Zrodzony z fantastyki

 
Anonim_1

sob wrz 27, 2008 10:50 am

Antara pisze:
Bo jak rozumiem nikt z nas się jeszcze na żywo nie spotkał?

Widziałem vh na R-Konie :)

Wygląda na to, że wszystkim pasuje środowy termin. Zatem - 1 października, 17:30, przed Teatrem Bagatela.
 
Jehuda
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 5:14 pm

wt wrz 30, 2008 12:18 pm

Antara pisze:
Jehuda, czy u ciebie w mieszkaniu jest miejsce żeby zostawić rower?


Pewnie, miejsce na rower się znajdzie. Do zobaczenia;)
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

wt wrz 30, 2008 6:26 pm

Przy tej okazji może warto by zapewnić sobie jakąś możliwość kontaktu? Np. powysyłać swoje numery telefonu do ShadEnca?

No nie zapomnijcie zabrać ze sobą kart postaci, pustych, bądź częściowo wypełnionych. :D
 
Anonim_1

wt wrz 30, 2008 7:08 pm

Antara pisze:
Np. powysyłać swoje numery telefonu do ShadEnca?

Bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że jeśli jutro będą takie korki jak dziś, mogę być ostatnim, który się pojawi przed Bagatelą. Jeśli to nie problem, poproszę o PW od wszystkich z nr telefonów.

No nie zapomnijcie zabrać ze sobą kart postaci, pustych, bądź częściowo wypełnionych.

Mam nadzieję, że nasz dzielny MG zapewni karty postaci. Sam nie mam kiedy wydrukować ani skserować niestety :/
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

wt wrz 30, 2008 7:53 pm

Uff, wydrukowałem sobie mapę z zaznaczoną Bagatelą, więc chyba nie będę miał kłopotów. Na wszelki wypadek postaram się być trochę wcześniej.

Numer do Enca mam - jutro wyślę sms-a do Andrzeja, bo teraz komórka kaput.
 
Awatar użytkownika
vh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:09 pm

wt wrz 30, 2008 11:59 pm

Spróbuję coś wydrukować. Numer poszedł.
 
Anonim_1

śr paź 01, 2008 9:29 pm

No, spotkanie tworzeniopostaciowe za nami. Z mojej strony dwa wnioski - D&D 4ed zapowiadają się świetnie (bardzo drużynowo, no i mechanika o wiele prostsza), na dodatek wygląda na to, że oczekiwania względem sesji mamy podobne. Zapowiada się zatem fajna kampania.

Czekam na potwierdzenie terminu - ja, jak pisałem wcześniej, jestem otwarty na dowolny dzień, byle nie wcześniej, niż o 17:30.
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

pt paź 03, 2008 1:47 pm

Wstępnie umówiliśmy się na poniedziałek, tak? Mi ten termin pasuje. 17:30 to też dobra pora.
 
Awatar użytkownika
vh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:09 pm

ndz paź 05, 2008 12:37 pm

Zajęcia kończę o 17:45, później (jakieś pięć, dziesięć minut na dojście z grodzkiej) mogę prowadzić. Encu, poproszę o figsa dla każdej postaci + kilku bandytów/piratów/ninja + kilku orków. Co znajdziesz.
Wszyscy są i się potwierdzają? Gramy u Jehudy?
 
Anonim_1

ndz paź 05, 2008 2:00 pm

vh pisze:
Encu, poproszę o figsa dla każdej postaci + kilku bandytów/piratów/ninja + kilku orków. Co znajdziesz.

Wezmę wszystko, co mam. Znaczy się, poza większymi figurkami (purple worma mam nadzieję jeszcze przez jakiś czas nie wystawisz :P).

vh pisze:
Wszyscy są i się potwierdzają? Gramy u Jehudy?

Ano właśnie, czekam na potwierdzenie. Zbieramy się pod Bagatelą i idziemy razem, tak? Będę mniej więcej jak ostatnio (zależy od korków), więc jakby co poczekamy na Ciebie.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

ndz paź 05, 2008 2:13 pm

Ja potwierdzam swój udział. Jest też możliwe, że zajdzie jakaś nieprzewidziana okoliczność z promotorem, ale to wam dam znać przed sesją jeszcze.

Zbieramy się pod Bagatelą i idziemy razem, tak?

A nie lepiej przychodzić bezpośrednio do mieszkania? Wiemy już mniej więcej gdzie to jest, ale dla pewności przydałby się dokładny adres na PW. :D
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

ndz paź 05, 2008 2:43 pm

ShadEnc pisze:
Zbieramy się pod Bagatelą i idziemy razem, tak?

Najlepiej dla mnie. Sam raczej nie trafię.
 
Jehuda
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 5:14 pm

ndz paź 05, 2008 7:17 pm

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałem, ale nie mam dostępu do netu jeszcze. Niestety, jeżeli chodzi o moje granie, to pojawił się poważny problem - wczoraj dostałem telefon z informacją, że moje podanie o pracę zostało, czego się kompletnie nie spodziewałem, rozpatrzone pozytywnie. Znam już godziny pracy i doliczając do tego zajęcia na uczelni nie znajdę czasu na grę w tygodniu.

Nie pamiętam dokładnie, jak to ustaliliśmy ostatnio, ale weekendy chyba odpadały?
 
Anonim_1

ndz paź 05, 2008 8:58 pm

Jehuda pisze:
Nie pamiętam dokładnie, jak to ustaliliśmy ostatnio, ale weekendy chyba odpadały?

Ja na pewno nie jestem dostępny na weekendach.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

ndz paź 05, 2008 10:28 pm

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałem, ale nie mam dostępu do netu jeszcze. Niestety, jeżeli chodzi o moje granie, to pojawił się poważny problem - wczoraj dostałem telefon z informacją, że moje podanie o pracę zostało, czego się kompletnie nie spodziewałem, rozpatrzone pozytywnie. Znam już godziny pracy i doliczając do tego zajęcia na uczelni nie znajdę czasu na grę w tygodniu.

Czy to wpływa na jutrzejsze spotkanie?
 
Awatar użytkownika
vh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:09 pm

ndz paź 05, 2008 11:18 pm

Jehuda, po pierwsze gratuluję znalezienia roboty. Po drugie niestety weekendy zupełnie nam nie po drodze. Jeśli jednak znajdziesz czas, miejsce jest.

Plany zmieniają się tylko w tym stopniu, że nie trzeba będzie brać figurek (bo i nie będzie środowiska do ich poużywania). Siądziemy w jakiejś knajpie, porozmawiamy o mieście, okolicy, Grupach Trzymających Władzę, Radosnej Kompanii Najemników, zahaczkach, quirkach, postaciach i innych takich. Później zaczniemy grać i przejdziemy przez jedno, dwa lub trzy skill challenges.
 
Anonim_1

ndz paź 05, 2008 11:22 pm

OK, w takim wypadku 17:30 - 18:00 pod Bagatelą. Figurki na wszelki wypadek wezmę ;)
 
Anonim_1

ndz paź 12, 2008 2:01 pm

Droga drużyno - gramy jutro? Vh, odpisz na PW, wysłałem Ci postać, no i daj znać co z miejscem i czasem. :)
 
Awatar użytkownika
vh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:09 pm

ndz paź 12, 2008 10:17 pm

Przepraszam, nie dam jutro rady. Coś mi się zachorowało.
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

wt paź 14, 2008 7:35 pm

Okej, mam już neta, więc komunikacja ułatwiona :)
 
Anonim_1

wt paź 14, 2008 7:55 pm

Kymil, w takim wypadku rozumiem, że odwiedziłeś stronę Rebela i wiesz, że wołają za FRPG 89 PLN. Jeśli o mnie chodzi, kurs dolara i oferta Rebela są na tyle mało atrakcyjne, że nie zamierzam w najbliższym czasie (i na dobrą sprawę nie stać mnie) inwestować w D&D 4ed. Prawdę mówiąc, im bardziej się wgłębiam w nową edycję, tym mocniej się przekonuję, że grało mi się będzie w to bardzo fajnie, ale prowadzić nowych DeDeków nie będę chciał.

Przepraszam, nie dam jutro rady. Coś mi się zachorowało.

Nie ma za co przepraszać. Leż w wyrku, kuruj się szybko, co byśmy za tydzień-dwa na 2 level wskoczyli!

BTW. Myślę, że skoro zaczęliśmy grać, wypada zamknąć ten temat i otworzyć nowy, w forum Raportów sesyjnych. Vh, będziemy montować APki z kampanii (pytam w sensie - czy poświęciłbyś się i wrzucał streszczenia sesji)?
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

wt paź 14, 2008 8:01 pm

ShadEnc pisze:
Kymil, w takim wypadku rozumiem, że odwiedziłeś stronę Rebela i wiesz, że wołają za FRPG 89 PLN.

Taa. Może jak wygram w totka.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

wt paź 14, 2008 10:24 pm

BTW. Myślę, że skoro zaczęliśmy grać, wypada zamknąć ten temat i otworzyć nowy, w forum Raportów sesyjnych. Vh, będziemy montować APki z kampanii (pytam w sensie - czy poświęciłbyś się i wrzucał streszczenia sesji)?

Można zamknąć. Wzajemne ustalenia możemy przerzucić na PW lub do drugiego wątku.

Fajnie byłoby przeczytać jakiegoś AAR, ale komu by się chciało coś takiego pisać. :D
 
Anonim_1

sob paź 18, 2008 1:49 pm

Antara pisze:
Fajnie byłoby przeczytać jakiegoś AAR, ale komu by się chciało coś takiego pisać.

AAR?

OK, w sprawie kolejnych sesji sprawy się mają następująco: niewiadome jest miejsce sesji. Napisałem do Krakonmana na GG (wydaje mi się, że kontaktowanie się przez PW nie ma sensu - raz, że PW często dochodzą z opóźnieniem i dwa, że Krakon raczej nie odwiedza teraz Poltera), odpisał, że postara się coś załatwić, ale na tą chwilę nie wiadomo nic. Z dobrodziejstw mojego pokoju na pewno nie będzie można korzystać na dłuższą metę, ewentualnie pozostaje knajpa. Na tą chwilę spróbuję załatwić miejsce u siebie na ten tydzień, potem zobaczymy. Dam znać, jeśli będzie coś pewnego.

Vh napisał mi, że jest zdrowy i możemy grać - więc jak, poniedziałek, okolice 18 na Rynku (jeśli nie da się u mnie) albo u mnie (jeśli się da)? Ja będę dyspozycyjny na pewno, pytanie co z Wami?
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

ndz paź 19, 2008 2:27 pm

AAR = After Action Report

Ja jestem dostępny. Od przyszłego tygodnia pojawią się problemy z czasem w poniedziałek, ale to wam powiem jak się spotkamy.
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

ndz paź 19, 2008 7:30 pm

Poniedziałek git.
 
Anonim_1

ndz paź 19, 2008 7:33 pm

Vh dzwonił do mnie - ma problem z siecią, ale sesję też jak najbardziej potwierdza. Powysyłam Wam jutro smsy, jak tylko się dowiem, czy będzie można grać u mnie. Jeśli tak, zapraszam na okolice 18 tak, jak ostatnio. Jeśli nie, o 17:50 mamy się spotkać przy Batateli, może się przeniesiemy do jakiejś knajpy.
 
Anonim_1

pt paź 24, 2008 10:09 pm

Założyłem dla nas kampanijny temat w dziale RPG (konkretnie - raporty z sesji). Link: http://forum.polter.pl/d-ampd-4ed-fr-se ... 52241.html

Tymczasem zapraszam innych chętnych do dołączenia do naszej drużyny. Jest nas na tą chwilę 3 + MG, z czego czasem na pewno zdarzy się, że wypadnie jedna osoba (np. ja, średnio co 3 tygodnie będę siedział w pracy do późna :/), dlatego na pewno znajdzie się miejsce dla jednej, a jeśli vh nie będzie miał nic przeciwko, dla dwóch osób.

Dysponujemy stałym miejscem (YMCA, w poniedziałki od 18 do 22), Mistrzem Gry (czy tam Podziemi ;)), podręcznikami, itp. W zamian oczekujemy tylko czerpania frajdy z gry i nie psucia klimatu w drużynie (gramy z wykorzystaniem mechaniki - w tym figurek, ale też lubimy trochę poodgrywać).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości