Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Uniwersytet Sztokholmski - lokacja

wt paź 21, 2008 9:24 pm

Hello,

Poniżej odnośnik do lokalizacji mojego autorstwa do Świata Mroku, w wersji dedykowanej dla W:tF (choć trochę mało o Duchach):

http://www.mojdy.republika.pl/uniwersytet.pdf

Wszelkie komentarze mile widziane.

Pozdrówki,
Exar
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

śr paź 22, 2008 1:34 pm

Wymaga sporo pracy - jak dla mnie to tylko szkic. BN-i są jedynie wymienieni, a powinni być przynajmniej w dwóch zdaniach zarysowani. Zbyt wiele wzmianek, które mogłyby sporo wnieść, gdyby zostały rozwinięte. Itp.

Poza tym, trochę nieskandynawskie mi sie to wydaje...
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

pt paź 24, 2008 4:16 pm

Historia powstawania tego dokumentu jest dość długa. Miejscem akcji miał być Budapeszt, ale jako, że jest szansa na graczy z tego właśnie miasta, musiałem przerobić na inne. Padło na Sztokholm, bo jedna Wilkołaczka uciekła tam wraz ze swoją watahą przed Nieskalanymi. Dostałem także informację od graczy, że woleliby nie grać u siebie tylko w lokalizacji wymyślonej - lepszy klimat, można pofantazjować.

Co do samego wystroju, czyli uwagi o "nieskandynawości" - zgodzę się, nie byłem na północy. Wydaje mi się, że wygląda zupełnie inaczej niż u mnie. Co więcej, pisząc/wymyślając miałem uczucie, że troche to wszystko cyberpunkowe.

BNni są właśnie w dwóch zdaniach zarysowania:D Moim celem, jest wzbogacanie tej lokalizacji wraz z kolejnymi sesjami. Czy mi się to uda, nie wiem. Ale jeśli ktokolwiek wykorzysta tę miejscówkę i doda coś od siebie - proszę o kontakt, można będzie uzupełnić jakiś fragment.

Pozdrawiam,
Exar
 
Awatar użytkownika
Myrkull
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 454
Rejestracja: wt gru 12, 2006 6:18 pm

sob paź 25, 2008 11:44 am

Poza tym, trochę nieskandynawskie mi sie to wydaje...

Dokładnie. Mi to bardziej swojskimi klimatami zajeżdża.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

sob paź 25, 2008 1:20 pm

Exar pisze:
Padło na Sztokholm, bo jedna Wilkołaczka uciekła tam wraz ze swoją watahą przed Nieskalanymi.

Znaczy, o Czystych (The Pure) ci chodzi? Czy o hordy morderczych prawiczków?
 
Awatar użytkownika
Adira
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 08, 2008 11:47 pm

sob paź 25, 2008 3:16 pm

MacKotek pisze:
Exar pisze:
Padło na Sztokholm, bo jedna Wilkołaczka uciekła tam wraz ze swoją watahą przed Nieskalanymi.

Znaczy, o Czystych (The Pure) ci chodzi? Czy o hordy morderczych prawiczków?

Znaczy, o tych, którzy nie skalali rąk krwią Ojca Wilka (i nie są skalani dotykiem Księżycowej Suki) ci chodzi, czy o hordy morderczych miłośników higieny? :hahaha:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości