Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

czw wrz 04, 2008 10:18 pm

Wierzycie czy nie, biwaku koniec nastał dziś! :P
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

sob wrz 06, 2008 2:37 pm

Dobra, postaram się dziś napisać posta :P
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

ndz wrz 07, 2008 7:28 am

Corrick napisał posta. Naszym rozmówcą okazał się...one and only...Athrogate! Czerwony narożnik!;]

A w niebieskim narożniku...no właśnie kto? Roryn i Samuel wysuwają się na pierwszy plan IMHO. Więc niech jel...ekhem...mistrz negocjacji zgłasza się do mistrza gry bo jest kilka spraw do ustalenia.:)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

śr wrz 17, 2008 7:22 pm

Znowu zaczyna się zabawa, a konkretnie potańcówa z orkami i gigantami. Wiecie co, Panowie? Pies z nimi tańcował! Większość Kompanii jest konno, a wóz po sprzedaniu zapasów żywności jest całkiem lekki i szybki...

Więc moja propozycja jest taka, omińmy kamień i pokażmy orkom i guliwerom, że są geniuszami taktyki. Innymi słowy, nie atakuje się pieszo grupy na koniach, nawet jak się ma przewagę liczebną. Przejedźmy się po orkach, a giganty niech łykają kurz.

I tyle.

Jakieś inne propozycje? Walczymy jak na Paladynów przystało?

Tu by się przydał komentarz mistrza.
 
Awatar użytkownika
Sindarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 851
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:38 pm

śr wrz 17, 2008 7:40 pm

Jeśli giganty się zbliżą, mogę dwójce z nich zasugerować, że zmiażdżenie kilkunastu orków jest wręcz genialnym pomysłem :)
 
Awatar użytkownika
Klebern
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4195
Rejestracja: czw gru 01, 2005 5:53 am

śr wrz 17, 2008 7:56 pm

mi to wsio ryba, czy będzie szaszłyk z giganta okraszony świeżym sokiem z orka czy jednak będziemy żreć koninę :)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

śr wrz 17, 2008 8:24 pm

To może tak, Sindarin wprowadza zamieszanie swoją dywersją. Jeśli oba guliwery złapią się na psionikę to walczymy ramię w ramię z nimi. Jeśli jeden się obroni (a one mają niskie ro na Wolę) to przy pomocy naszego nowego sprzymierzeńca robimy zadymę i pod osłoną Jego Wysokości przejeżdżamy się po orkach w kierunku Darmshall.:)

Co Wy na to?
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

czw wrz 18, 2008 3:41 pm

Taa. Asurmar, Twój genialny plan ma tylko dwie podstawowe wady:
1. Ten wóz to nie bolid Kubicy.
2. Ta droga to nie tor Monza.

:D
 
Awatar użytkownika
Klebern
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4195
Rejestracja: czw gru 01, 2005 5:53 am

czw wrz 18, 2008 6:13 pm

Corrick pisze:
Taa. Asurmar, Twój genialny plan ma tylko dwie podstawowe wady:
1. Ten wóz to nie bolid Kubicy.
2. Ta droga to nie tor Monza.

:D


A mi to wsio ryba, ja tym zdezelowanym rupieciem nie jeżdżę.
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

czw wrz 18, 2008 6:35 pm

No pewnie.;]

Jestem już po pewnych ustaleniach z mistrzem i wychodzi na to, że możemy spróbować się przebić naszym bolidem wyścigowym. A PD-ki za orków, stratowanych i rozgniecionych przez zdominowane giganty, będą i tak. Chyba.;]

Zresztą wszystko w tej walce zależałoby od Sindarina. Więc jak mistrz psioniki da radę skaptować giganty to możemy się konkretnie zabawić.:)
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pt wrz 19, 2008 8:32 pm

Przepraszam wszystkich za moją nieobecność podczas sesji. Po prostu miałem dużo pracy, jeszcze więcej pisania i po prostu nie zauważyłem rozwoju. Przepraszam za to z mojej strony i obiecuję, że postaram się do tej sytuacji nie doprowadzić.

Co zaś się taktyki tyczy, to David i tak rzuca kamulami z wozu więc nie angażuje się w taktyki. Po prostu będzie walił z daleka.
 
Awatar użytkownika
Sindarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 851
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:38 pm

pt wrz 19, 2008 8:36 pm

Tylko pamiętajcie, że giganty muszą zbliżyć się na jakieś 12m, żebym mógł sugerować. Więc jeszcze runda czekania, wzmocnijcie się tym, co tam macie
 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

sob wrz 20, 2008 10:40 am

Ktoś tu pije do mnie? :P Mogę otworzyć Błogosławieństwem, a jak kilku wrogów będzie w promieniu 12 m to poprawić Modlitwą. Ewentualnie w drugiej rundzie zrobić coś innego, zależnie, jak się sytuacja rozwinie. Pasi Państwu?

Aha - jeśli Wam pasi, to Modlitwa daje -1 do rzutów obronnych, więc, Sindarin, może dobrze by było, bym ją zarzucił przed Twoją sugestią ;) więc odczekaj z inicjatywą :P
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

sob wrz 20, 2008 11:25 am

No to plan jest. Może nie pięcioletni, ale na obecne zagrożenie powinien wystarczyć.:)

Czyli czekamy już tylko na Dreama. Jak się zgodzi na taranowanie swoim cennym wozem to wio. Jak nie to walczymy jak Rycerze Króla Artura.

Znaczy się bezlitośnie, nieczysto i na tyle skutecznie, żeby potem śpiewali o nas pieśni.;]

I pamiętajcie, że mamy jeszcze Athrohgate'a i podwładnych Helbrynna. Nie jest źle.
 
Awatar użytkownika
Sindarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 851
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:38 pm

sob wrz 20, 2008 4:36 pm

Matheous, w takim razie liczę na twoje modlitwy :)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

ndz wrz 21, 2008 10:53 am

Czarna Kompanio, nasz plan stracił głowę. Helbrynn nie wyraża zgody na taranowanie jego wozem i ja mu się w sumie nie dziwię. Tylko co teraz? Czekam na Wasze alternatywne pomysły tak do 15, a potem piszę. Nie ma co dłużej czekać.

Moja sugestia, podjeżdżamy wozem bliżej, żeby Roryn i Rhistel mogli zadziałać, a potem walczymy przy pomocy zdominowanych gigantów. Nic innego mi do wygolonego łba nie przychodzi.

BTW, Samuelu, a propo naszej ostatniej rozmowy...Pamiętaj, że razem szerzymy chaos na świecie, a przynajmniej w Vassie. Warto więc walczyć z dobrymi orkami i gigantami, co to nie wiedzą, że bronią północ przed liczem. My tu wszyscy jesteśmy Chaotyczni źli.;]
 
Awatar użytkownika
Klebern
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4195
Rejestracja: czw gru 01, 2005 5:53 am

ndz wrz 21, 2008 10:58 am

Asurmar pisze:
Czarna Kompanio, nasz plan stracił głowę. Helbrynn nie wyraża zgody na taranowanie jego wozem i ja mu się w sumie nie dziwię. Tylko co teraz? Czekam na Wasze alternatywne pomysły tak do 15, a potem piszę. Nie ma co dłużej czekać.

Moja sugestia, podjeżdżamy wozem bliżej, żeby Roryn i Rhistel mogli zadziałać, a potem walczymy przy pomocy zdominowanych gigantów. Nic innego mi do wygolonego łba nie przychodzi.

BTW, Samuelu, a propo naszej ostatniej rozmowy...Pamiętaj, że razem szerzymy chaos na świecie, a przynajmniej w Vassie. Warto więc walczyć z dobrymi orkami i gigantami, co to nie wiedzą, że bronią północ przed liczem. My tu wszyscy jesteśmy Chaotyczni źli.;]


A mnie to gówno obchodzi czy pozwala czy nie. Jak będzie się stawiał to oberwie po swoim głupim łbie. Ty się go kuźwa pytałeś o pozwolenie ?! Więc kuźwa gówno mnie obchodzi czego on chce a czego on nie chce, taranujemy wozem.

Tak wiem jestem świrem
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

ndz wrz 21, 2008 4:38 pm

No dobra, bracia Czarnej Kompanii, posty moje i Kleberna poszły. Czekamy na Dreamwalkera bo trochę się tu porobiło.

Ciekawe jak Magister zareaguje.
 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

czw wrz 25, 2008 10:15 pm

Przepraszam za opóźnienie z Modlitwą, napisałem na gg do MG, czy giganty są w zasięgu, ale najwyraźniej moja wiadomość nie doszła, ja, nieświadom, jej nie wysłałem jeszcze raz, a w tym czasie Sindarin... No, na szczęście nieszczęście się nie zdarzyło :D

A teraz pora na nieco konkretniejsze działania, panowie. +2 do ataku i +1 do obrażeń, i -1 do ataku i obrażeń u wrogów, yeah!
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pn wrz 29, 2008 2:44 pm

Panie i Panowie ogłaszam, że się wyprowadziłem. Odpisywać będę regularnie, jednak jakikolwiek kontakt ze mną niemożliwy, do czasu gdy do nowego mieszkania nie pociągną mi kabla internetu (jakiś tydzień góra).
 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

pn wrz 29, 2008 10:49 pm

Kolory takie, a nie inne, bo to i tak zależy od tego, kto jakiego ma skina - więc reklamacji z gatunku 'a ja nie widzę tego' i tak chyba nie ma sensu przyjmować ;) To tak od razu powiem ;)

Rozmowa Gnom vs Mag prawdopodobnie jutro, jako rzekł Dream. Stay tuned! :P
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

wt wrz 30, 2008 8:14 am

Matheousie, to było piękne. Twój cynizm mnie poruszył.;) Mówi to Takuan, zwany też ojczulkiem, tudzież Brutusem.;]

Czekamy więc na Helbrynna, zwanego przez wspólników - Magistrem, a przez pełnych nadziei kumpli - Juliuszem. Ave Helbrynn!;)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

ndz paź 05, 2008 10:07 pm

Przepraszam, że to tak długo trwało, ale dopiero dzisiaj udało nam się z Corrickiem spotkać na dłuższą rozmowę. Post będzie jutro z samego rana.
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

pn paź 06, 2008 2:49 pm

Post wisi, czekam na Waszą reakcję. Długo go pisałem, ale to trochę tak jak z butelką ketchupu. Nie używałem pióra w tej sesji od blisko tygodnia więc teraz wszystko wyskoczyło w jednym strumieniu...świadomości.;]

Przyjemnego czytania życzę. Klebernie, Matheousie, Sindarinie, oto nasz czas! Dajmy wycisk temu pryszczowi zwanemu przez mistrza najpotężniejszym! I miłej zabawy.:)
 
Awatar użytkownika
Matheous
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 11, 2007 6:23 pm

pn paź 06, 2008 7:41 pm

'Zamachnął się Roryn potężnym łańcuchem,
Lecz jebnął się w ciemię kolczastym obuchem.
Wiersz ten potrzebuje sensownej jakieś puenty -
Dajże mu, Kossuth, raz NATURAL TWENTY!'
(c) Matheous

Pieprzony fart w kościach :P Z powodu ładunku komicznego posta nie zmieniam go - po konsultacji z MG - nawet pomimo faktu, że Rhistel ma wyższy modyfikator do Inicjatywy niż ja, najwyraźniej ;)

Pozdrawiam :)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

pn paź 06, 2008 8:59 pm

Szybko Wam poszło.:) No to czekamy na Kleberna.

Matheousie... :hahaha: :spoko:

Sindarinie...:) :spoko:
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

śr paź 08, 2008 1:04 pm

Skończone. Uczcijmy pamięć dzielnego Sardinhy minutą milczenia...

Koniec milczenia. Czas dzielić fanty.;]

W związku z tym prośba do mistrza jest następująca. Daj, bardzo prosimy, listę tego co znajdziemy przy zwłokach. Bo sępy już się zlatują.;)

PS. Jednocześnie zawiadamiam wszystkich zainteresowanych, że do soboty mnie nie będzie. Tak więc proszę, żebyście poczekali z podziałem łupów. Proooszę...:)
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

sob paź 11, 2008 12:29 pm

Wróciłem, wszycie esperalu powiodło się na 100%.;) I ciekaw jestem czy ktoś dostał już listę fantów...

PS. Mój cytat miesiąca:

Asurmar pisze:
Doktorze, niech mnie Pan najpierw znieczuli!!!
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

pn paź 13, 2008 12:59 pm

Asurmar pisze:
I ciekaw jestem czy ktoś dostał już listę fantów...

Nie, nikt nie dostał. Byłem na NIUconie od piątku do niedzieli (a wczoraj wróciłem o 22 do domu... ;/), a od czwartku nie miałem dostępu do neta. Uregulujemy wszystko jutro, ok?
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

wt paź 14, 2008 11:52 am

Mistrza gry przepraszam za brak postów przez ostatni czas i brak udziału w walce. Przeprowadzka, ciągła praca w mieszkaniu nowym i tak to wyszło. Chcę dalej grać ale nie oczekuje żadnych przedmiotów po tej walce, to chyba sprawiedliwe. Chciałbym z MG pogadać na gg, ale pracuje na południe i na gg jestem dopiero po 23 więc nie wiem czy MG jeszcze będzie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości