystkie to krity, do których doczepiamy counterki, albo hasta. Wyłączając np. [mtg=Molten_Disaster]Molten Disaster[/mtg] i [mtg=Hunting_Wilds]Hunting Wilds[/mtg].
A na koniec dodam, że miło by było kartę zobaczyć z jakimś klimatowym artem.
 
Awatar użytkownika
scarq
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: sob lip 14, 2007 11:39 pm

śr wrz 10, 2008 10:54 pm

Można by... tylko jaki koszt miała by karta która czyści stół z permamentow i daje życie za to ? ... wrath of god :2::W::W: ... wiec moim zdaniem :3::B::B::B: ... minimum, poza tym czarny z zasady nie niszczy enchantow, a ta karta i owszem
 
Awatar użytkownika
Thrawn Chimaere
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 21, 2008 6:33 pm

czw wrz 11, 2008 9:08 pm

Nie niszczy, tylko wymusza sacrifice, więc jak najbardziej czarny.

Za to nagle przestał mi się podobać pomysł z jednoczesnym gainlifem zagrywającego i loselifem oppów, zbyt dużo w jednym. Właściwie, to wtedy robi się taki dopakowany [mtg=Worldpurge]Worldpurge[/mtg], z tym, że mamy trochę lepszą sytuację: nie ma wybierania opcji, więc jeśli mieliśmy dużo na ręku, to możemy kosić przeciwnika zanim zdąży dobrać coś sensownego. Zostawiłbym albo jedno, albo drugie, choć sam gainlife wydaje mi się bardziej...hmmm...realistyczny :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości