Zrodzony z fantastyki

 
soulreaver6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2008 10:06 am

[Tychy] Neuro,Monastyr,DnD3.0 Gracze i MG

sob paź 11, 2008 11:05 am

Witam,
poszkuję osób chętnych do gry w wyżej wymienione tytuły w wieku od 16 do 20 kilku lat. Mam już pewne doświadczenie (3 lata) zarówno jako gracz i mg. Raczej co jakiś czas zmienialibiśmy się rolami. Prawdobodobnie gralibyśmy w Avanti, w sobotnie wieczory, ale jestem otwarty na propozycje.

Kontakt najlepiej przez gg

Acha... podręczniki mam właściwie wszystkie których potrzeba do gry:
-Monastyr: Podręcznik Podstawowy
-Neuroshima: Podręcznik Podstawowy i Miami, ale mogę załatwić Detroit, Bohater i Wyścig
-DnD: Podstawowe + potrzebne do prowadzenia kampanii w Fearunie i sporo dodatków
 
Wilczarz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 30, 2008 1:34 am

ndz paź 12, 2008 1:12 pm

Witam, mam rozumieć że nie masz żadnej ekipy i nie szukacie poprostu dodatkowych graczy, tylko jesteś sam i chcesz utworzyć nową grupę żeby z kimś pograć ?
w razie czego piszę się na to, ale z wymienionych tytułów "grałem" tylko w neuroshimę (ba, doszło ledwo do 2 sesji + godzina ogólnego wprowadzania w realia świata i tworzenie postaci) ale jestem otwarty na nowości i nic nie stoi na przeszkodzie przeszkolić się w kierunku monastyru czy D&D.
 
soulreaver6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2008 10:06 am

ndz paź 12, 2008 5:51 pm

Mam ekipę, ale jest ona zlepkiem osób z kilku szkół i nie zawsze możemy zagrać razem, a pozatym nie wszyscy lubią u nas DnD i Monastyra

doświadczenie mi nie przeszkadza

i przypominam o kontakcie na gg
 
Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 10:21 pm

pt paź 17, 2008 1:20 pm

Witam! Mam nadzieję, że zwróciliście uwagę na informacje o programie "Stara Baśń" realizowanym w siedzibie OHP na ul. Edukacji 5? W zamyśle ma tam powstać klub miłośników RPG - istnieje możliwość wykorzystania salek (z węzłem sanitarnym), są dostępne na miejscu podręczniki, figurki i dodatki do popularnych systemów. Prowadze też sesje w oparciu o mechanikę WFRP i D&D. Można wpaść pogadać, wymienić adresy. Bez żadnych składek, statutów i innych formalności. Serdecznie zapraszam! (czwartki 16-18 to godziny ramowe, ale można siedzieć dłużej). Informacje zamieściłem już dość dawno a brak odzewu. :? Gdyby nie ten wpis, sądziłbym że nie ma już w Tychach młodych miłośników rpg a starzy matuzalemowie zapadli w letarg. :razz:
 
soulreaver6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2008 10:06 am

pt paź 17, 2008 3:42 pm

problem jest dzień - w czwartki raczej nikt nie będzie miał czasu a już na pewno nie ja :razz: , najlepiej byłoby gdyby datę przesunąć na sobotę
 
Tychacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 18, 2008 1:33 pm

sob paź 18, 2008 1:39 pm

No dokładnie,czwartki u mnie też raczej odpadają,ale wynajęcie sali w OHP na piątki i soboty raczej granicy z cudem :razz:
 
Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 10:21 pm

czw paź 23, 2008 4:25 pm

Jeśli chodzi o salkę w OHP to raz na dwa tygodnie istnieje możliwość wykorzystania jej w soboty w godzinach od 14.00 do 20.00 o ile zgłosiłaby się wystarczająca liczba chętnych. Nie ma konieczności "wynajmowania", ponieważ Komendant OHP sam jest wielkim miłośnikiem gier i zależy mu na propagowaniu tej formy spędzania wolnego czasu.
 
soulreaver6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2008 10:06 am

pt paź 24, 2008 8:46 pm

i ten raz na 2 tygodnie to byłoby idealnie na początek
jsk chcesz omówić szczegóły to na gg
 
Awatar użytkownika
Piteroter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 21, 2007 3:20 pm

sob paź 25, 2008 9:05 pm

O, które co 2 tygodnie chodzi? Najlepiej podaj datę, a potem będzie nam łatwo wydedukować.
 
Bartek255
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 26, 2008 5:46 pm

śr lis 26, 2008 8:07 pm

witam ja też jestem chętny żeby dołączyć
 
Bartek255
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 26, 2008 5:46 pm

śr lis 26, 2008 8:15 pm

tylko gdzie i kiedy i u mnie soboty w ciagu dnia odpadają niestety(studia)
 
Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 10:21 pm

wt gru 02, 2008 12:08 pm

Wszyscy którzy mają chęć i wolę nawiązania kontaktów z innymi rolplejowcami, poszukujący drużyny, mistrza gry, materiałów do popularnych systemów itp itd, bez względu na wiek mogą w czwartek 16.00-18.00 zajrzeć do świetlicy OHP na edukacji 5 (niedaleko sklepu MRÓWKA). Nie uwierzę, że nie potraficie wygospodarować chwilki czasu aby spotkać się oko w oko i ustalić ewentualne inne dogodne terminy. Korespondencja na forach, mailowanie i inne udziwnienia nie zastąpią bezpośredniego kontaktu!
 
Tychacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 18, 2008 1:33 pm

wt gru 02, 2008 8:30 pm

W ten czwartek spotkanie też się odbędzie ?
wpadnę, bo tęskno za rpg przez te parę lat przerwy. Choć mogą być kłopoty z dotarciem na miejsce, kompletnie się nie orientuję gdzie jest OHP, jego świetlica czy cokolwiek poza terenami na których obecnie mieszkam :? a jak z frekwencją ? i jak mniejwiecej wygląda takie spotkanie ?
 
Awatar użytkownika
Anioł Gniewu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 10:21 pm

śr gru 03, 2008 11:37 am

Tak, w ten czwartek będę pełnił ostatni "ostry dyżur". OHP znajduje się tuż przy skrzyżowaniu al. bielskiej z ul. edukacji na wysokości sklepu MRÓWKI, sklepu chemicznego, stacji statoil. Frekwencja bywa różna od 2 do 5 osób. Jako że jest to ostatnie spotkanie w tym roku, nie przewiduję raczej jakiegoś konkretnego harmonogramu zajęć.
Jeśli ta inicjatywa ma przetrwać i się rozwijać, potrzebne jest zaangażowanie przynajmniej kilku osób. Żal mi serce ściska kiedy sobie przypomnę jak liczne było niegdyś grono rolplejowców w Tychach a podstawowym problemem przy tworzeniu HQ i podobnych klubów. był brak lokalu, konieczność ponoszenia opłat składkowych na zakup drogich podręczników itp. W OHP wszystko podano na tacy a zainteresowanie takie sobie. Albo RPG przestało być płaszczyzną porozumienia i szansą nawiązywania znajomości z innymi pasjonatami albo od dobrobytu tak się ludziom w głowach pomieszało? ;(
Tak czy siak zapraszam!

Sławek Łukasz vel Oko Provoka

PS. Istnieje możliwość dofinansowania projektu ze środków EFS - może więc warto się zaangażować?
 
Tychacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 18, 2008 1:33 pm

śr gru 03, 2008 2:45 pm

Według mnie, winą jest teraz wszechobecny dostęp do internetu, człowiek zamiast posiedzieć z kumplami i pograć, siedzi przed komputerem i gra z innymi w jakieś gry online, a ci starsi którzy mają jeszcze pociąg do RPG, mają pracę, pożenili się, wyjechali itd, ale nie wierzę że niema już prawie nikogo kto znalazł by czas na rpg.

EFS jest chyba dobrym pomysłem, zawsze można by zakupić podręczniki i jakiś osprzęt, u nas w szkole EFS finansuje kilka takich zrzeszeń, więc chyba niejest trudne dostać takie wsparcie.
 
Tychacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 18, 2008 1:33 pm

ndz gru 07, 2008 12:03 am

Jak widać narazie nici z gry, więc może ktoś szuka gracza do drużyny ? jestem obeznany w systemach takich jak warhammer (obie edycje) neuroshima, vampir i jeszcze w zewie cthulu, mam 18 lat i z swojej strony mogę zaoferować podręczniki z neuroshimy, wszystkie jakie do tej pory zostały wydane prócz Gladiatora (ciężko mi go dorwać) a nawet neuro hex jeśli ktoś lubi planszówki.
 
Bolverk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:40 pm

pn sty 12, 2009 1:13 pm

Witam, jestem zainteresowany programem "Stara Baśń" tylko nie wiem czy to nadal aktualne.
jak to pomoże to mam nawet osoby chętne by w tym brały udział :)
 
soulreaver6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 11, 2008 10:06 am

sob sty 31, 2009 5:49 pm

Witam, mam pomysł aby sesje rozgrywać w Kloster Pub w jakiś stały dzień tygodnia. Jeżeli są chętni na grę to proszę o kontatk na gg lub xfire: darkelnecromancer
 
Bergho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 9:05 pm

śr mar 18, 2009 4:48 pm

Witam, jeśli chodzi o D&D 3.0 i 3.5 to jestem jak najbardziej zainteresowany. Jeżeli ktoś coś organizuje to niech pisze na mój gg
 
Awatar użytkownika
Ranald
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 12:59 pm

czw mar 19, 2009 9:28 am

Witam, Ja wraz z moim kolegą jesteśmy z Chorzowa ale dojazd nie stanowi dla nas problemu. Jesteśmy doświadczonymi graczami i mistrzami gry Chcieliśmy się spytać czy jakakolwiek z powyższych ofert jest dalej aktualna, przyznam ze bardziej interesuje nas charakter graczy na sesji ale zawsze możemy zaprosić jakiś graczy na sesje :) Prowadzimy nWoD Earthdawna oraz 1ed Warhammera

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości