Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt lip 28, 2006 8:05 pm

<!--quoteo(post=274783:date=Jul 28 2006, 11:34 AM:name=rzepiduch)-->
rzepiduch pisze:
<!--quotec--><br />Ale w takim razie, po co Lolth wysla te sygnaly? Nie ma doczynienia ze swoim wyznawcom, wiec czemu ma go wyposazac w dodatkowe zdolnosci poprzez swoje podpowiedzi?<br />
<br />Bo posiada przedmiot, który łączy o z nią bezpośrednio? Bo staje się istotą na jej podobieństwo? Lolth jest boginią wszystkich pająków, a nim wlaśnie się stajesz awansując w tej klasie.<br />Inaczej: Lolth dając Ci taką zdolność na początku sprawia, że chętniej będziesz dalej zdobywać poziomy FoL, by być jeszcze silniejszym... By móc więcej, by być bardziej pająkiem :]<br />Z resztą, decyzje bogów są niezrozumiałe dla śmiertelników... :wink:<br />

vege.jedrek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn paź 23, 2006 10:51 am

<!--quoteo(post=255778:date=Jan 4 2006, 05:01 PM:name=Grim Repo)-->
Grim Repo pisze:
<!--quotec--><br />Chcia³bym poruszyæ tematykê K³a Lolth.<br />Poniewa¿ ta klasa jest wad³ug mnie zbyt potêrzna (Munch).<br />Na 9. poziomie wyrastaj± mu "Pajêcze koniczyny" które jak tam napisali "(...)w których kie³ Lolth trzymaæ mo¿e Bez problemu Broñ"<br /><br />Wed³ug mnie to jest przegiêcie, poniewa¿ £otrzyk/kie³ Lolth na 20. levelu mo¿e zaatakowaæ 3*3=9 ataków, a z S.W.D.R.B(sprawniejsza walka dwoma rodzajami broni) mo¿e zaatakowaæ 6*3=18(!) ataków.<br /><br />Je¿eli jeszcze wam ma³o to pewnie zaskoczy was fakt ¿e Tropiciel z odpowiednimi atutami (Kosmopolita) mo¿e zaatakowaæ a¿ 6*4=24(!!)ataki.<br /><br />Czekam na argumenty i kontrargumenty udowadniaj±ce czy Kie³ Lolth to Munch czy terz Power.<br /><br />Pozdrawiam Grim Repo<br />
<br /><br /><br />Heh gram troche w D&D i jak zawsze gra³em kap³anem tak teraz gra³ ³otrzykiem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] i musze cie zmartwiæ :razz: <br /><br />Robi±c postaæ mój kolega d±¿y do tego by by³± niezniszczalna [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] i tak siedzieli¶my i czytali¶my i wymyslilismy ze kiel lolth bedzie dobry.....tak jak napisales z umiejetnoscia ³owcy i z konczynami wychodzi tyle i tyle atakow......niedoczytales wszystkiego [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] liczylismy na kalkulatorze mozliwosci atakowania kla lolth i doszlismy do wniosków ze nie bêdzie mia³ 24 ataków tylko 43 !!!!! robi wrazenie co ??!! jezeli umie siê wykorzystac podrecznik i wszytskei atuty to tak....kie³ lolth bedzie niezniszczalny i potezny [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] o ile cie mistrz gry nie zabije wczesniej :razz:<br /><br />Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn paź 23, 2006 1:02 pm

A spodziewasz się jakiejś konsekwencji po Lloth? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]

Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn paź 23, 2006 2:47 pm

<!--quoteo(post=283828:date=Oct 23 2006, 10:51 AM:name=vege.jedrek)-->
vege.jedrek pisze:
<!--quotec--><br /><br />Heh gram troche w D&D i jak zawsze grałem kapłanem tak teraz grał łotrzykiem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] i musze cie zmartwić :razz: <br /><br />i doszlismy do wniosków ze nie będzie miał 24 ataków tylko 43 !!!!!<br /><br />
<br /><br />Weź mi to rozpisz, bo ja tego kompletnie nie widzę ;d<br />Najlepiej atuty użyte i jakie premie do ataku będą miały kolejne ataki :wink:

Ratel
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn paź 23, 2006 7:42 pm

Zastanawiam sie nad wiêkszym munchem: K³em Lolth pó³-illithidem. Widzia³em tylko mindwitnessa, wiêc nie wiem na pewno, ale podejrzewam, ¿e humanoid równie¿ bêdzie mia³ 4 uderzenia mackami, mindtrhrusta i wyrwanie mózgu, co z pewno¶ci± wp³ynie na jego efektywno¶æ, na 16 poziomie mia³by jakie¶ 7k6 X (4 macki + 6 koñczyn + 1 ugryzienie + 2 z BaB) = 91k6 (chyba musia³em siê czego¶ naw±chaæ :wink: ).<br /><br />Do notki poni¿ej O ile mam racjê. Dodaj do tego buty z haste, 3 poziomy Void Incarnate z jego Void Presence, a bêdziesz zadawa³ takie obra¿enia co runde (osobi¶cie nie wyobra¿am sobiê FoL'ka bez Void Presence na epickich pozimach :wink: ). Oczywi¶cie jego ataki przestaj± byæ zabójcze, gdy dochodzi do starcia z istotami bez punktów witalnych, dlatego wymy¶li³em Motaro (który z kolei ma problemy z przebiciem redukcji).

Awatar użytkownika
Druss
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw paź 26, 2006 5:40 pm

Jeżeli masz rację to daje nam ok 318,5 (91 x 3,5) punktów. Co podzielone na 5,8 (uśrednione k10 wojownika z 10-11 kondycji) daje nam ok 55 lvl. Modyfikator +5 daje nam ok 29 lvl.<br /><br />Co delikatnie mówiąc daje nam maszynke do zabijania. Takim czymś nie da się nawet grać. Już metoda ucinania głów (maksymalizacja krytyka) w 3.0 była mniej przegięta... Przynajmniej można było w to uwierzyć :razz:<br />

Awatar użytkownika
Darq_Messiah
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn lut 18, 2008 10:17 pm

@Grim Repo

A MÓgłbyś rozpisać dokładniej tego swojego tropa który niby ma mieć 24 ataki??
bo coś mi sie niechce wierzyć :razz:

Awatar użytkownika
Courun Yauntyrr
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt wrz 16, 2008 2:53 pm

Chciałem zapytać o edycję 4.0 - zmienia się coś odnośnie tej klasy prestiżowej?

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz gru 14, 2008 6:45 pm

Courun Yauntyrr pisze:
Chciałem zapytać o edycję 4.0 - zmienia się coś odnośnie tej klasy prestiżowej?

Z tego co udało mi się doczytać jest to klasa pod edycje 3.0 nie ma nawet rozpiskipod 3.5 a co dopiero pod 4.0 :P

musiałbyś sam sobie rozpisać zmodyfikować :PP Linka do rozpiski po angielsku masz gdzieś na pierwszej stronie tematu